پخش فیلم Star Wars Vision در دیزنی پلاس ۲۲ سپتامبر

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 star-war-visions

Star Wars Vision به طور انحصاری در ۲۲ سپتامبر در دیزنی پلاس پخش می شود.


دیزنی

دیزنی پلاس اعلام کرد که سری اصلی جدیدش ، Star Wars Visions ، در ۲۲ سپتامبر به سرویس پخش می رسد. این سرویس همچنین تریلرهای جدیدی را اعلام کرد که صداگذاری دوبله ژاپنی و انگلیسی را برای نمایش جنگ ستارگان اعلام می کردند.

صداپیشه انگلیسی بازیگرانی مانند لوسی لیو ، جوزف گوردون لویت ، نیل پاتریک هریس ، کیمیکو گلن و بابی مونیحان را در خود دارد. صداپیشه ژاپنی دارای استعدادهای ماساکی ترسوما ، آکیو کاندا ، جونیا انوکی ، هیرویوکی یوشینو و دیگر افراد است. تحویل سه شنبه و جمعه.

جنگ ستارگان برای اولین بار در سال گذشته رویداد دیزنی پلاس در کنار تعداد زیادی از نمایش های دیگر اعلام گردید. چشم انداز جنگ ستارگان مجموعه ای از نه فیلم کوتاه متحرک از سازندگان انیمه ژاپنی است.

“لوکاس فیلم با هفت تن از استعدادهای با استعداد انیمه در ژاپن همکاری می کند تا سبک منحصر به فرد خود و چشم انداز منحصر به فرد کهکشان جنگ ستارگان را به این سری جدید الهام بخش برساند.” جیمز واگ ، معاون رئیس لوکاس فیلم محتوا و استراتژی حق رای دادن در انتشار سه شنبه اعلام گردید. باشید و از یک کهکشان که الهام بخش بسیاری از داستان نویسان بصیر بوده است ، تجلیل می کند. “

تریلرهای انگلیسی و ژاپنی نمایش را در زیر مشاهده کنید:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت