موجود تازه کشف شده ماقبل تاریخ به نام شخصیت هابیت

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 paleogene-creatures-final.png

ارائه هنرمندی از Conacodon hettingeri ، Miniconus jeanninae و Beornus honeyi.


استودیو هنری موز

کشف موجودی که قبلاً ناشناخته بود وقتی سرگرم کننده تر می شود که بتوانیم آن را به فرهنگ عامه پیوند دهیم. در طبیعت ماست که به چیزی که قبلاً می دانیم ارتباط برقرار کنیم و ما قطعاً ارباب حلقه ها خود را می شناسیم.

تحقیقات جدید منتشر گردیده در مجله Systematic Palaeontology ما را با سه گونه جدید باستانی آشنا کرده است. ، اخیراً توسط تیمی از دانشگاه کلرادو در بولدر ، پس از تجزیه و تحلیل استخوان ها و دندان های فک پایین کشف گردیده است. این موجودات پستانداران ماقبل تاریخ بودند ، از نظر اندازه ، که تنها چند صد هزار سال پس از نابودی دایناسورها در سراسر آمریکای شمالی زندگی می کردند.

با نام Miniconus jeanninae ، Conacodon hettingeri و Beornus honeyi ، اندازه این سه موجود متفاوت است ، و شواهد بیشتری را بر این ایده که تکامل سریعتر از آنچه که پیش از انقراض دایناسورها پیش بینی گردیده بود ، انجام می دهد. آنها بخشی از گروهی از پستانداران جفتی هستند که به آنها سگهای باستانی – یا “کندیلارث” می گویند و اجداد اولیه اسب ، گاو و دیگر پستانداران سمج امروزی هستند.

این تیم از تکنیک های فیلوژنتیک برای بررسی دندان ها و استخوان های فک پایینی ۲۹ گونه فوندسیل کندیلار ، تشخیص تفاوت آنها از نظر ظاهر و رفتار ، و همچنین تفاوت آنها با سایر کندیلارهای غربی ایالات متحده.

 tdos-beorn-jpg

Beorn توسط میکائیل پرسبراندت در جدیدترین فیلمها به تصویر کشیده گردید.


The Hobbit: The Desoration of Smaug / New Line Cinema

Beornus honeyi توجه طرفداران فرهنگ پاپ را به خود جلب کرده است ، اما با نام Beorn ، شخصیتی در هابیت که در هنگام فرار از اجنه ، به هابیت ها و کوتوله ها پناهگاه داد ، نامگذاری گردید.

به دلیل مولرهای متورم آن نامگذاری گردید و ظاهر گونه های پف کرده را نشان می داد. در کتابها و فیلمها ، شخصیت بورن به عنوان یک تغییر دهنده بزرگ یا قوی پوست یا شکل دهنده توصیف می شود که می تواند به خرس تبدیل شود و گونه های مشابه پف کرده ای داشته باگردید. تنوع سریع گونه ها

“هنگامی که دایناسورها منقرض گردیدند ، دسترسی به غذاها و محیط های مختلف باعث گردید که پستانداران بتوانند به سرعت در آناتومی دندان خود شکوفا شوند و تنوع بیشتری پیدا کنند و اندازه بدن بزرگتری را تکامل دهند.”

“مطالعات قبلی نشان می دهد که در چند صد هزار سال اول پس از انقراض دایناسورها تنوع گونه های پستانداران نسبتاً پایینی در سرتاسر فضای داخلی آمریکای شمالی وجود داشته است ،” او افزود ، “اما کشف سه گونه جدید در تقسیم بزرگ حوضه تنوع سریع را پس از انقراض پیشنهاد می کند. ”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت