مرسدس بنز V8 را برای مدل های ۲۰۲۲ به دلیل مشکلات زنجیره تامین گزارش می دهد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2020 مرسدس بنز G550

اندرو کروک/Roadshow

اخبار واقعا بدی در مورد مرسدس بنز و موتورهای V8 دوست داشتنی آن وجود دارد. بر اساس اعلامیه ای که به نمایندگی های این شرکت در ایالات متحده ارسال گردیده و روز جمعه در Reddit منتشر گردید ، این خودروساز فروش همه خودروها و SUV های V8 را برای مدل ۲۰۲۲ لغو کرده است.

سخنگوی این خودروساز از اظهار نظر مستقیم در مورد پیام های این اعلامیه ، اما در بیانیه ای گفته است که “تمرکز اولویتی شرکت برای رعایت الزامات مختلف جهانی ، خارجی و داخلی و همچنین چندین عامل دیگر ، از جمله چالش های زنجیره تامین اما محدود به آنها ، بر ارائه سبد محصولات در بازارهای مختلف. ” سخنگو افزود خودروساز در حال بررسی “هر فرصتی برای حل چالش های موجود” است و با نمایندگی ها و مشتریان برای رفع هر مشکلی همکاری خواهد کرد. این اخطار بر ۱۷ خودرویی که مارک در ایالات متحده می فروگردید تأثیر می گذارد و به این معنی است که ما اصلاً ۱۰ وسیله نقلیه مارک را نخواهیم دید ، مگر اینکه چیزی تغییر کند. آنها شامل همه چیز از AMG GT ، G کلاس و تعدادی دیگر از سدان ها و SUV های با نشان AMG هستند-هر کدام یک V8 گلو دار. تنها خودروهایی که موتورهای V8 خود را ادامه می دهند ، کلاس S و کلاس S Maybach هستند.

هر مشتری که برای مرسدس بنز ۲۰۲۲ با موتور V8 سفارش دهد ، باید کار کند. با توجه به اطلاع فروشنده ، با نمایندگی خود ترکیب مناسب دیگری را پیدا کنید. در مورد G کلاس ، این خودروساز به سفارشات خود برای G کلاس ۲۰۲۱ ادامه می دهد ، اما پس از آن ، مشخص نیست که چه زمانی دوباره این SUV را خواهیم دید. مرسدس بنز از اظهارنظر بیشتر خودداری کرد.

این بدان معنا نیست که کلاس E یا GLS ، به عنوان مثال ، در دسترس نخواهد بود. این بدان معناست که مشتریان نمی توانند سدان یا SUV را با V8 به خانه ببرند. در عوض ، آنها باید نیروی محرکه دیگری را انتخاب کنند یا مشاغل خود را به جایی دیگر برسانند. مشخص نیست که آیا این یک عارضه کمبود مداوم ، سایر مشکلات تامین کننده یا شاید مقررات آلایندگی است ، اما صرف نظر از این ، این یک ترشی به اندازه V8 است که مارک لوکس خود را در آن پیدا می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت