پایان فصل لوتوس سفید: این پایان مخرب توضیح داد

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-08-10-at-12-36-01-pm-copy.png

آرموند (موری بارلت) در فینال فیلم The White Lotus از شبکه HBO انتقام می گیرد.


ماریو پرز/HBO

از اولین صحنه فیلم The White Lotus ، تابستان شبکه HBO در مورد گردشگران مجاز در تعطیلات هاوایی ، ما می دانستیم که یک مرگ غیر منتظره رخ داده است ، و سرانجام فینال روز یکشنبه مشخص گردید که چه کسی مرده است. در حالی که این مجموعه محدود شش قسمتی به مراتب کمتر از یک معمای قتل بزرگ پیچید تا طنز شوم طبقه و امتیاز سفید ، بینندگان رسانه های اجتماعی را پر کردند و تئوری های مفصلی را در مورد اینکه کدام شخصیت از اقامتگاه بت انگیز نیلوفر سفید خارج نگردید ، پر کردند. زنده.

بنابراین کیست در صندوقچه ای که در قسمت اول روی هواپیما بارگذاری می شود؟ چمدان ها را ببندید ، دوستان ما در حال غرق گردیدن در جهت پاسخگویی به سوالات عادی و دیگر س lingالات ماندگار فصل پایانی هیجان انگیز تراژیک کمدی هستیم که توسط مایک وایت نوشته و کارگردانی گردیده است.

مراقب باشید ، خرابکاران اصلی مانند یک موج بزرگ اقیانوس به سمت شما می چرخند.

چه کسی در فینال The White Lotus می میرد؟

این آرموند (موری بارتلت) است ، مدیر ظاهراً شاد و سازگار اما درخشان که از استرس مجبور گردیدن به پذیرایی از مهمانانی که مقدار زیادی پول نقد و کمی روح الوهه می کشند ، بطور فزاینده ای رهایی می یابد. شین (جیک لیسی) تازه عروس غیرقابل تحمل از جمله افرادی است که در مارپیچ نزولی او به مواد مخدر کمک کرده است. وارث املاک و مستغلات پنج قسمت را با عصبانیت به خرج می دهد چرا که مادران شانت سوئیت آناناس شین برای آنها رزرو نکرده اند و در قسمت ششم او را با چاقو کشته است.

آیا شین آرموند را عمدا کشت؟

شین خشم قاتلانه ای را علیه مدیر لوتوس سفید به دنبال دارد ، اما در نهایت مرگ او یک تصادف است. بعد از اینکه آرموند می فهمد کینه ی تسلیم ناپذیر شین او را اخراج می کند ، کارمند خفه گردیده به سرعت وارد اتاق شین می شود. در آنجا ، او خاکی های خود را می اندازد ، روی چمدان باز شین خم می شود و یک یا دو هدیه ناخواسته باقی می گذارد.

وقتی شین به اتاقش برمی گردد تا سوغات بدبو را پیدا کند ، چاقویی را که روی تخت گذاشته است می گیرد تا از او در برابر سارق جواهرات که شل گردیده است محافظت کند. سپس او گوشه ای را دور می زند ، از دیدن آرموند مبهوت می شود و با ضربه چاقو به سینه او می رود و باعث می شود در یک وان لوکس خونریزی کند. آرموند یک قربانی رقابت فزاینده این دو است ، اما بیش از هر چیز ، او قربانی نابرابری های اجتماعی ناپذیر دنیایی است که او و همکارانش در آن زندگی می کنند. از نظر شین و امثال او ، افرادی مانند آرموند و همکاران خندان کای و بلیندا یکبار مصرف هستند. منطقی است که یکی از آنها نه تنها عزت خود ، بلکه جان خود را فدا کند.

 alexandra-daddario-jake-lacy-0

الکساندرا دادداریو و جیک لیسی در زوجی نه چندان خوشحال در The White Lotus بازی می کنند. خوب ، او خوشحال نیست (نه اینکه او متوجه گردیده باگردید).


ماریو پرز/HBO

چرا آرموند هنگام مرگ پوزخند می زند؟

فقط آرموند با اطمینان می داند. او می تواند برای فرار از جهان ظالمانه خود در طبقه بالا و پایین راحت شود. این لبخند می تواند شادی آور انتقام کثیفی از شین و لباس های تا گردیده اش باگردید. یا این پوزخند می تواند رضایت آرموند را نشان دهد که این ضربه با چاقو سرانجام می تواند شین متکبر را پایین بیاورد. اما آیا واقعاً افرادی مانند شین مجبورند با عواقب اعمال خود کنار بیایند؟ نه در این نمایش …

آیا شین هزینه کارهایی را که انجام داده است می پردازد؟

خیر. در پایان فینال ، او با افسران پلیس دست می دهد و سوار هواپیما می شود تا به زندگی عادی خود برسد – و نحوه برخورد بی ادبانه او با گردشگران دوستانه نشان می دهد که او مانند قبل از زدن چاقو به گوشت انسان دیگر ، نفرت انگیز است. راشل (الکساندرا دادداریو) همسر کوتاه مدت جدا گردیده اش حتی در پایان به او برمی گردد ، اگرچه استعفای او نشان می دهد که او این کار را با شکست انجام می دهد. علیرغم سرکشی زودگذر او در اعلام ازدواج ، این یک اشتباه بود ، اما او به سادگی انرژی لازم برای مبارزه با مرد (یا شوهر ، و تمام مزایایی که با او همراه است) را ندارد.

به نظر می رسد شین از تمام ماجراجویی مرگ ماه عسل بی خطر بیرون آمده است ، اگرچه او باید با بدبختی راشل (اگر او حتی متوجه آن شود) زندگی کند.

س questionsالات و مشاهدات بیشتر

oveمحبت اینکه شین تمام تعطیلات خود را با خواندن کتاب چشمک زدن مالکوم گلادول ، کتابی در مورد قضاوت شهودی ، می گذراند ، چیزی که اگر آن را بپرید و او را در کفش های چرم قایق گاز بگیرد ، نمی شناسد. [[۱۹۶۵۹۰۱۲] 👉 دیدن بچه های سرسخت و کمی وحشتناک اولیویا موسباخر (سیدنی سوینی) در نهایت تظاهر به همدردی و انسانیت را نشان می دهد هنگامی که او پائولا (بریتانی اوگرادی) را در آغوش می گیرد ، علیرغم اینکه دوستش سرقت بد بختانه کای را بر عهده داشت. به عنوان نوعی فرا آمادگی برای افراد ممتاز در همه جا. به نظر می رسد که اولیویا در واقع می تواند انگشتان پا را در مسیری بیشتر از حالت ایستادن بیدار کند. والدینش نیکول و مارک (کانی بریتون و استیو زان) در طول تعطیلات یک هفته ای خود نیز رگردید می کنند ، بنابراین ممکن است در تعطیلات بعد از Chez Mossbacher اوضاع کمی قابل تحمل تر باگردید.

to خوشحالم که چشم های کوین ماسباخر به جهان فراتر از بازی های ویدئویی باز است. به این امید که یکی از یاران کانوئی خود یک کاناپه یدکی داشته باگردید که بتواند روی آن بخوابد تا زمانی که والدینش به هاوایی برگردند تا او را برداشته و با تلفن جدیدش به خانه بیاورند.

to قابل پیش بینی و در عین حال ویرانگر است که تانیا مک کوئید (جنیفر کولیج ، که همیشه موفق می شود تا حتی به شخصیت های عجیب و غریب تبدیل شود) از پیشنهاد خود برای کمک به مدیر مرکز آبگرم بلیندا (ناتاشا روتول) در راه اندازی مرکز سلامتی خود چشم پوشی کند. آیا می توانیم یک کمپین GoFundMe راه اندازی کنیم و به بلیندا مهربان و سخاوتمند کمک کنیم تا مشاغلی را که شایسته آن است باز کند؟

آیا فصل دیگری از The White Lotus وجود دارد؟

بله! در ماه آگوست ، The White Lotus برای فصل دوم تمدید گردید. اما از آنجا که مسافران می آیند و می روند ، فصل دوم روی شخصیت های مختلف تمرکز می کند. بدون شک درام و فتنه به وقوع خواهد پیوست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت