بهترین مستندهای Netflix برای تماشا در حال حاضر

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix

ناگفته تازه در Netflix راه اندازی گردید و خوب است.


Netflix

Netflix مجموعه مستندهای باورنکردنی دارد ، به همین دلیل ما این لیست را ایجاد کرده ایم! ما سعی کرده ایم برخی از موارد دلخواه شخصی خود را برجسته کرده و آنها را به راحتی بر اساس ژانر جدا کنیم. خواهش میکنم!

بیایید درگیر شویم ، البته با جنایت واقعی شروع کنیم.

جنایت واقعی

سوفی: قتلی در وست کورک

 http://www.cnet.com/

Netflix

Netflix دیگر مجموعه مستند جنایی واقعی ، سوفی: قتلی در غرب کورک ، پرونده سوفی توسکان دو پلانتیه ، هنرمند و تهیه کننده تلویزیونی فرانسوی است که در سال ۱۹۹۶ در وست کورک ایرلند کشته گردید. اجرای عدالت برای قتل او چند دهه طول کشید و این مجموعه پرونده را دنبال می کند.

This Is a Robbery

 http://www.cnet.com/

Netflix

This Is a Robbery در مورد نتفلیکس است به یک مجموعه چهار قسمتی با تمرکز بر موزه ایزابلا استوارت گاردنر در بوستون ، این اساساً یک مستند درباره یک سرقت هنری است. ایول نابغه را به خاطر دارید؟ (که در این لیست نیز وجود دارد.) This Is a Robbery بسیار به آن سبک است. شروع قسمت اول کمی طول می کگردید ، اما صبور باشید – این قسمت نتیجه ای دارد.

قتل در میان مورمون ها

 http://www.cnet.com/

Netflix

برخی از مستندهای جنایی واقعی جدیدتر نتفلیکس کمی متورم و … تا حدی بد؟

خوشبختانه قتل در میان مورمون ها بازگشت به شکل است. این یکی رو حتما ببینید

پسران سام: فرود در تاریکی

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

پسران سام: A Descent into Darkness از بهترین مجموعه مستند جنایی واقعی نتفلیکس (این افتخار متعلق به Who Who Killed Little Gregory است) فاصله دارد اما ارزش دیدن دارد. همچنین یکی از جدیدترین مستندهای موجود در این لیست است ، بنابراین اگر به دنبال چیزی جدید برای فرو بردن دندان های خود هستید ، می توانید کارهای بسیار بدتری انجام دهید.

این سند بر پرونده پسر سام تمرکز می کند ، نظریه ای که قاتل به تنهایی کار نمی کرد.

The Staircase

 http://www.cnet.com/

Netflix

ژانر مستند جنایی واقعی در این مرحله کاملاً اشباع گردیده است ، اما راه پله برجسته است

با تمرکز بر مایکل پترسون و مرگ همسرش کتلین ، راه پله فراتر از یک راز قتل است. این یک حماسه طولانی است که در طول چند دهه واقعی اتفاق می افتد ، یک مستند است که پترسون را دنبال می کند و هر حرکت او را بررسی می کند ، اما به نوعی هنوز عینی باقی می ماند.

چه کسی گرگوری کوچک را کشت

 http://www.cnet.com/

Netflix

چه کسی گرگوری کوچک را کشت یک مستند است که بر روی قتل وحشتناک گرگوری ویلمین این بدون شک بهترین مستند جنایی واقعی در نتفلیکس است. این در مورد یک قتل و تلاش برای حل آن قتل است ، اما همچنین درسی در بازنمایی رسانه ها و جنسیت وحشتناکی است که مادر گرگوری باید در پی قتل پسرش با آن روبرو می گردید.

ساختن یک قاتل

 http://www.cnet.com/

Netflix

با انبوهی از مستندها و پادکست های جنایی واقعی که آمد به دنبال آن ، به راحتی می توان فراموش کرد که جهان یکبار ذهن جمعی خود را درباره ساختن یک قاتل از دست داده است. از بسیاری جهات الگویی را ایجاد کرد که بسیاری از مستندهای Netflix از آن پیروی می کنند. یک نسخه اصلی واقعی. مستندهای Netflix ، اما هیچ چیزی به The Keepers نزدیک نگردیده است. یک داستان سرسام آور که در بین نسل ها روایت می شود ، این برای قربانیان محترم است ، اما در همه جا قانع کننده است.

این یک داستان در مورد قتل نامعلوم کاترین سسنیک ، راهبه ای است که در یک مدرسه کاتولیک در بالتیمور تدریس می کرد ، اما نگهبانان از شما فراتر می رود ممکن است انتظار داشته باگردید و پوششی بالقوه از ادعاهای سوء استفاده جنسی را افشا کند.

قتل آمریکایی: خانواده بعدی

 http://www.cnet.com/

آماندا ناکس

 http://www.cnet.com/

Netflix

بسیاری از مردم این موضوع را فراموش کرده اند این فیلم مستند است تمرکز آماندا ناکس بر قتل مشهوری است که ناکس به آن متهم گردید. اما فراتر از این ، این سند یک بررسی عالی است که چگونه گزارش رسانه ها می تواند پرونده را منحرف کند. تبعیض جنسیتی در اینجا نسبتاً وحشیانه بود.

ورزش

ناگفته

 http://www.cnet.com/

Netflix

Untold آخرین مورد از افراد پشت Wild است کشور وحشی.

این یک مجموعه مستند ورزشی است که در هر قسمت به موضوعات بحث انگیز ورزشی می پردازد. قسمت اول روی بدخواهی در قصر تمرکز می کند ، بازی بسکتبال بدنام که در آن ران آرتست در سال ۲۰۰۴ وارد جمعیت گردید و طرفداران را ناله کرد.

قسمت دوم بر کریستی مارتین ، بوکسور زن دهه ۸۰ تمرکز می کند که پس از مشهور گردید مبارزه با کارت زیر مایک تایسون

هفتگی منتشر می شود و تا اینجا خوب است. بسیار ۳۰ برای ۳۰ است – که چیز خوبی است.

نائومی اوزاکا

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659011] نائومی اوزاکا به یکی از مشهورترین و مورد بحث ترین ورزشکاران روی کره زمین تبدیل گردیده است. این مستند جذاب مراحل مختلف کار او را بررسی می کند و دسترسی باورنکردنی به زندگی زن جوانی را که با فشارهای ورزش و شهرت دست و پنجه نرم می کند ارائه می دهد. تماشا کنید.

The Last Dance

 http://www.cnet.com/

Netflix

در سال ۲۰۲۰ ، در میانه به عنوان یک بیماری همه گیر ، Netflix این قطعه حرفه ورزشی را کنار گذاشت.

The Last Dance بر شیکاگو بولز در فصل قهرمانی خود در NBA در فصل ۹۷-۹۸ تمرکز می کند ، اما واقعاً این برای یک مستند که داستان زندگی ستاره اصلی آن ، مایکل جردن را روایت می کند ، نقطه قوت است.

در نتیجه ، بسیاری آن را به دلیل تمرکز بیش از حد روی اردن مورد انتقاد قرار دادند ، اما The Last Dance یک مستند رویدادی بود که با هیاهو همراه گردید.

ایکاروس

 http://www.cnet.com/

این مستند برنده اسکار یک کمربند مطلق است.

ایکاروس با افشای تأثیر داروهای تقویت کننده عملکرد بر عملکرد ورزشی شروع می کند ، اما دنباله ای از رویدادها ، کارگردان برایان فوگل را به شبکه ای از ژئوپلیتیک و توطئه ها می کشاند. اگر بخواهیم بیشتر بگوییم این کار خراب می شود ، اما Fogel در نهایت یک مستند ساخته است که تأثیر بسیار واقعی بر درک ما از ورزش به عنوان یک کل داشته است. از این نظر ، ایکاروس یک تغییر دهنده واقعی بازی است.

Pelé

 http://www.cnet.com/

Netflix

منتشر گردیده در فوریه ۲۰۲۱ ، پله یک نگاه فوق العاده به مسابقات جام جهانی یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال در تمام تاریخ است.

از همه بهتر ، این مستندی است که مشت نمی زند. این س questionsالات سختی از پله می پرسد ، از جمله سکوت او در جریان کودتای نظامی که برزیل را برای دهه ها به دیکتاتوری تبدیل کرد. این مطمئناً در مورد فوتبال است ، اما تاریخ پله تاریخ یک کشور است ، این مستند این را درک می کند.

ساندرلند 'Til I Die

 http://www.cnet.com/

Netflix

ویدیوی اولیه به شما امکان دسترسی به (فوق العاده) مجموعه عالی یا هیچ چیز را می دهد ، که در پشت صحنه به باشگاه های برتر لیگ برتر مانند من سیتی و اسپرز دسترسی دارد ، اما هر دو کسانی که با برف و صیقل مواجه می شوند شما هرگز واقعاً به پشت صحنه دسترسی ندارید.

ساندرلند 'Til I Die متفاوت است. این سنگدل ، وحشیانه است و به شما امکان می دهد به بدترین قسمت های مدیریت تیم فوتبال دسترسی پیدا کنید. تماشای آن تقریباً دردآور است.

ورزشکار A

 http://www.cnet.com/

Netflix

ورزشکار A یک ویژگی عالی است به مدت طولانی در مورد لری نصار ، پزشک تیم ژیمناستیک ایالات متحده ، که دهه ها از ورزشکاران زن سوء استفاده جنسی کرده بود ، مطلع شوید.

هگردیدار داده شود: این بازی وحشتناک است. com of rubix … cubers؟

طبیعت

Seaspiracy

 http://www.cnet.com/

Netflix

Seaspiracy در ادامه فیلمهای متعددی از مستندها که بر تاثیر خوردن گوشت بر محیط زیست متمرکز هستند ، دنبال می شود. این بار صنعت ماهیگیری جهانی در معرض دید عموم قرار دارد. همانطور که انتظار می رفت ، این مورد کمی اختلاف نظر بین همه ذینفعان را برانگیخت – به نظر می رسد PETA ، Greenpeace و گروه های حفاظتی در مورد صحت یا عادلانه Seaspiracy موافق نیستند. تماشا کنید و تصمیم خود را بگیرید.

معلم هشت پا من

 http://www.cnet.com/

Netflix

هشت پا من معلم کریگ فاستر را دنبال می کند ، فیلمسازی که یک سال در غواصی غواصی و تعامل با یک اختاپوس در سواحل آفریقای جنوبی گذراند. مطمئناً این یک فیلم طبیعت است ، اما به طور همزمان یک مستند است که برای ایجاد هیبت در بیننده طراحی گردیده است. به طور خلاصه ، هشت پا باور نکردنی هستند. اساساً بیگانگان کوچک روی زمین. این داستان رابطه بین انسان و طبیعت است ، اما همچنین یک الهام بخش برای اقدام است: شگفتی موجود در اطراف خود را نادیده نگیرید.

سیاره ما

 http://www.cnet.com/

Netflix

مستندهای طبیعت دیوید آتنبرو آنقدر فراگیر هستند که در برابر تقلیدهای خودی آسیب پذیر هستند ، اما من فکر می کنم سیاره ما علامت واترمارک بالا است. فقط Planet Earth ، یکی دیگر از اسناد آتنبورو ، نزدیک می شود. اما من این را ترجیح می دهم.

Black Holes: The Edge of All We Know

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659011] برای شما که وسواس فضای خالی تاریک ، وسیع و خالی از فضا را دارید ، Black Holes: The Edge of All We Know یک مستند عالی درباره تلاش علم برای درک یکی از عجیب ترین نقاط جهان شناخته گردیده است.

ببر کینگ

 http://www.cnet.com/

Netflix

زمان ممکن است تاثیر خود را کدر کند ، اما زمانی که تایگر کینگ برای اولین بار در Netflix منتشر گردید ، تمام دنیا نمی توانند در مورد آن صحبت نکنند

این یک نمایش است که به سرعت از عجیب و غریب به کاملاً باورنکردنی می رود. ببر کینگ با تمرکز بر روی مجموعه ای از شخصیت های فراموش نگردیدنی (و در نهایت خطرناک) زیر شکم عجیب پرورش گربه بزرگ را بررسی می کند. مخاطب خود را به جاهای عجیب و غریب می کشاند. کاملاً فراموش نگردیدنی.

سیاست/تاریخ

عملیات Varsity Blues: رسوایی پذیرش کالج

 http://www.cnet.com/

Netflix

اخیراً منتشر گردیده ، Operations Varsity Blues: The College Admissions Scandal دارای نامی است به عنوان برخی از مستندهای اخیر نتفلیکس. خوشبختانه ، این به اندازه مثلاً سند اخیر هتل سیسیل متورم نگردیده است ، اما هنوز می تواند از تعدادی پیرایش استفاده کند.

عملیات Varsity Blues بر تحقیقات FBI در مورد پذیرش کالج متمرکز بود که فلسیتی هافمن بازیگر را به زندان انداخت. کریس اسمیت کارگردان آن قبلاً بر روی مستند جشنواره فایر کار کرده است. این چندان قانع کننده نیست ، اما هنوز هم ارزش دیدن دارد.

خانه را بکوبید

 http://www.cnet.com/

ساندنس

صرف نظر از نظرات شما در مورد نماینده اسکندریه اوکاسیو- Cortez، Knock Down The House یک داستان ناباور باورنکردنی است که نمی توان آن را از دست داد. با تمرکز بر نامزدهای زن مترقی در طول مبارزات انتخاباتی اولیه کنگره ۲۰۱۸ ، این یک نگاه بصیرتی به روند دموکراتیک است. این یک یادآوری الهام بخش است که ما باید بجنگیم تا بتوانیم صدای مردم عادی را محاسبه کنیم.

Wild Wild Country

 http://www.cnet.com/

Netflix

Wild Wild Country با این وجود طولانی و متورم ، با این وجود یکی از جذاب ترین مستندهایی است که من در Netflix تماشا کرده ام.

این داستان گورو هندی باگوان شری راجنیز را روایت می کند ، که سعی کرد در ایالات متحده یک کمون غول پیکر بزرگ بسازد ، که اساساً یک فرقه جنسیتی بود. این یک داستان عجیب است که با افزایش سن به نوعی غریبه می شود. همانند ببر کینگ ، داستان عمیق می شود که باور نمی کنید. گاهی اوقات این یک چیز ناخواسته است ، اما Wild Wild Country کاملاً ارزشمند است.

سیزدهم

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659011] 13th by Ava Duvernay یک مستند سرسام آور است که داستان برده داری آمریکایی و تأثیرات طولانی مدت آن را روایت می کند ، که بسیاری از آنها هنوز هم امروز طنین انداز است.

در پی جنبش Black Lives Matter ، این مشاهده باید اجباری باگردید.

Five Came Back

 http://www.cnet.com/

Netflix

من این مستند را کاملاً دوست دارم. پنج کارگردان تحسین گردیده فعلی (از جمله استیون اسپیلبرگ و فرانسیس فورد کاپولا) کمک می کنند تا داستان پنج کارگردان مشهور سینمای دهه ۳۰ و ۴۰ را که در خط مقدم جنگ جهانی دوم کار می کردند ، بازگو کنند. این میراث آنها را در کنار تأثیر خود جنگ به یک داستان واقعاً قانع کننده از دوران طلایی هالیوود می پوشاند.

Challenger: The Flight Flight

 http://www.cnet.com/

Netflix

این نگاه به انفجار شاتل فضایی چلنجر ناسا هیچ چیز جدیدی را به میز نمی آورد ، اما یک نگاه خوب و خوب ساخته گردیده به رویدادهای غم انگیز است. ۱۹۸۶٫

این کار عالی انجام می دهد ، با دسترسی عالی و مصاحبه های صمیمی با کسانی که پشت سر گذاشته اند. ارزش تماشا کردن را دارد. این مستند برای اولین بار توسط تیم تولیدات زمینی باراک و میشل اوباما تولید می شود.

American Factory داستان فویائو ، یک شرکت چینی را که کارخانه ای در اوهایو ساخته که در کارخانه جنرال موتورز که در حال حاضر تعطیل است ، ساخته است. شما باید این فیلم را ببینید.

Jeffrey Epstein: Filthy Rich

 http://www.cnet.com/

Netflix

توسط این نکته ای که همه ما از داستان جفری اپستین درک می کنیم اما جفری اپستاین: Filthy Rich با تمرکز بر داستان بازماندگان سوء استفاده از خود ، خدمات بزرگی انجام می دهد.

بقیه …

فیلم هایی که ما را ساختند

 http://www.cnet.com/

Netflix

A دو قسمت از فیلم هایی که ما را ساخته اند ، دو فصل پخش فیلم های اسباب بازی هایی که ما را ساخته اند وجود دارد. با ارائه اطلاعات عالی در پشت صحنه در مورد فیلم های کلاسیک مانند بازگشت به آینده ، پارک ژوراسیک و Ghostbusters ، این فیلم برای تماشاگران فیلم های قدیمی-به ویژه فیلم های دهه ۸۰ ، ضروری است.

Fyre: The Greatest Party That Never اتفاق افتاده است

 http://www.cnet.com/

The Cinemart/Hulu

هولو همچنین یک مستند بزرگ جشنواره فایر دارد ، اما من این را ترجیح می دهم نتفلیکس یک بر خلاف بسیاری از مستندهای نتفلیکس ، که در قسمت های چند قسمتی کشیده و متورم گردیده اند ، این مستند در تمام راه طلایی تیز ، مستقیم و محکم است.

چه اتفاقی افتاد ، خانم سیمون؟

 http: //www.cnet. com/

Netflix

در اینجا چیز زیادی نمی گویم. نینا سیمون یک افسانه است و شاید این یکی از بهترین مستندهایی باگردید که تا به حال دیده ام.

هک بزرگ

 http://www.cnet.com/

Netflix

در پی محاصره کاپیتول ، فیس بوک/ بحث Cambridge Analytica تقریباً شبیه تاریخ باستان است ، اما این امر اهمیت این مستند را کم نمی کند. اگر آن را ندیده اید ، آن را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات پخش: صرفه جویی در Netflix ، Disney Plus ، HBO Max ، Hulu ، Spotify و دیگر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت