Ikea اکنون خدمات اشتراک انرژی پاک را در سوئد ارائه می دهد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-595281600

گتی

آخرین پیشنهاد غول خرده فروشی Ikea استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را برای خانه های خصوصی آسان می کند – حداقل در سوئد. ایکیا روز سه شنبه یک سرویس اشتراک با نام Stromma راه اندازی کرد که به مشتریان امکان می دهد تا برق مورد نیاز خود را از پارک های خورشیدی و بادی برای تأمین برق خانه های خود خریداری کنند.

در زمان راه اندازی ، این سرویس فقط در سوئد در دسترس خواهد بود ، اگرچه پست وبلاگی که سرویس را اعلام می کند نشان می دهد که سوئد تنها اولین کشوری است که از آن برخوردار گردیده است و به “جاه طلبی برای فعال کردن مشتریان در تمام بازارهای گروه Ingka ما برای استفاده و تا سال ۲۰۲۵ از طریق خدمات انرژی ما انرژی تجدیدپذیر بیشتری تولید کنیم. ” گروه Ingka مالک اکثر فروشگاه های Ikea در سراسر جهان است.

به گفته رویترز ، شریک Ikea ، Skea Solar ، برق بورس شمال اروپا را خریداری می کند و آن را بدون هزینه اضافی به مصرف کنندگان می فروگردید. مشتریان سرویس Stromma می توانند انتظار ماهانه ثابت به علاوه نرخ متغیر را داشته باشند ، اما Ikea مشخص نکرده است که هزینه ها چقدر خواهد بود.

مشتریان در سوئد می توانند مصرف انرژی خود را در یک برنامه پیگیری کنند. کسانی که صفحات خورشیدی Ikea را خریداری کرده اند ، می توانند از همان برنامه استفاده کنند. کسانی که دارای پنل خورشیدی هستند می توانند انرژی اضافی را به Ikea بفروشند. در حالی که سرویس Stromma فقط در سوئد در دسترس است ، Ikea پنل های خورشیدی را در ۱۱ بازار می فروگردید و این برنامه باید برای همه کار کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت