Ola S1 یک اسکوتر برقی ۷۰ مایل بر ساعت است که قیمت آن مانند دوچرخه است

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

با وجود آنچه بسیاری از علاقه مندان به موتورسیکلت سخت می توانند به شما بگویند ، روروک مخصوص بچه ها باحال هستند. منظورم این است که همه وسپا را دوست دارند ، درست است؟ بنابراین ، اگر می خواهید یک روروک مخصوص بچه ها یک EV داشته باشید؟ پیاجیو شما را با Vespa Elettrica پوشش داده است ، اما مسئله این است که در حدود ۷۵۰۰ دلار ، به نوعی گران است – اما شاید گزینه دیگری وجود داشته باگردید.

این گزینه از شرکتی به نام اولا و اسکوتر برقی S1 آن ، که این شرکت روز دوشنبه رونمایی کرد و توسط Electrek گزارش گردید. این یک روروک مخصوص بچه ها است ، اما ویژگی های عملکردی دیگر آن چیزی است که توجه ما را به خود جلب کرده است. اول ، اولا ادعا می کند که اسکوتر S1 55 مایل در ساعت یا ۷۱ مایل در ساعت سرعت می گیرد اگر به دنبال نسخه قدرتمندتر S1 Pro باشید. این عملکرد بسیار زیادی دارد ، به ویژه وقتی محدوده ۷۵ مایل نسخه اصلی یا ۱۱۲ مایل نسخه Pro را در نظر بگیرید.

S1 همچنین دارای برخی از فناوری های جالب ، مانند خط دیجیتال ۷ اینچی و سیستم عامل داخلی خود ، MoveOS است ، که تمام عملکردهای خط مقدماتی مورد انتظار شما را ارائه می دهد ، به علاوه ناوبری و کنترل های موسیقی فراتر از آن ، همه چیز اسکوتر معمولی ، مانند یک سطل بزرگ زیر صندلی که باید به راحتی یک یا دو کلاه ایمنی را ببلعد.

اما منتظر باشید ، همانطور که می گویند-موارد بیشتری وجود دارد. نگین واقعی تاج در تاج S1 قیمت آن است. قیمت پایه S1 معادل ۱۳۵۰ دلار است و Pro با قیمت ۱۷۴۸ دلار به فروش می رسد. اکنون ، وقتی می گویم “معادل” ، به این دلیل است که قیمت S1 فقط در روپیه هند ذکر گردیده است. دلیل این امر این است که ، تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این مورد فقط برای بازار هند در نظر گرفته گردیده است. حمل و نقل روزانه به دلیل آن همیشه یک نبرد بازنده بوده است. با این حال ، اسکوترها دوست تر هستند. دسترسی آنها برای افراد با هر اندازه امکان پذیر است ، به علاوه راحت ، کاربردی ، اقتصادی و زیبا هستند. بدست آوردن چیزی مقرون به صرفه در اینجا ، مانند Ola S1 ، می تواند به رانندگی مردم در اتومبیل برای سفرهای درون شهری کمک کند ، که برای همه خوب خواهد بود. اما در زمان انتشار آن را نشنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید: [۱۹۶۵۹۰۱۳] جدیدترین اسکوترهای لیمویی برای ایمنی در CES 2019 تقویت می شوند۱:۲۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت