ویدئو آمازون پرایم: ۳۱ بهترین برنامه تلویزیونی که این هفته باید تماشا کنید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 d3b146ea92121fc0aa2dff76e1d3d49f64-kit-harington-modern-love-2x-rsocial-w600

کیت هرینگتون در قسمتی از فصل دوم عشق مدرن بازی می کند.


استودیو آمازون

متأسفانه ، مجموع صفر برنامه های تلویزیونی جدید این هفته در ویدئو Prime Amazon وارد می شود. بهترین شرط شما این است که به تماشای فصل دوم سریال عاشقانه عاشقانه Modern Star بپردازید که در پایان هفته گذشته پخش گردید. مجموعه گلچین شامل داستانهای عاشقانه با نامهای بزرگی مانند کیت هرینگتون ، مینی درایور ، گرت هدلوند و آنا پاکوین است. ماه اوت انتخاب های من عبارتند از The Bridge ، Here We Go Again و Bannan. اکنون می توانید فصل های اول آن مجموعه ها را تماشا کنید. پل یک نوآر نوردیک ستایش گردیده است ، پس از بررسی جسد زنی که در مرز بین دانمارک و سوئد کشف گردید و دو آژانس پلیس را مجبور به همکاری کرد.

برای مشاهده گزینه های بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی آمازون را پایین بیاورید. برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید. | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین سریال اصلی Amazon Prime Video

عاشقانه

عشق مدرن (۲۰۱۹—)

 http://www.cnet.com/

آمازون استودیو

برای این دیدن شیرین و دنج ، پتو و یک فنجان چای خود را بگیرید. عشق مدرن بر اساس مقالات شخصی واقعی درباره عشق از ستون نیویورک تایمز به همین نام است. این داستان ها با بازی ظریفی از جمله آن هاتاوی ، Dev Patel و ، در فصل ۲ ، مینی درایور و کیت هرینگتون ، و بسیاری دیگر ، برای فیلم روی پرده می روند. برخی از داستانها با یک کمان مرتب بسته نخواهند گردید و برخی دیگر شما را به مکانهای غیر منتظره می برند. لحن کلی بدون اینکه بیش از حد ساکرین باگردید احساس خوبی دارد و ممکن است فقط اعتقاد شما را به جادوی عشق واقعی برانگیزد.

درام

راه آهن زیرزمینی (۲۰۲۱—)

 http: //www.cnet. com/

Amazon Prime Video

بری جنکینز فیلمساز برجسته (مهتاب) اقتباس از رمان راه آهن زیرزمینی کالسون وایتهد را در یک مجموعه قدرتمند ۱۰ قسمتی به عهده می گیرد. داستان تخیلی در جنوب آمریکا در طول دهه ۱۸۰۰ می گذرد و آمریکایی های آفریقایی تبار را در تلاش برای فرار از بردگی از طریق شبکه ای از مسیرها و تونل های مخفی نشان می دهد. با استفاده از رئالیسم جادویی و بازیگران فوق العاده ای از جمله سوسو مبدو و ویلیام جکسون هارپر ، راه آهن زیرزمینی یک پیروزی احساسی و مهیج است.

The Wilds (2020—)

 http://www.cnet.com/

پیک نیک در Hanging Rock (2018)

 http://www.cnet.com/

استودیو آمازون

این نسخه تلویزیونی پیک نیک در Hanging Rock یک شاهکار کامل مانند اقتباس سینمایی از رمان کلاسیک استرالیایی ۱۹۷۵ نیست. اما این به همان اندازه اسرار آمیز است ، پرده ای رویایی و در عین حال وهم آور بر سر ناپدید گردیدن خیالی در بوته منزوی استرالیا. وقتی سه دانش آموز و فرماندارشان بعد از پیک نیک در منطقه صخره ای ناپدید می شوند ، هیستری در جامعه و کالج محترم اپلیارد به سرپرستی سرپرست هولناک ناتالی دورمر ایجاد می شود. اسرار تاریک ظاهر می شوند و شما را تا انتها نگه می دارند.

آخرین سرمایه دار (۲۰۱۶-۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت