بر اساس این گزارش ، ماسک ایالات متحده برای حمل و نقل عمومی می تواند تا ۱۸ ژانویه تمدید شود

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 010-vaccine-passports-cnet-2021

احتمالاً مسافران تا پایان سال باید در حمل و نقل عمومی ایالات متحده از ماسک استفاده کنند.


سارا تیو/CNET

طبق گزارشات ، دولت جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در حال برنامه ریزی برای تمدید ماسک در هواپیماها ، قطارها و اتوبوسها ، و همچنین در فرودگاهها و ایستگاههای قطار ، تا ۱۸ ژانویه است. این به عنوان نوع بسیار دلپذیر دلتا ویروس COVID-19 در سراسر جهان پخش می شود. فرمان فعلی استفاده از ماسک TSA برای مسافران تا ۱۳ سپتامبر ادامه دارد.

به گزارش رویترز ، به شرکتهای هواپیمایی بزرگ آمریکایی در مورد تمدید برنامه ریزی گردیده روز سه شنبه در تماس با اداره امنیت حمل و نقل و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای آمریکا اطلاع داده گردید. کاخ سفید ، TSA ، CDC و خطوط هوایی برای آمریکا ، که اعضای آنها شامل United Airlines و American Airlines هستند ، فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند. بدانید که باید یک زندگی شاد و متعادل داشته باشید. تحویل پنجشنبه ها.

CDC در ماه ژانویه فرمان صادر کرد که بر اساس آن همه افراد باید در حمل و نقل عمومی از ماسک صورت استفاده کنند ، از جمله همه مسافران و پرسنل “در داخل ، یا خارج از ایالات متحده و ایالات متحده”. همچنین در هنگام حمل و نقل در مراکز حمل و نقل مانند فرودگاه ها ، پایانه های اتوبوس یا کشتی و ایستگاه های قطار یا مترو ، باید پوشش صورت داده شود. در ماه ژوئن ، CDC دستور خود را طوری اصلاح کرد که مردم دیگر مجبور نباشند در خارج از منزل در محورهای حمل و نقل یا در محوطه بیرونی وسایل نقلیه مانند اتوبوس یا کشتی از ماسک استفاده کنند ، اگرچه هنوز به افرادی که واکسینه نگردیده اند توصیه می شود که همچنان از ماسک استفاده کنند.

همچنین ببینید: نوع دلتا کروناویروس: آنچه باید بدانید

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت