چه می شود اگر…؟ بازگرداندن قسمت ۲: Star-Lord روش های Wakandan را برای جایگزینی کهکشان مارول ارائه می دهد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 T'Challa Star-Lord in Marvel's What If ...؟

Star-Lord این واقعیت دارای رنگ بنفش پلنگ سیاه است.


Marvel Studios

پس از ماجراجویی کاپیتان کارتر هفته گذشته ، قسمت دوم مجموعه انیمیشن Marvel Cinematic Universe چه می شود اگر…؟ چهارشنبه در دیزنی پلاس فرود آمد و ما را به واقعیت جایگزین جدیدی رساند که در آن پیتر کوئیل هرگز ستاره غیرقانونی بین کهکشانی Star-Lord نگردید. به جای ربودن پسر ایگو آسمانی در سال ۱۹۸۸ ، Ravagers شاهزاده واکانندان T'Challa (مرحوم چادویک بوسمن) را که پلنگ سیاه در MCU خط اصلی گردید ، می گیرد. [۱۹۶۵۹۰۰۵] The Watchcher ( Jeffrey Wright ) نشان می دهد که چگونه تصادفاً پادشاه آینده کاریزماتیک جهان را تغییر می دهد ، در این صورت اگر… جریان برای ابرقهرمانان ، الگوهای رفتاری برای بازیهای ویدئویی.

Spacefaring SPOILERS در پیش است. از آنجایی که ارباب ستارگان بیش از پیتر بودند ، یوندو (مایکل روکر) و راوجرز را به قهرمان تر گردیدن ترغیب می کرد. او حتی توانست ثانوس (جاش برولین) را متقاعد کند که برنامه خود را برای [نابودکردننیمیازجمعیتجهان کنار بگذارد (اگرچه او هنوز هم معتقد است که این روش کارآمد خواهد بود).

“من به اندازه کافی بزرگ هستم او می گوید وقتی اشتباه می کنم اعتراف کند. ” “T'Challa در اینجا به من نشان داد که بیش از یک راه برای تخصیص مجدد منابع جهان وجود دارد.”

 T'Challa و Yondu در Marvel's What If ...؟

T'Challa و Yondu در قسمت دوم برنامه دارای پویایی سرگرم کننده ای هستند.


استودیو مارول

از آنجا که نیرنگ های ثانوس در جستجوی خود برای سنگ های بی نهایت بسیاری از جدول زمانی اصلی MCU را شکل داد ، این قسمت بسیاری از آنچه را که می دانستیم بازنویسی می کند. هرچند هنوز بین وی و دختر خوانده اش سحابی (کارن گیلن) اصطکاک وجود دارد.

T'Challa همچنین Kylos دنیای خانه Drax (Dave Bautista) را از حمله Kree نجات داد ، بنابراین همسر و دخترش هنوز زنده هستند – آنها توسط کشته گردیدند. رونان متهم در جدول زمانی اصلی – و دراکس به عنوان متصدی بار مشغول به کار است.

Rise of the Collector

معلوم می شود تانلیر تیوان (بنیسیو دل تورو) ، معروف به گردآورنده ، خلاء قدرت ایجاد گردیده توسط اصلاحات ثانوس را پر کرد. او حتی از Black Order ، افراد ثانوس در جدول زمانی اصلی استفاده کرد تا به عنوان امنیت او عمل کند.

او هنوز دوست دارد در این واقعیت آثار ، گونه ها و جانوران را از اطراف کهکشان جمع آوری کند – از جمله تکه های پیدایش ، گرد و غبار کیهانی غنی از مواد مغذی که می تواند سیارات در حال مرگ را برطرف کرده یا “میلیاردها نفر از میلیون ها جهان” را تغذیه کند. سحابی با تظاهر به ارائه Orb T-Challa بازیابی گردیده در موراگ می خواهد امبرز را بدزدد. (هرچند این به نظر می رسد یک داستان روی جلد باگردید.)

The Collector همچنین به دنبال خرید Orb در جدول زمانی اصلی (جایی که توسط Peter Quill به دست آمد) در تلاش خود برای جمع آوری سنگهای بی نهایت – Orb به عنوان یک وسیله مهار کننده برای سنگ خطرناک پاور است. در این واقعیت کاملاً جا افتاده است ، اما او برای دو Ravagers قابل رقابت نیست.


Marvel Studios

مجموعه ای از اسلحه

در نبرد خود با T'Challa و Yondu ، Collector چندین سلاح مرتبط با قهرمانان و اشرار را از MCU اصلی در اختیار دارد.

چکش Mjolnir و سپر Captain America Thor نیز در ویترین شیک او – اشاره به این که کلکسیونر در قدرت گرفتن چند انتقام جوی را کشت.

 http://www.cnet.com/


در حال بازی:
این را تماشا کنید:

چادویک بوسمن عاشق یک چالش خوب است۱:۴۳

ایگو پیروزمند

بازگشت به زمین ، پیتر کوییل (کریس پرت) از این واقعیت ظاهراً یک زندگی معمولی داشت و در یک شیری ملکه مشغول به کار است. او با پدرش ، آسمانی نفس (کورت راسل) روبرو می شود ، که چشمانش به طرز تهدید آمیزی می درخگردید.

“متأسفانه این ممکن است پایان جهان را رقم بزند.” “اما این یک داستان برای یک روز دیگر است.”

آسمانها نژادی باستانی هستند که می توانند ماده و انرژی را دستکاری کنند. ایگو می خواست شعور خود را برای جذب کل جهان گسترش دهد. او زنان بسیاری از گونه ها را بارور کرد تا یکی را ایجاد کند ، اما پیتر تنها کسی بود که قدرت خود را به ارث برده بود. کودک مناسب ایگو پسرش را در Guardians of the Galaxy Vol دنبال کرد. ۲ ، اما پیتر پس از اعتراف اقای احمق Celestial که مادرش را کشته بود ، توانست مقاومت کند. پیتر در نهایت پدر خود را با کمک همکارانش محافظت کرد و قدرتهای آسمانی خود را در این راه از دست داد.

مشاهدات ، سوالات WTF و تخم مرغ های عید پاک

  • این قسمت به “دوست ما ، الهام و قهرمان ما” اختصاص داده گردیده است. چادویک بوسمن. ” بوسمن در آگوست ۲۰۲۰ در ۴۳ سالگی درگذشت. ما اجراهای آوازی او را در چهار قسمت از What If…؟
  • خواهیم شنید. اولین نگاه ما به Star-Lord T'Challa در موراگ نشان دهنده آشنایی ما با پیتر کوییل است در اولین نگهبانان کهکشان شکارچی Kree Korath (Djimon Hounsou) پیتر را نادیده گرفت ، اما طرفدار T'Challa می شود و به او می پیوندد.
  • اگر از عناصر سرقت این قسمت حال و هوای Ant-Man را دریافت کرده اید ، ممکن است به دلیل وجود عناصری باگردید که شبیه فرار روی آیرز-موسیقی که در طول داستانهای باورنکردنی لوئیس پخش می شود-بودن وقتی سحابی برنامه آنها را برای استفاده از امبرز و ضربات سه گانه خود بعداً توضیح داد ، کار کرد.
  • در این واقعیت چه اتفاقی برای گامورا افتاد؟ او در پوستر این مجموعه قابل مشاهده است ، زانویی از Thanos Avengers: Endgame دارد و واقعاً بسیار باحال به نظر می رسد ، بنابراین احتمالاً بعداً ظاهر می شود. اگر گامورا از این جهان است ، احتمالاً او تلاش خود را برای سنگهای بی نهایت آغاز کرده است.
  • T'Challa اشاره می کند که Thanos اصلاح گردیده “در حال حاضر باغ” – او این کار را در جدول زمانی اصلی پس از تکمیل جستجوی نسل کشی خود انجام می دهد (تا زمانی که ثور سر او را بریده). روزنامه نگار فقید که بیشتر به خاطر میزبانی شیوه های زندگی افراد ثروتمند و مشهور شهرت دارد. او همچنین در یک فیلم زنده اکشن کاملا عجیب ۱۹۸۶ بازی کرد ، اما این بخشی از MCU نیست (در حال حاضر). به او در آنجا چندان موفق نبود ، زیرا سنگ قدرت را گرفت و در اولین نگهبانان کهکشان توسط قدرت آن نابود گردید. استاد بزرگ در ثور: راگناروک. این شخصیت ها برادران هستند. ما این را در Guardians of the Galaxy Vol. 2.
  • پیتر در آخرین صحنه به آهنگ عشق عصر فضایی گوش می دهد. این قطعه ۱۹۸۲ A Flock Of Seagulls در طول رقص بازگشت به خانه در دهه ۸۰ در مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه پخش می شود.
  • The Celestials Eternals را ایجاد کردند ، نژادی از ابر موجودات جاودانه که در نوامبر امسال در فیلم خودشان بازی خواهند کرد.

چهارشنبه آینده ، ۲۵ اوت ، برای مشاهده تخم مرغ های عید پاک و مشاهدات دیگر با ما همراه باشید. قسمت ۳ چه می شود اگر…؟ به دیزنی پلاس ضربه می زند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت