CES 2022 مستلزم اثبات واکسیناسیون علیه COVID-19 است

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ces-sign-cta

انجمن فناوری مصرف کننده

انجمن فناوری مصرف کننده روز سه شنبه اعلام کرد افرادی که بصورت حضوری در لاس وگاس در CES 2022 شرکت می کنند باید مدرک واکسیناسیون COVID-19 را نشان دهند. این تصمیم در حالی اتخاذ می شود که رویداد سالانه فناوری بار دیگر پس از برگزاری یک کنفرانس تمام دیجیتال در ۲۰۲۱ در سال ۲۰۲۱ به دلیل همه گیری ویروس کرونا بار دیگر از مردم در لاس وگاس استقبال می کند.

“گری شاپیرو” ، رئیس CTA ، در بیانیه ای گفت: “ما همه از طریق تشویق واکسیناسیون و اجرای پروتکل های ایمنی مناسب در پایان همه گیری نقش داریم.” “ما با درخواست مدارک واکسیناسیون برای شرکت در CES 2022 در لاس وگاس مسئولیت خود را بر عهده می گیریم.”

CTA گفت که اقدامات ایمنی توصیه گردیده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را دنبال خواهد کرد و می تواند پروتکل های اصلاح گردیده را نزدیک به CES 2022 اعلام کند. این گروه همچنین گفت که در حال ارزیابی این است که آیا اثبات آزمایش مثبت آنتی بادی را به عنوان

بیش از ۱۰۰۰ شرکت- از جمله آمازون ، AMD ، AT&T ، Daimler AG ، Dell ، Google ، Hyundai ، IBM ، Intel ، Lenovo ، LG ، Panasonic ، Qualcomm ، Samsung و Sony- برای این طبق CTA ، رویداد علاوه بر رویداد حضوری در لاس وگاس ، CES 2022 شامل یک رویداد دیجیتالی است که به طور موازی اجرا می شود.

CES 2022 5-8 ژانویه برگزار می شود ، با روزهای رسانه ای در ۳-۴ ژانویه.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت