تنها مورد COVID باعث تعطیلی در نیوزلند می شود

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1296010648

تصاویر مرسا/گتی

نیوزلند روز سه شنبه اولین قرنطینه این کشور را از زمان شروع همه گیری ویروس کرونا آغاز کرد ، زیرا تست کرونای یک نفر مثبت اعلام گردید و این مورد را نمی توان به سفر یا آزمایش مرزهای این کشور مرتبط دانست.

نخست وزیر جاسیندا آردرن طی یک کنفرانس رسانه ای سه شنبه اعلام کرد که نیوزلند در “سطح هگردیدار ۴” خواهد بود. آردرن گفت ، در طول قرنطینه ، مقامات نتایج آزمایش افراد را در “مکانهای مورد نظر” بررسی می کنند ، آزمایش فاضلاب را انجام می دهند و آزمایش عمومی افراد مبتلا به علائم سرماخوردگی یا آنفولانزا را انجام می دهند.

“ما بر این اساس تصمیماتی گرفته ایم که بهتر است از سطح بالا شروع کنیم و سطوح را پایین بیاوریم تا اینکه خیلی کم شروع کنیم ، ویروس را در خود نگیریم و شاهد حرکت سریع آن باشیم.”

اردرن گفت ، بیشتر نیوزلند به مدت سه روز در قرنطینه خواهند بود. اوکلند ، شهری در شمال نیوزلند که در آن شخصی که جان خود را با آن مثبت اعلام کرد ، و شبه جزیره کورومندل ، که از آن دیدن کردند ، به مدت هفت روز در قرنطینه هستند. اردرن گفت:

افرادی که در نیوزلند زندگی می کنند در صورت هگردیدار سطح ۴ می توانند خانه خود را ترک کنند ، اگر به مغازه خواربار فروشی یا لبنیات یا داروخانه می روند ، به دنبال مراقبت های پزشکی هستند یا آزمایش COVID-19 انجام می دهند.

اردرن نوع فوق العاده مسری دلتا را دلیل اقدام سریع خواند. دکتر اشلی بلومفیلد ، مدیر کل بهداشت ، روز سه شنبه گفت ، تعیین توالی ژنوم هنوز باید تعیین کند که آیا مورد جامعه ناشی از دلتا بوده است ، اما هر مورد شناسایی گردیده COVID-19 در کشور از ماه ژوئن (به جز یک) نوع دلتا بوده است. آردرن گفت:

حدود ۴۰ درصد از مردم نیوزلند حداقل یکبار واکسن COVID-19 داشته اند. طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، حدود ۱۷ درصد از مردم به طور کامل واکسینه گردیده اند.

نیوزلند به دلیل واکنش به همه گیری مورد تشویق برخی قرار گرفته است. بر اساس اعلام وزارت بهداشت ، در کشوری که تقریباً ۵ میلیون نفر جمعیت دارد ، نیوزلند در حال حاضر ۴۳ مورد مبتلا به ویروس کرونا دارد و در مجموع ۲۶ نفر بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.

برعکس ، بر اساس داده های ۱۶ آگوست از “Our World in Data” (دانشگاه ما در دانشگاه آکسفورد) ، در ایالات متحده ، به طور متوسط ​​روزانه ۴۰۶ مورد جدید ابتلا به کووید در هر میلیون نفر وجود دارد. بیش از ۶۰۰۰۰۰ نفر در ایالات متحده جان خود را از دست داده اند. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت