Field of Dreams یک راه اندازی مجدد تلویزیون از سازنده The Good Place را تغییر می دهد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کوین کاستنر (سمت چپ) در زمینه رویاها.


Stacy Revere/گتی ایماژ

اگر آن را بسازید ، آنها می آیند – و اگر از فیلمی خوشتان می آید ، دیر یا زود آن را راه اندازی مجدد می کنند. پس از فیلم کلاسیک کوین کاستنر Field of Dreams هفته گذشته الهام بخش یک بازی واقعی MLB گردید ، سرویس پخش Peacock قصد دارد با نسخه تلویزیونی جدیدی از یکی از سازندگان پشت The دفتر و مکان خوب.

از زمانی که یک بازی بیس بال لیگ بزرگ در مزرعه ای که ۳۰ سال پیش فیلمبرداری گردیده بود ، بازی در فیلم بسیار محبوب سال ۱۹۸۹ افزایش یافت. پس از به تعویق افتادن بازی از سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری کروناویروس ، در ۱۲ آگوست نزدیک به ۸۰۰۰ نفر-از جمله خود کاستنر-تماشا کردند که شیکاگو وایت ساکس با نتیجه ۹ بر ۸ نیویورک یانکیز را شکست داد. طاووس با سفارش مستقیم نسخه تلویزیونی به سراغ حصارها می رود ، نه اینکه با احتیاط در قسمت اول با یک قسمت آزمایشی توقف کند.

مایک شور یک جفت دست امن به نظر می رسد ، اگرچه این مواد ممکن است کمی متفاوت از تخصص معمول او باگردید: همچنین ایجاد The Good Place ، Schur در ایجاد کمدی های سینمایی Parks and Recreation و Brooklyn Nine-Nine همکاری کرد. درعین حال ، زمینه اصلی رویاها ، داستانی احساسی و فانتزی بود (با مجموعه ای از خطوط خنده دار). اگر به یادآوری احتیاج دارید می توانید آن را در حال حاضر روی طاووس تماشا کنید. کاستنر نقش یک کشاورز را بازی می کند که صداهایی در سرش می شنود که به او می گوید زمین ذرت خود را در الماس بیس بال بکوبد و روح بازیکنان بیس بال را که در جاسازی مسابقات سری جهانی در رسوایی بدنام سال ۱۹۱۹ بلک ساکس نقش داشته اند ، جذب می کند.

کاستنر از میدان ذرت بیرون آمد برای ارائه مقدمه ای برای سوزن سوزن گردیدن در بازی Field of Dreams 2021 ، در زیر.

MLB وعده بازگشت به آیووا در سال ۲۰۲۲ را داده است. گزارش ها می گویند قرمزهای سینسیناتی در بازی توله های شیکاگو بازی می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت