توییتر در حال آزمایش روشی برای گزارش توییت های گمراه کننده است

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 توییتر در حال آزمایش روشی برای گزارش توییت های گمراه کننده است

توییتر ، مانند دیگر شبکه های اجتماعی ، همچنان با اخبار جعلی از جمله در مورد واکسن های COVID-19 دست و پنجه نرم می کند.


جیمز مارتین/CNET

توییتر سه شنبه گفت که برخی از کاربران در ایالات متحده ، کره جنوبی و استرالیا می توانند به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مبارزه با اطلاعات غلط ، یک توییت را گمراه کننده گزارش دهند.

این شرکت رسانه های اجتماعی در حال آزمایش این ویژگی است و گفت هنوز در تلاش برای تعیین این است که آیا این “رویکرد م effectiveثر” است یا خیر. توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی هنوز با ادعاهای دروغین در بسترهای خود از جمله پست های مربوط به واکسن های COVID-19 و وضعیت افغانستان افغانستان دست و پنجه نرم می کنند. سیاستمداران ، از جمله رئیس جمهور آمریکا جو بایدن ، از شرکت های فناوری می خواهند که برای مقابله با این مشکل تلاش بیشتری کنند. و بررسی ها ارائه گردیده در روزهای هفته.

“ما ممکن است اقدامی انجام ندهیم و نمی توانیم به هر گزارشی در آزمایش پاسخ دهیم ، اما اطلاعات شما به ما کمک می کند تا روندها را شناسایی کنیم تا بتوانیم سرعت و مقیاس کارهای گسترده تر اطلاعات غلط خود را ارتقا دهیم” توییتر در توییت خود گفت.

این شرکت همچنین راه های دیگری را برای مبارزه با اطلاعات غلط از جمله انجمن انجمن به نام Birdwatch آزمایش کرده است که به کاربران اجازه می دهد توییت های گمراه کننده را پرچم گذاری کرده و زمینه بیشتری را اضافه کنند.

برای گزارش یک توییت ، کاربران روی سه نقطه خاکستری در سمت راست یک توییت کلیک می کنند. گزینه “گزارش توییت” وجود خواهد داشت. پس از کلیک روی آن ، افرادی که بخشی از گروه آزمایشی هستند گزینه ای برای گزارش توئیت به عنوان گمراه کننده مشاهده می کنند. توییتر نگفته است که چه تعداد کاربر به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

همچنین ببینید: طالبان چگونه از توئیتر برای 'مشروعیت گرفتن' استفاده می کنند در حالی که افغانستان را پس می گیرد

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت