اولین واکنش های شانگ چی و افسانه ده حلقه: “پدیده ای”

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 shang-chi-poster-social

سیمو لیو در آخرین فیلم پرفروش مارول بازی می کند.


استودیو مارول

آخرین فیلم پرفروش مارول ، شانگ چی و افسانه ده حلقه ، عصر روز دوشنبه اولین نمایش هالیوود خود را به پایان رساند و واکنش های اجتماعی در حال طغیان است. حکم چیست؟ برخی فیلم را “خارق العاده” می نامند.

نظرات رسمی تا یک هفته دیگر منتشر نمی شود ، اما دیزنی (که مالک مارول است) از واکنش های بدون اسپویل به صورت آنلاین استقبال می کند. یک هگردیدار: همه ما باید در این مرحله آگاه باشیم که واکنش های اولیه اجتماعی بهترین نشانگر این نیست که یک فیلم واقعا خوب است. با این وجود ، هیجان قوی است. تحویل سه شنبه ها و جمعه ها.

شانگ چی قهرمان سیمو لیو ، یک هنرمند رزمی و قاتل که یک زندگی عادی را دنبال می کند ، دنبال می کند تا زمانی که مجبور می شود با سازمان مخفی موسوم به ده حلقه با گذشته خود مقابله کند.

فیلم منحصراً در تاریخ ۳ سپتامبر به جای تماشای نمایش همزمان Disney Plus Premiere Access ، مانند بلک ویدو ، روی پرده سینماها رفت. شانگ چی همچنین بازی می کند Awkwafina ، Meng'er Zhang ، Fala Chen ، Florian Munteanu ، Benedict Wong ، Michelle Yeoh و Tony Leung.

برای آن واکنش های اولیه به پایین بروید. این فیلم به تمام کارهایی که مارول به خوبی انجام می دهد (قدم زدن ، طنز ، شخصیت) می پردازد و اکشن هایی را که قبلاً از MCU ندیده ایم اضافه می کند! 👏🏻👏🏻

بسیاری از مردم در شرف قهرمان جدید مورد علاقه مارول خواهند بود.

تیره تر از آنچه انتظار می رفت. بارهای سرگرم کننده. جدایی ناپذیر از فاز ۴ MCU! 👀 pic.twitter.com/YI3jkwLuq6

-BD (BrandonDavisBD) 17 آگوست ۲۰۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت