تاریخ عرضه آیفون ۱۳: آیا تلفن هوشمند جدید اپل پاییز امسال عرضه می شود؟

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-13-rendering-3.png

آیفون ۱۳ ، که در این رندر نشان داده گردیده است ، می تواند در ماه سپتامبر وارد بازار شود.


همه چیز ApplePro

آیا برای آیفون بعدی اپل هیجان زده ایم؟ کاملا. اما ، کی می توان انتظار داشت که آیفون ۱۳ را ببینیم؟ ما هنوز هیچ جزئیات رسمی نداریم ، اما شایعات می گویند جدیدترین گوشی هوشمند اپل می تواند در سپتامبر در کنار اپل واچ ۷ و ایرپاد ۳ به عنوان بخشی معرفی شود. رویداد سقوط غول فناوری .

مشابه اعلام سال گذشته آیفون ۱۲ ، رویداد iPhone 13 می تواند فقط آنلاین باگردید. مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود در ماه ژوئیه حدس زد که رویداد بعدی اپل کاملاً مجازی خواهد بود زیرا تصمیم شایعه گردیده غول فناوری برای به تعویق انداختن بازگشت خود به کار شخصی به دلیل افزایش موارد COVID-19 .

اپل در ابتدا گفت که تمام کارکنان باید سه روز در هفته از ماه سپتامبر به دفتر مراجعه کنند. گورمن می گوید اگر اپل به بازه زمانی سپتامبر پایبند بود ، یک رویداد حضوری آیفون ۱۳ “محتمل” بود. در حال حاضر ، او انتظار یک رویداد دیگر فقط آنلاین را دارد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

رویداد آیفون ۲۰۲۱ اپل می تواند تاریخ داشته باگردید۴:۱۳

بیشتر بخوانید: شایعه سپتامبر رویداد اپل می تواند همه مجازی باگردید (دوباره)

اگرچه این رویداد ممکن است همه مجازی باگردید ، اما ما انتظار داریم که چهار نسخه از تلفن جدید را ببینیم: به گفته تحلیلگر مینگ چی کو ، آیفون ۱۳ ، آیفون ۱۳ مینی ، آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس.

اولین رویداد اپل در سال ۲۰۲۱ در آوریل اتفاق افتاد ، جایی که ما iPad های جدید ، iMac های رنگارنگ ، بنفش آیفون ۱۲ و ردیاب های AirTags . سپس WWDC در ماه ژوئن آمد ، جایی که ما اولین نگاه اجمالی iOS 15 را مشاهده کردیم. و هیچ سخنی از اپل در مورد iPhone 13 در هیچ یک از رویدادها وجود نداشت.

اما هیچکس انتظار نداشت که iPhone 13 زودتر معرفی شود. بنابراین چه زمانی می توان انتظار داشت که اپل از گوشی های پرچمدار بعدی خود رونمایی کند؟ اپل هنوز به تاریخ رویداد آیفون ۱۳ اشاره نکرده است. با این حال ، بر اساس تاریخچه اپل ، ما می توانیم به طور معمول زمان وقوع رویدادهای آیفون این شرکت را پیش بینی کنیم و بر اساس آن یک تاریخ انتشار را حدس بزنیم.

در حالی که همه گیری مسیر معمول سال ۲۰۲۰ را تغییر داد ، اولین رویداد سپتامبر سپتامبر در هشت سال بدون iPhone به دلیل تاخیر در تولید رقم خورد ، اما کو پیش بینی می کند که ۲۰۲۱ شاهد بازگشت به روند معمول شرکت خواهد بود. گزارش ۲۴ مارس بر اساس اطلاعات زنجیره تامین نیز به تاریخ عرضه آیفون ۱۳ در اواخر سپتامبر اشاره می کند. و یک گزارش ماه آوریل از DigiTimes به منابع داخلی اشاره کرد که می گویند تولید تراشه های جدید تلفن ها زودتر از موعد مقرر است ، که باید نسخه تلفن را در یک جدول زمانی آشنا و قبل از COVID دوباره قرار دهد.

بیشتر بخوانید: هر شایعه ایفون ۱۳ که تا به حال شنیده ایم ، از جمله هزینه آیفون ۱۳ چقدر خواهد بود

اگر همه اینها صحت داشته باگردید ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در رویدادی در ماه سپتامبر اولین نگاهی به iPhone 13 داشته باشیم. دستگاه های جدید معمولاً آیفون های جدید جمعه ، حدود هفته سوم سپتامبر عرضه می شوند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

جمع بندی شایعات آیفون ۱۳۵:۳۱

چند سال پیش ، CNET در جدول زمانی رویداد اپل حرکت عمیقی کرد و با یک فرضیه قانع کننده روز کارگر ظاهر گردید ، که می توانید در اینجا بخوانید. براساس تقویم ۲۰۲۱ ، قانون روز کارگر رویداد سپتامبر سپتامبر (و رونمایی از آیفون ۱۳) را در ۸ سپتامبر با تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر تعیین کرد.

تا زمانی که اپل رویدادی را اعلام نکند و گوشی ها را به نمایش نگذارد ، ما نمی دانیم که آیا این واقعیت دارد یا خیر. اما اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کرده و برای آیفون ۱۳ پس انداز کنید ، حداقل در حال حاضر روی جدول زمانی سپتامبر شرط می بندیم.

برای اطلاعات بیشتر ، را بررسی کنید که چرا آیفون ۱۳ می تواند صفحه نمایش ۱۲۰Hz همیشه روشن داشته باگردید و بررسی ما از iPhone 12 .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت