نرخ رفی در ۱۷ اوت ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 009-cnet-finance-mortgage-signage

گتی ایماژ

چندین نرخ بازپرداخت معیار امروز کاهش یافت. بازپرداخت های ثابت ۱۵ ساله و بازپرداخت های ثابت ۳۰ ساله نرخ متوسط ​​خود را کاهش دادند. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت های ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافته است. اگرچه نرخ بازپرداخت مجدد در نوسان است ، اما اخیراً بسیار پایین بوده است. برای کسانی که به دنبال قفل کردن نرخ مناسب هستند ، اکنون زمان بسیار خوبی برای تأمین مجدد خانه است. قبل از دریافت تأمین مالی مجدد ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و با وام دهندگان مختلف صحبت کنید تا مورد مناسب خود را بیابید.

بیشتر بخوانید : ۷ کاری که باید قبل از مهاجرت در خانه جدید خود انجام دهید

نرخهای ۳۰ ساله بازپرداخت ثابت

متوسط ​​نرخ وام ۳۰ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۳٫۰۲ است ، ، کاهش ۲ واحد پایه در این مدت در هفته گذشته. (یک امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) سرمایه گذاری مجدد به یک وام ثابت ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. به همین دلیل ، اگر در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند ایده خوبی باگردید. با این حال ، نرخ بهره برای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخ های بازپرداخت ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین پرداخت وام شما بیشتر طول می کگردید.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت ۱۵ ساله ثابت در حال حاضر ۲٫۲۸، است که نسبت به یک هفته قبل ۵ واحد کاهش کاهش یافته است. یک تأمین مالی مجدد ثابت ۱۵ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام ۳۰ ساله افزایش می دهد. با این حال ، شما همچنین می توانید وام خود را سریعتر بپردازید و در طول عمر وام در پول خود صرفه جویی کنید. نرخ بهره برای تأمین مالی مجدد ۱۵ ساله نیز کمتر از نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله است ، بنابراین در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله ۲٫۳۱، است که نسبت به هفته گذشته ۲ واحد کاهش داشته است. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ یا ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره کمتر اما پرداخت ماهانه بیشتر است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در سود خود صرفه جویی کنید. فقط مطمئن شوید که بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که می توانید پرداخت ماهانه بیشتری را پرداخت کنید.

جایی که نرخ ها پیش می رود

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد توسط وام دهندگان در سراسر کشور مشاهده می کنید:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ هفته گذشته تغییر
بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله ۳٫۰۲٪ ۳٫۰۴٪ -۰٫۰۲
رفي ۱۵ ساله ثابت ۲٫۲۸٪ ۲٫۳۳٪ -۰٫۰۵
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۱٪ ۲٫۳۳ ٪ -۰٫۰۲

نرخ ها تا ۱۷ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازپرداخت مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. شرایط بازار تنها عامل نرخ بهره نیست. برنامه کاربردی و سابقه اعتباری شما نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

داشتن نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بهره را بدست آورید. شما می توانید به طور آنلاین از نرخ بهره متوسط ​​احساس خوبی داشته باشید ، اما مطمئن شوید که با متخصص وام مسکن صحبت می کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید ببینید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین شایان ذکر است که در ماه های اخیر ، وام دهندگان با الزامات خود سختگیرانه عمل کرده اند. اگر نمره اعتباری پایینی دارید یا سابقه اعتباری ضعیفی دارید ، ممکن است در تهیه مجدد تأمین مالی با کمترین نرخ بهره مشکل داشته باشید.

یکی از راه های بدست آوردن بهترین نرخ بازپرداخت ، تقویت درخواست وام گیرنده است. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری در قبال بدهی و نظم بخشیدن به امور مالی خود قبل از درخواست تأمین مالی مجدد انجام دهید. فراموش نکنید که با وام دهندگان متعدد صحبت کنید و برای یافتن بهترین نرخ خرید کنید.

آیا اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری مجدد است؟

به طور کلی ، ایده خوبی است که در صورت داشتن نرخ بهره کمتر از نرخ فعلی خود ، یا اگر نیاز به تغییر مدت وام خود دارید ، مجدداً سرمایه گذاری مجدد کنید. این درست است که در سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی بوده است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه ، عوامل دیگری را به جز نرخ سود بازار در نظر بگیرید.

اهداف و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید ، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید. داشتن یک هدف خاص برای تأمین مالی مجدد مفید است – مانند کاهش پرداخت ماهانه یا تعدیل مدت وام. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که می تواند جمع شود.

برخی از وام دهندگان در ماه های اخیر الزامات خود را تگردیدید کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را برآورده نکنید ، ممکن است نتوانید با نرخ های بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً تأمین مالی مجدد – تأمین مالی مجدد داشته باشید. بازپرداخت مجدد با نرخ بهره کمتر می تواند در دراز مدت برای شما صرفه جویی کند و به شما کمک کند تا وام خود را زودتر پرداخت کنید. اما تجزیه و تحلیل دقیق هزینه و فایده برای تأیید اینکه انجام این کار منطقی است ضروری است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت