سوبارو WRX 2022 جعبه دنده دستی خود را تحریک می کند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Slingin 'dirt.


سوبارو

بین جدید تویوتا GR 86 ، یک جدید نیسان Z و ۲۰۲۲ سوبارو WRX ، سال خوبی برای خودروهای اسپرت ژاپنی رقم می خورد طرفداران حتی خبرهای بهتری برای دومی در آن لیست وجود دارد: WRX جدید هنوز گیربکس دستی را تکان می دهد. در یک کلیپ تیزری کوتاه که در حساب رسمی توییتر سوبارو ارسال گردیده است ، این برند یک عکس سریع از فضای داخلی سدان را به نمایش گذاشت. Smack-dab در وسط یک چوب تعویض می کند.

امروز ، شما می توانید WRX خود را با شش سرعته دستی یا CVT داشته باشید ، بنابراین خوب است که نرخ های سفر را به اندازه کافی بالا نگه دارید تا یکبار دیگر چوب را توجیه کنید. با این حال ، ما نمی دانیم که انتقال نیرو از چه چیزی ارسال می شود. شایعات به موتور ۲٫۴ لیتری توربوشارژر بوکسور-چهار اشاره می کنند که سایر خودروهای سوبارو از آن استفاده می کنند. در Ascent ، Legacy و Outback ، موتور ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۲۷۷ پوند فوت گشتاور دارد. مطمئناً مهندسان سوبارو فتیله WRX را روشن می کنند. موتور هر چه باگردید ، به لطف سیستم استاندارد چهارچرخ محرک ، نیرو به هر چهار چرخ منتقل می شود.

ما قرار بود سرانجام ۲۰۲۲ WRX را در ۱۹ آگوست در نمایشگاه خودرو نیویورک ببینیم ، اما همه گیری بار دیگر نمایش را کنار گذاشت . در حال حاضر ، Road and Track گزارش می دهد که اولین بار در ماه سپتامبر آغاز می شود. این شرکت بلافاصله درخواست اظهار نظر نکرد ، اما اگر چنین باگردید ، چند هفته دیگر فرصت داریم تا آخرین قهرمان الهام گرفته از رالی را ببینیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت