ربات های Boston Dynamics Atlas را در یک دوره پارکور کار کنید

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پارکور

بله ، چیز مهمی نیست.


تصویر ویدئویی توسط Leslie Katz/CNET

ربات اطلس Dynamics بوستون مهارت های پارکور خود را از سال ما برای اولین بار مشاهده کردیم که مانند یک رئیس از موانع (۱۹۴۵۹۰۰۵) عبور می کند. در ویدئوی جدید این شرکت ، روبات های دوپا را می بینید که از سطح یک سکوی پلکانی بالا می روند ، در امتداد یک پرتو تعادل حرکت می کنند و به طور کلی اکثر انسان ها را در مقایسه با خوشه شبیه می کنند.

ربات اطلس ، که پشت و پشت را نیز از استعدادهای خود می شمارد ، هنگام پارکینگ قبل از آن تعادل چشمگیری را نشان داده است. تفاوت در اینجا این است که ربات اکنون می تواند رفتارها را بر اساس آنچه می بیند تطبیق دهد. این بدان معناست که مهندسان مجبور نیستند برای تمام سکوها و شکاف هایی که ممکن است روبات با آنها روبرو شود ، حرکتهای پرش را از قبل برنامه ریزی کنند. این ورزشکار مستقل تری گردیده است.

اطلس ، که ابتدا برای کارهای جستجو و نجات طراحی گردیده بود ، در سال ۲۰۱۳ در معرض دید عموم قرار گرفت. این روبات حدود ۵ فوت (۱٫۵ متر) قد و وزنش حدود ۱۹۰ پوند (۸۶ کیلوگرم) است. ) این باتری کار می کند و هیدرولیک با ۲۸ درجه آزادی عمل می کند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

یک جفت روبات Boston Dynamics Atlas را تماشا کنید …۰:۵۴

بوستون داینامیکس پارکور را به عنوان یک فعالیت آزمایشی مناسب برای اطلس معرفی کرده است زیرا روبات های انسان نما قدرتمند را ماهرتر می کند. رشته آموزشی تمام بدن را درگیر می کند و اطلس را ملزم می کند تا تعادل خود را در موقعیت های مختلف حفظ کند و به طور یکپارچه بین رفتارها جابجا شود.

“ما در حال بررسی این هستیم که چگونه می توان آن را به محدوده خود رساند ، گاهی اوقات در این محدوده عمل می کند ،” می گوید بنیامین استفنز ، سرپرست اطلس. “ما از آن چیزهای زیادی یاد می گیریم که چگونه می توان ربات هایی ساخت که بتوانند در صورت افتادن روی صورت خود زنده بمانند و دوباره بلند شوند و دوباره این کار را انجام دهند. ما همچنین در مورد رفتار ، کنترل و چیزهایی که یک پا را جلو می اندازیم بسیار می آموزیم. از دیگر.”

امروز پارکور ، فردا جهان. یا حداقل پارکور بیشتر.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت