هم اکنون ۱۳ کتاب رایگان برای بارگیری در Kindle و Apple Books بارگیری کنید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت


دیوید کارنو/CNET

هیچ قیمتی بهتر از رایگان نیست و به لطف شگفتی های حوزه عمومی ، کتابهای رایگان فوق العاده زیادی در فروشگاه Kindle آمازون و همچنین Apple Books یافت می شود. پلتفرم خواندن اپل دارای لیست گسترده ای از “کتابهایی است که قصد خواندن آنها را دارید” رایگان ، در حالی که آمازون کتابخانه ای از آثار کلاسیک را ارائه می دهد که یا رایگان هستند یا بسیار نزدیک به آن هستند. (تقریباً همه اینها رایگان هستند اگر شما مشترک Kindle Unlimited آمازون هستید.)

دنیای بزرگی از کتابهای ارزان و بدون هزینه در این سیستم عامل ها یافت می شود ، اما در اینجا ۱۳ کتاب کلاسیک برای شروع وجود دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۴] با جالبترین اخبار از جریان گرفته تا ابرقهرمانان ، الگوهای رفتاری تا بازیهای ویدیویی ، مغز خود را سرگرم کنید. ما همه آنجا بوده ایم. جدا کردن هر کتابی در مدرسه برای خاموش کردن هر کسی از کتاب کافی است ، اما فرانکنشتاین همیشه برای من استثنا بوده است. فرانکنشتاین نه تنها به عنوان اولین رمان علمی تخیلی در نظر گرفته می شود ، بلکه یک مثل بی انتها و یکی از بهترین نمونه های ادبیات گوتیک و محصول واقعی جنبش رمانتیک است.

اگر چنین چیزی شما را نمی فروگردید ، همچنان می توانید به ویکتور فرانکنشتاین که هنگام کاشتن آنچه می کاشت ، ناله می کند.

بارگیری فرانکنشتاین به صورت رایگان در Amazon Kindle یا رایگان در کتاب های اپل.

 dracula

پنگوئن

دراکولا (برام استوکر)

یکی دیگر برای گوت ها! اگر از طرفداران دوستان مرده ما هستید ، ارزش آن را دارد که یکی از کتابهایی را که همه چیز را آغاز کرده است ، تجربه کنید. داستان برای کسانی که پس از یک وحشت گوتیک خوب و تعلیق آمیز بسیار عالی هستند. به راحتی می توان تصور کرد که دراکولا یکی دیگر از آثار کلاسیک سخت خواندن است ، اما این نمی تواند از حقیقت دورتر باگردید. نوشتار بسیار خوب است (پس از بیش از ۱۰۰ سال ، این یک شاهکار است) و در بخشهایی واقعاً وحشتناک است.

بارگیری دراکولا به صورت رایگان در کتاب های اپل یا به صورت رایگان در Amazon Kindle .

جمهوری (افلاطون)

فیلسوفان یونانی هنوز به همه این قرن ها برمی گردند ، به این معنی که آنها بعید است به این زودی از مد بیافتد مسلماً افلاطون مشهورترین فیلسوف یونانی – در کنار سوکارتس و ارسطو – است و جمهوری مشهورترین اثر اوست. آنچه در بسیاری از (هرچند خوشبختانه شاید نه همه) نوشته های یونان باستان بسیار قابل توجه است این است که امروزه چقدر قابل ارتباط است.

خواندن ادبیات یونان باستان نیز می تواند به شما کمک کند در مهمانی ها تظاهرپذیرتر به نظر برسید ، که بسیار خوب است.

بارگیری به صورت رایگان در Amazon Kindle یا رایگان در Apple Books.

دگردیسی (فرانتس کافکا)

در این لیست خواندن های طولانی زیادی وجود دارد ، بنابراین در اینجا یک مورد کوتاه وجود دارد. مسخ به دنبال دگرگونی ناگهانی و غیرقابل توضیح مرد به حشره ای بزرگ می آید و با وجود اینکه کمتر از ۱۰۰ صفحه را در بر می گیرد ، در ۱۱۶ سالی که از انتشار آن می گذرد ، مورد بررسی و تفسیر دقیق روانشناختی قرار گرفته است.

بارگیری رایگان در کتابهای اپل یا ۷۷ سنت برای کازل آمازون.

هملت ، رومئو و ژولیت (شکسپیر)

اگر واقعاً می خواهید خود را به چالش بکشید ، شکسپیر راه را برای شما پیش می برد. زبان و قالب ممکن است مدتی طول بکگردید تا به آن عادت کنید ، اما وقتی این کار را انجام دهید پاداش زیادی خواهد داشت. یک نمایش برای همه وجود دارد: برای کسانی که عاشقانه ، تراژدی ، کمدی یا حتی فانتزی کاملاً بی ربط را دوست دارند. هملت و رومئو و ژولیت از مشهورترین آنها هستند ، بنابراین آنها مکان خوبی برای شروع خواهند بود. تقریباً همه حداقل کمی با داستان ها آشنا هستند – و به ما اعتماد کنید ، اگر با شکسپیر تازه کار هستید آشنایی با طرح بسیار کمک می کند.

رومئو و ژولیت را به صورت رایگان در کتاب های اپل یا به قیمت ۸۰ سنت در Amazon Kindle بارگیری کنید.

هملت را به صورت رایگان در Amazon Kindle یا رایگان در Apple Books بارگیری کنید.

 شرلوک هولمز

روبرت داونی جونیور در نقش شرلوک هلمز.


برادران وارنر

ماجراهای شرلوک هولمز (آرتور کانن دویل)

شرلوک هلمز قبل از بازی رابرت داونی جونیور روی صفحه نقره ای ، بازی خوبی بود. این مجموعه داستان بیش از ۱۲۰ سال پیش منتشر گردید ، اما رازها برای آنها ویژگی بی انتهایی دارد: فتنه با افزایش سن نمی میرد. شرلوک هلمز ممکن است مهمترین کتاب در این لیست نباگردید ، اما ممکن است سرگرم کننده ترین کتاب باگردید.

دانلود ماجراهای شرلوک هلمز به صورت رایگان در کتاب های اپل یا در Amazon Kindle با قیمت ۲٫۰۱ دلار . [۱۹۶۵۹۰۱۵] غرور و تعصب ، اما (جین آستین)

ما می دانیم که شما به چه چیزی فکر می کنید: آیا جین آستین فقط بریگرتون پرحرف و خسته کننده تر نخواهد بود؟ آنها چه می گویند؟ حتی چه اتفاقی می افتد؟ و بله ، کتابهای جین آستین وقتی از دریچه ای مدرن به آنها نگاه کنید ، بسیار دلهره آور و تقریباً ملایم به نظر می رسند. با این حال ، خواندن کتاب های آستین مانند پنجره ای سخت به گذشته است: کتابهای جین آستین جامعه Regency را مسخره می کنند و از مسخره بودن برخی از آداب و رسوم اجتماعی در آن زمان مسخره می کنند. اگر می خواهید در آستین شروع به کار کنید ، توصیه می کنیم ابتدا با Pride and Prejudice یا Emma بروید.

دانلود رایگان کتاب Pride and Prejudice در کتاب های اپل یا ۱ دلار در Amazon Kindle . کمونیسم با این وجود ، مانیفست کمونیست یکی از تأثیرگذارترین قطعات نوشتاری در چند قرن گذشته است. این اثر که توسط کارل مارکس و فردریش انگلس نوشته گردیده است ، الهام بخش جنبش و فلسفه ای است که در نهایت نیمی از اروپا را در طول یک قرن از تاریخ انتشار ۱۸۴۸ اشغال می کند. همچنین خواندن این اثر مارکس به عنوان سرمایه بسیار آسان تر است ، اما اگر هزاران صفحه از اقتصادهای قرن نوزدهم را بخوانید ، این کتاب نیز به صورت رایگان در دسترس است.

مانیفست کمونیست را به صورت رایگان در Apple Books یا ۷۸ سنت در Amazon Kindle بارگیری کنید.

 51zcr8mdqcl

آمازون

ماجراهای هاکلبری فین (مارک تواین)

چندین رمان وجود دارد که به عنوان “رمان بزرگ آمریکایی” شناخته می شوند – Catcher in the Rye ، Moby Dick ، ​​To Kill a Mockingbird ، و بسیاری دیگر. اما شاید رمانی که بیشترین ادعا را برای عنوان دارد ، ماجراهای هاکلبری فین باگردید. تواین به عنوان بزرگترین طنزپرداز آمریکا شناخته می شود و او یکی از مشهورترین نویسندگان تاریخ است. هاکلبری فین کتابی است که بیشتر به خاطر آن شناخته گردیده است و برای کسانی که مایل به آشنایی با ادبیات آمریکا هستند باید آن را بخوانند.

به صورت رایگان در Apple Books یا ۴ دلار در Amazon Kindle بارگیری کنید .

مقالات فدرالیست (الکساندر همیلتون)

شما ممکن است ابتدا این متن ها را به عنوان متون بسیار خسته کننده کلاس درس تجربه کرده باشید ، اما پدیده جهانی که موزیکال همیلتون است ، جان تازه ای به آنها بخشیده است. مقالات فدرالیستی مجموعه مقالاتی از الکساندر همیلتون ، جیمز مدیسون و جان جی (اما بیشتر توسط همیلتون) است که در آنها تصویب قانون اساسی ایالات متحده را تشویق می کنند و همچنین برای یک دولت متمرکزتر بحث می کنند. این آثار برای بسیاری از طرفداران خشک ، اما ارزشمند برای طرفداران سخت گیر موزیکال همیلتون خواهد بود.

بارگیری مقاله های فدرالیست به صورت رایگان در کتاب های اپل یا به قیمت ۷۹ سنت در Amazon Kindle .

جنگ و صلح (لئو تولستوی)

ما بزرگترین را برای آخرین بار ذخیره کرده ایم. جنگ و صلح یک هیولا است ، به طوری که نام آن به صفتی تبدیل گردیده است که قطعات وحشتناک بزرگی از آثار را توصیف می کند. و اشتباه نکنید ، جنگ و صلح راه های زیادی برای گذراندن دارد. اما انجام این کار برای آشنایی با “شیر ادبیات روسیه” ، به عنوان نام کتاب ، خواهد بود. اگر با چالش روبرو هستید ، در Apple Books رایگان است.

بارگیری رایگان در Apple Books یا ۸۰ سنت در Amazon Kindle .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت