The White Lotus و Mare of Easttown را فراموش کنید ، من برای همیشه تلویزیون آشغال می بینم

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 armond

احتمالاً باید The White Lotus را تماشا کنم ، اما نمی بینم.


Mario Perez/HBO

وقتی عادات بینایی خود را در یک سال گذشته بررسی می کنم و به تکامل آنها پس از COVID-19 می اندیشم ، یک روند اجتناب ناپذیر پدیدار گردید.

من مقدار زیادی زباله بیشتر می بینم.

من معتقد هستم که سطل آشغال یک نفر گنجینه یک مرد دیگر است. طعم ذهنی است و ارزش را می توان در همه اشکال رسانه ها پیدا کرد ، مهم نیست که چقدر در خاک فرو رفته اید. بنابراین وقتی می گویم من بیشتر آشغال را تماشا می کنم ، در مورد نوع تلویزیونی صحبت می کنم که احتمالاً نه برنده امی می شود و نه در صدر فهرست بهترین منتقدان در ماه دسامبر قرار می گیرد.

به طور خلاصه: انرژی من برای “تلویزیون معتبر” تمام گردیده است. این می تواند استرس زندگی در شرایط قرنطینه کنونی استرالیا باگردید ، اما روزهای من در توئیت زنده سوپرانوها که دوباره توییت می کنند و سعی می کنم همه را متقاعد کنم که دندوود را بخورند به پایان رسیده است.

 جانوران

شما باید حیوانات را تماشا کنید. (احتمالاً نباید BEASTARS را تماشا کنید.)


Netflix

در حال حاضر من در حال تماشای BEASTARS هستم ، یک انیمه رازآلود قتل ژاپنی در مورد حیوانات انسان ساز در دبیرستان. به Riverdale فکر کنید ، اما با خز. پیش از این ، هایکیو ، یک انیمه ورزشی در مورد نوجوانان والیبال بازی می کرد.

من یک مرد ۴۰ ساله هستم.

من همچنین ورزش می بینم. مقدار شرم آور ورزشهای واقعی و واقعی. ابتدا یورو ۲۰۲۰ و مسابقات بین المللی بی پایان فوتبال بود. بعد از آن المپیک بود ، وقتی به نوعی موفق گردیدم از لحاظ احساسی در ورزش هایی که معمولاً نمی توانم به آنها اهمیت بدهم سرمایه گذاری کنم – مانند اسکیت بورد ، ژیمناستیک و … پرش از ارتفاع؟

من نمی دانم آیا شما آگاه هستید ، اما برخی از مردم واقعاً در پرش بسیار خوب هستند .

در حالی که تلویزیون معمولی و پرهزینه “منزلت” ای که من تصور می کنم از آن استفاده می کنم ، تماشا نگردیده است. من Mare of Easttown را ندیده ام. من نیلوفر سفید را رد کردم. حتی نمی توان ذره ای از شور و شوق نسبت به بخش بی پایان نمایش مارول که در دیزنی پلاس راه اندازی گردیده بود ، جلب کرد. من اولین قسمت از راه آهن زیرزمینی را تماشا کردم ، فوراً آن را به عنوان یک نمایش با کیفیت فوق العاده و اهمیت ویژه تشخیص دادم … اما در عوض انیمه خزدار را تماشا کردم.

صبر من برای تلویزیون “خوب” و همه چیزهایی که با آن همراه است-کاورهای کلیدی کوچک فیلم های دهه ۸۰ ، اجراهای امی طعمه ، قصه گویی متورم و دلپذیر-به طور کامل از بین رفته است. من بیش از آن هستم. از آن گذشته ، زیرا تلویزیون معتبر ، در نوع خود ، کلیشه ای گردیده است. خیلی سخته. خیلی طولانی. خیلی… خسته کننده .

بیش از حد برای سولتانای چروکیده مغزم.

در حال حاضر چیزی که من می خواهم آشنایی است. من می خواهم بتوانم به مدت دو دقیقه حرکت خود را بدون از دست دادن مکان یا بخشی از اطلاعات مهم انجام دهم. من می خواهم طرح هایم کلی و پیش بینی گردیده تا جایی باگردید که بتوانم بدون هیچ گونه عواقبی منطقه را کنار بگذارم – یا احتمالاً حتی چرت بزنم.

 haikyu

عکس: انیمیشن زیبای پسران والیبال من.


Netflix

من اجرای لایه ای نمی خواهم. من وسایل ادبی نرم و صاف نمی خواهم. من آن را مستقیم و تک بعدی می خواهم. من می خواهم مانند یک نوزاد غول پیکر و مرگ مغزی از قاشق غذا بخورم. من می خواهم مورد حمایت قرار بگیرم. من می خواهم شما به آرامی بروید. من می خواهم گفتگوی تفصیلی داشته باشم تا مطمئن شوم چیزی را از دست نداده ام. یک قسمت ۳۰ دقیقه ای از تد لاسو مرا به محدودیت های خود می رساند. آگاهانه مایل به جمع آوری در مواجهه با تهدیدهای وجودی مانند COVID-19 و بحران آب و هوا و [gestures to everything] همه این ، آنچه من واقعاً می خواهم ( ) از محتوایی که مصرف می کنم راحتی است. نه چیزی بیشتر ، نه چیزی کمتر.

از این رو تمام زباله هایی که مصرف کرده ام.

شاید زمانی برسد که همه چیز کمی عادی تر به نظر برسد ، وقتی کمی خسته ترم – مغز کوچک من کمی هیدراته تر – جایی که من تمایل بیشتری برای مشارکت با محتوایی دارم که بیشتر از من می خواهد.

اما در حال حاضر من زباله می خواهم. خالص و ساده است. جز آشغال چیزی به من نده یا بیشتر ورزشی. من از شما التماس می کنم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت