کانسپت Ford Bronco Riptide سمت ساحلی SUV را به ما نشان می دهد

2021-08-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آماده گرفتن موج.


فورد

زندگی می تواند ساحلی باگردید با ۲۰۲۱ فورد برانکو ، و Bronco Riptide به ما نشان می دهد که چگونه. روز سه شنبه فاش گردید ، جدیدترین پروژه پروژه فورد میزبان لوازم جانبی متعددی است که خریداران می توانند هنگام تحویل SUV خود انتخاب کنند یا به لیست خواسته های خود اضافه کنند. بر خلاف نمونه های ساخته گردیده از لوازم جانبی گذشته ، این همه در مورد رویای کالیفرنیا است.

این امر به لطف درهای لوله ای ، مش Bestop Bimini Top و یک قفسه سفارشی مخصوص تخته موج سواری ، با احساسات در فضای باز مشهود است. به گفته سازنده خودرو ، آنها نمونه اولیه ای از میله های عرضی هستند که با سقف های نرم نرم به خوبی کار می کنند. فورد همچنین یک قفسه دوچرخه یاکیما نصب کرد تا تنوع ute را برجسته کند. در داخل ، برونکو شامل صندلی هایی با درجه وینیل تزئینی دریایی و کفپوش لاستیکی است تا پس از شن و ماسه (ناگزیر) به همه جا برسد ، پاکسازی بسیار آسان شود.

به نظر می رسد که برونکو در اینجا لحظه ای تأمل برانگیز در زندگی دارد و به دریا خیره گردیده است.


فورد

“مفهوم” انواع بر اساس یک Bronco با بسته Sasquatch انتخاب گردیده است ، که شامل لاستیک های ۳۵ اینچی خاکی است که روی چرخ های ۱۷ اینچی نصب گردیده است. همه اجناس خارج از جاده نیز برای سوار گردیدن همراه شما هستند ، بنابراین سیستم مدیریت زمین Bronco ، و محورهای قفل الکترونیکی جلو و عقب ، سیستم تعلیق ارتقا یافته و موارد دیگر در اینجا قرار دارد. نیروی مورد نیاز از موتور ۲٫۷ لیتری V6 دوقلو توربو و ۱۰ سرعته اتوماتیک اجباری تامین می شود.

اگرچه این یک مفهوم یا “وسیله نقلیه پروژه” است ، این برونکو می تواند کاملاً یک واقعیت باگردید. برای فورد ، این یک روش جالب برای تبدیل فهرست قطعات به یک ماشین واقعی است. با Bronco جدید امکانات بسیار زیاد است و ما مطمئناً آخرین بسته لوازم جانبی را برای SUV ندیده ایم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت