بهترین نوارهای صوتی برای تقویت گفتگوی تلویزیونی

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

چه تبلیغات خیلی بلند باگردید و چه دیالوگ های بی صدا ، گاهی اوقات گوینده تلویزیون شما نمی تواند آن را قطع کند. در حالی که برخی از کارها وجود دارد که می توانید برای بهتر صدا دادن تلویزیون بدون صرف هزینه انجام دهید ، خرید نوار صوتی جدید که برای بهبود صدا طراحی گردیده است ، یک راه حل مطمئن است.

اکثر مارک ها نوارهای صوتی با حالت گفتار ارائه می دهند ، اما برخی این کار را بهتر از دیگران انجام می دهند. یکی از شرکتهایی که واقعاً برجسته است Zvox است – این متخصص در گفتگو است و اکثر محصولات آن دارای حداقل یک حالت تقویت صدا (و حداکثر ۱۲ مورد) هستند. Polk Competitor همچنین به دلیل ویژگی فوق العاده VoiceAdjust خود قابل توجه است ، در حالی که یاماها گزینه مقرون به صرفه ای را نیز ارائه می دهد. ارائه گردیده در روزهای هفته.

چه به دنبال بلندگوی مقرون به صرفه هستید و چه چیزی کمی برتر ، این بهترین بلندگوها برای درک بیشتر تلویزیون شما هستند.

Ty Pendlebury/CNET

Zvox AV357 ممکن است دارای ویژگی های بزرگتری نباگردید SB500 ، اما با این وجود عملکرد بسیار خوبی دارد. اسپیکر روکش چوبی دارد و کنترل از راه دور هم دوستانه است. اگر می خواهید بیش از یک تلویزیون متصل شوید – مانند تلفن از طریق بلوتوث – گزینه های دیگر در اینجا بهتر است.

بررسی Zvox AV357 ما را بخوانید.

Ty Pendlebury/CNET

Polk React پیگیری فرمان است نوار – اولین نوار صوتی که آمازون الکسا روی آن بود – و ترکیبی عالی از ویژگی ها و عملکرد را ارائه می دهد. VoiceAdjust Polk یکی از سیستم های تقویت مکالمه بهتر است و از این بلندگو به خوبی استفاده می کند.

بررسی Polk React ما را بخوانید.

Ty Pendlebury/CNET

نوارهای صوتی Zvox عالی هستند ، اما فاقد اتصال HDMI هستند به یاماها SR-C20A جمع و جور نه تنها سهولت اتصال HDMI ARC را ارائه می دهد-که در اکثر تلویزیون های جدیدتر یافت می شود-بلکه دارای حالت اختصاصی Clear Voice نیز می باگردید تا درک گفتگو را کمی آسان تر کند. این همچنین ارزان ترین گزینه در این لیست است.

بررسی یاماها SR-C20A ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت