Nerf Pulse Blaster با الهام از بیگانگان ، هنر بدیع است

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Nerf Aliens Pulse Blaster

به آن تکیه کنید. برخی را لگد می کند.


Nerf

من می خواهم شما را به یک دوست شخصی خودم معرفی کنم. این دستگاه Nerf M41A pulster blaster است که با الهام از تفنگ نبض دار انفجار بیگانه از فیلم نمادین Aliens ساخته گردیده است.

Pulse Blaster سی و پنجمین سالگرد بیگانگان جیمز کامرون را جشن می گیرد ، دنباله ای که اقدام نظامی الهام گرفته از ویتنام را به ترس های علمی تخیلی جادوگر اصلی فضایی ریدلی اسکات در سال ۱۹۷۹ Alien اضافه کرد. در فیلم ، این تفنگ یک تفنگ ۱۰ میلی متری آینده با نارنجک انداز اکشن پمپ بیش از ۳۰ میلی متر است ، مناسب برای زمانی که در آسانسور سریع به جهنم رفته و فرود می آیید. این نسخه یک بازیچه اسباب بازی است (Nerf فقط می گوید بلاستر ، نه “تفنگ” یا “تفنگ”) که هم دارت Elite و هم مگا Nerf را شلیک می کند. .

همانند سخت افزار حمل گردیده توسط فیلم Colonial Marines فیلم ۱۹۸۶ ، Nerf blaster دارای گزینه اکشن پمپ بوده و شامل یک شمارنده مهمات LCD می باگردید. رنگ دقیقاً دقیق نیست ، زیرا زیبایی زرد روشن از قدرت بارگیر معروف فیلم الهام گرفته گردیده است.

Nerf LMTD Aliens M41A Pulse blaster برای پیش سفارش در حال حاضر در GameStop و Hasbro Pulse در دسترس است. با حدود ۹۵ دلار یا ۱۰۰ پوند (تقریباً ۱۳۰ دلار استرالیا) ، یا در EB Games در کانادا برای Game over، man!

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت