YouTube جستجوهای خود را با نتایج بصری و زبانهای خارجی بیشتری تقویت می کند

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 youtube-3

YouTube بیش از ۲ میلیارد بازدیدکننده ماهانه دارد.


آنجلا لنگ/CNET

سرویس پخش ویدئو روز سه شنبه گفت که YouTube قابلیت های جستجوی خود را بهبود می بخگردید ، از جمله اینکه نتایج جستجو را بصری تر نشان می دهد و فیلم ها را به زبان های بیشتری نشان می دهد.

“نیل موهان” ، مدیر ارگردید محصول YouTube متعلق به Google ، در یک پست وبلاگی در مورد تغییرات گفت: “کتابخانه عظیم محتوا YouTube همیشه ما را متمایز کرده است.” “اما ما می دانیم که بینندگان باید به راحتی فیلم های مورد نظر خود را پیدا کرده و به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.”

به روز رسانی ها زمینه های بصری را به جستجوها به دو صورت اضافه می کند. یوتیوب فصل های ویدئویی را مستقیماً در صفحه جستجو معرفی می کند ، که تصاویری با مهر زمان است که جزئیات موضوعات پوشش داده گردیده در ویدئو را مشخص می کند. آنها به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید که آیا کلیپی است که واقعاً می خواهید تماشا کنید یا نه و همچنین به شما اجازه می دهند به قسمتی بروید که بیشتر به آن اهمیت می دهید.

همچنین یک ویژگی پیش نمایش ویدیو را به صفحات نتایج جستجوی تلفن همراه اضافه می کند. به شما این امکان را می دهد تا روی یک ویدئو در دستگاه تلفن همراه خود حرکت کنید تا تکه ای از آن را مشاهده کنید ، شبیه به YouTube در رایانه های رومیزی.

این شرکت همچنین شروع به نمایش فیلم های سطحی به زبان های دیگر غیر از زبان محلی مورد جستجو ، با زیرنویس ها ، عنوان ها و توضیحات ترجمه گردیده خودکار می کند. و YouTube آزمایش ویژگی جدیدی را برای تکمیل نتایج جستجو با پیوندهای وب سایت و سایر فرمت های جستجوی Google در هند و اندونزی آغاز کرده است.

YouTube ، که بیش از ۲ میلیارد کاربر ماهانه دارد ، بزرگترین منبع آنلاین ویدیو در جهان است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

فیس بوک ، توییتر و گوگل به صورت رایگان با کنگره روبرو می شوند …۴:۱۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت