بهترین کارت های اعتباری برای اعتبار عادلانه و متوسط

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

شکار کارت اعتباری می تواند بسیار زیاد باگردید – به ویژه هنگامی که امتیاز اعتباری شما کمتر از ستاره باگردید. اگرچه FICO و دفاتر گزارشگری اعتباری از نامگذاری کمی متفاوت استفاده می کنند ، اما اگر نمره اعتباری شما کمتر از ۶۷۰ باگردید ، ممکن است شما دارای اعتبار “عادلانه” یا “متوسط” باشید. (نمره زیر ۵۸۰ شما را در محدوده “ضعیف” قرار می دهد ؛ اگر آنجا هستید ، نکاتی در مورد نحوه بازسازی اعتبار خود در اینجا آمده است.) اگر در یکی از این دسته ها هستید ، ممکن است به همه کارت های درجه یک دسترسی نداشته باشید-اما تعداد زیادی کارت اعتباری ارزشمند برای شما طراحی گردیده است. و برخی از آنها حتی می توانند به افزایش نمره اعتباری شما کمک کرده و پاداش نقدی و پاداش های دیگر برای شما کسب کنند.

ما بهترین کارت های اعتباری را برای افرادی که نمرات اعتباری کمتری دارند جمع آوری کرده ایم ، هزینه های کم ، الزامات اعتباری معقول و نرخ پاداش مناسب را هدف قرار داده ایم. گزینه های برتر ما را در زیر بررسی کنید.

بهترین کارت اعتباری در کل (اعتبار عادلانه)

گلبرگ

هزینه سالانه: ۰ دلار
نرخ پاداش: ۱٪ وجه نقد خریدهای واجد شرایط ؛ حداکثر ۱٫۵٪ نقدی برای خریدهای واجد شرایط پس از انجام ۱۲ پرداخت ماهانه به موقع (و ۲ تا ۱۰٪ در تجار منتخب)
پاداش خوش آمدید: N/A
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A
اعتبار مورد نیاز: نمایشگاه
APR معرفی: N/A
آوریل برای خریدها: ۱۲٫۹۹٪ تا ۲۶٫۹۹ ((متغیر)

انتخاب برتر ما برای افرادی که دارای اعتبار عادلانه هستند ، کارت ویزا Petal 2*، که توسط FDIC Member WebBank صادر گردیده است ، به دلیل نداشتن هزینه سالانه ، بدون تأخیر ، بدون پرداخت پرداخت برگشتی ، متمایز است. و بدون هزینه بین المللی محدودیت های اعتباری از ۵۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰ دلار است. و این گزینه مناسبی برای هر کسی است که نگران واجد شرایط بودن است ، زیرا Petal ممکن است از امتیاز نقدی اختصاصی خود- که درآمد و هزینه های شما را تجزیه و تحلیل می کند- استفاده کند ، علاوه بر وزن دهی امتیاز اعتباری شما. (بله ، شما باید برخی از اطلاعات مالی را ارائه دهید.)

ما همچنین طرفداران زیادی از ۱٪ دارندگان کارت پشتیبان نقدی ثابت در کلیه خریدهای واجد شرایط – که به ۱٫۲۵٪ بازگشت نقدی در شرایط واجد شرایط افزایش می یابد ، هستیم. خرید بعد از شش پرداخت ماهانه به موقع متوالی و ۱٫۵ درصد پس از ۱۲ پرداخت ماهانه متوالی متوالی. دارندگان کارت همچنین می توانند ۲ تا ۱۰ درصد پاداش نقدی پس از خرید از تجار منتخب دریافت کنند. اگرچه گلبرگ ۲ پاداش خوش آمدگویی ارائه نمی دهد ، شرایط اعتباری و عدم پرداخت هزینه آن را به یک انتخاب محکم تبدیل می کند.

بهترین پاداش های برگشت نقدی (اعتبار عادلانه)

Capital One

هزینه سالانه: ۳۹ دلار
نرخ پاداش: ۱٫۵٪ بازگشت وجه نقد
پاداش خوش آمدید: N/A
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A
اعتبار مورد نیاز: نمایشگاه
APR معرفی: N/A
APR برای خرید: ۲۶٫۹۹٪ (متغیر)

بهترین انتخاب ما برای یک آپارتمان کارت پاداش بازگشت پول نقد ، کارت اعتباری Capital One QuicksilverOne Cash Rewards* نرخ بازگشت نقدی ۱٫۵٪ را ارائه می دهد ، که اگر در پرونده اعتباری خود عیبی دارید ، بسیار قابل توجه است. این نرخ بازپرداخت وجه نقد برابر با Capital One Quicksilver Rewards for Good Credit*است ، که برای کسانی با اعتبار خوب ** و کارت Capital One Quicksilver Rewards*طراحی گردیده است ، که برای افرادی با اعتبار عالی *** در نظر گرفته گردیده است. همچنین ، اگر پرداخت های به موقع را برای شش ماه انجام دهید ، ممکن است واجد شرایط افزایش خط اعتباری باشید. برای استفاده از امتیازات پاداش خود نیازی به رسیدن به حداقل مبلغ نیست و هیچ محدودیتی برای میزان درآمد شما در یک سال معین وجود ندارد.

** Capital One متقاضی را دارای اعتبار خوب می داند در صورتی که در پنج سال گذشته ورشکستگی اعلام نکرده یا وام خود را نپرداخته باگردید. آنها همچنین دارای کارت اعتباری یا وام هستند و در سال گذشته بیش از ۳۰ روز در هیچ پرداختی تأخیر نداشته اند. یک وام ، آنها در سال گذشته بیش از ۶۰ روز در هیچ کارت اعتباری ، صورتحساب پزشکی یا وام تأخیر نداشته اند و دارای وام یا کارت اعتباری به مدت سه سال یا بیشتر با محدودیت اعتباری بالای ۵۰۰۰ دلار بوده اند. توجه: اینها دستورالعمل هایی هستند که به شما کمک می کنند انتخاب خود را محدود کنید. عوامل اضافی مربوط به برنامه کاربردی و سابقه اعتباری شما نیز در نظر گرفته خواهد گردید. /” height=”425″ width=”756″/>

Capital One

هزینه سالانه: ۰ دلار
نرخ پاداش: N/A
پاداش خوش آمدید: N/A
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A
اعتبار مورد نیاز: نمایشگاه
APR معرفی: N/A
آوریل خرید: ۲۶٫۹۹٪ (متغیر)

اگر علاقه چندانی به پاداش های نقدی ندارید و به دنبال مشوق های خاص سفر هستید ، کارت اعتباری Capital One Platinum Credit* یک گزینه مناسب است. کسانی که نمرات اعتباری عادلانه دارند واجد شرایط هستند و اگر پرداخت های به موقع را انجام دهید ، ممکن است بعد از شش ماه خط اعتباری خود را افزایش دهید. دارندگان کارت هنگام سفرهای بین المللی از هزینه معاملات خارجی منصرف نمی شوند ، به علاوه بیمه اجاره خودرو و کمک مسافرتی از طریق کارت در دسترس است. فراتر از مزایای سفر ، این کارت شامل گارانتی گسترده ای برای برخی از اقلام و حفاظت از قیمت می شود ، که در صورت یافتن آنها با قیمت کمتر در ۶۰ روز از تاریخ خرید اولیه ، بازپرداخت بسیاری از اقلام را پرداخت می کند.

بهترین کارت برای ایجاد اعتبار (اعتبار عادلانه)

Avant

هزینه سالانه: ۰ تا ۵۹ دلار
نرخ پاداش: N/A
پاداش خوش آمدید: N/A
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A
اعتبار مورد نیاز: نمایشگاه
APR معرفی: N/A
APR برای خریدها: ۲۴٫۹۹٪ تا ۲۹٫۹۹٪ (متغیر)

صادر گردیده توسط بانک بانک ، کارت اعتباری Avant* یک کارت بدون حاشیه است که امتیازات زیادی را ارائه نمی دهد. هیچ پاداشی ، هیچ پاداش خوش آمدید و هیچ گزینه ای برای انتقال موجودی وجود ندارد. با این حال ، شما می توانید پیش از دریافت صلاحیت آنلاین بدون تأثیر بر نمره اعتباری خود. این گزینه ای است که باید به آن توجه کنید اگر به دنبال یک کارت اعتدال برای پیشرفت در اعتبار خود هستید.

با محدودیت اعتباری ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ، این کارت به شما دسترسی به یک خط اعتباری بزرگ را نمی دهد – اما اگر نگران جمع آوری بدهی کارت اعتباری هستید ، ممکن است یک مزیت باگردید. اگر از پرداخت ها عقب افتاده باشید ، یک APR جریمه – که بیشتر از APR استاندارد شما است – اعمال نمی شود. اما شما تا ۳۹ دلار هزینه تاخیر در پرداخت خواهید داشت.

اگر نمی خواهید برای پرداخت یک کارت ایمن – که نیاز به واریز اولیه دارد – و با پرداخت هزینه سالانه تا ۵۹ دلار مشکلی ندارید ، کارت اعتباری Avant یک کارت ارزشمند است.

بهترین کارت برای ایجاد اعتبار ، نایب قهرمان (اعتبار عادلانه)

Capital One

هزینه سالانه: ۰ دلار [۱۹۶۵۹۰۰۸] نرخ پاداش: N/A
پاداش خوش آمدید: N/A
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A [19659008] اعتبار مورد نیاز: نمایشگاه
APR معرفی: N/A
APR برای خریدها: ۲۶٫۹۹٪ (متغیر)

The Secured Mastercard® از Capital One دارای راهی ساده برای بازسازی اعتبار: بدون هزینه سالانه و سپرده اولیه ۴ دلار ۹ ، ۹۹ دلار یا ۲۰۰ دلار. بعلاوه ، برای کسانی که می خواهند از انجام حرکات بیشتر با توجه به اعتبار خود اجتناب کنند ، می توانند بدون پرس و جو سخت به صورت آنلاین از قبل تأیید شوند. اما دارندگان کارت امن مستر از Capital One با خط اعتباری اولیه ۲۰۰ دلار با حداقل سپرده ۴۹ دلار شروع می کنند. بیشتر واریز کنید و خط اعتباری اولیه شما بالا می رود. در حالی که سایر کارت های ایمن محدودیت های اعتباری اولیه بالاتری را ارائه می دهند ، ممکن است پس از شش ماه واجد شرایط افزایش خودکار باشید. نرخ بهره بالا است ، اما این گزینه قوی برای افرادی است که خریدهای کوچک انجام می دهند و کارت خود را به طور کامل در هر چرخه پرداخت می کنند.

بهترین برای دانشجویان (اعتبار عادلانه)

هزینه سالانه: ۰ دلار
پاداش نرخ: بازگشت ۵٪ نقدی برای چرخش دسته های سه ماهه پس از فعالسازی (تا ۱۵۰۰ دلار در خریدهای سه ماهه ، سپس ۱٪) ، ۱٪ در سایر خریدها
خوش آمدید پاداش: بازی برگشت نقدی: Discover به طور خودکار با تمام پول نقدی که در پایان اولین سال خود کسب کرده اید
ارزش پاداش خوش آمدید: N/A
آستانه بازخرید پاداش: N/A
اعتبار الزامات: نمایشگاه
APR خرید مقدماتی: ۰٪ APR مقدماتی برای ۶ ماه اول
APR برای خریدها: ۱۲٫۹۹٪ تا ۲۱٫۹۹٪ (متغیر)

با سالانه جذاب هزینه و راه های متعدد برای بازپرداخت پول نقد ، Discover it® Student Cash Back* مدعی اصلی ما در دسته کارت اعتباری دانشجویی است. دانشجویانی که اعتبار خود را تقویت می کنند می توانند نمرات FICO خود را به صورت رایگان بررسی کنند. بعلاوه ، Discover برای افرادی که متقاضی دریافت کارت اعتباری دانشجویی هستند ، فراتر از نمرات اعتباری است.

The cash it Student Cash Back 5٪ وجه نقد برای دسته های سه ماهه چرخشی پس از فعال سازی ارائه می دهد (در خریدهای هر سه ماهه تا ۱۵۰۰ دلار ، سپس ۱)) و ۱ cash نقدی برای همه خریدهای دیگر. بعلاوه ، در ۱۲ ماه اول پس از افتتاح حساب ، دارندگان کارت در ازای تمام پاداش های نقدی یک دلار به دلار دریافت می کنند ، مزیتی که اساساً می تواند پاداش های نقدی شما را در پایان سال اول به صورت دو برابر افزایش دهد. اعتبار صورت حساب همچنین دانشجویانی با معدل ۳٫۰ یا بالاتر هر سال در پنج سال اول ۲۰ دلار اعتبار دریافت می کنند.

بهترین کارت های اعتباری برای اعتبار عادلانه/متوسط ​​، در مقایسه

بهترین کلی (اعتبار عادلانه) بهترین پاداش های برگشت نقدی (اعتبار عادلانه) بهترین امتیازات سفر (اعتبار منصفانه) بهترین کارت برای ایجاد اعتبار (اعتبار عادلانه) بهترین کارت برای ایجاد اعتبار ، رتبه دوم (اعتبار عادلانه) بهترین برای دانشجویان (اعتبار منصفانه)
نام کارت کارت اعتباری ویزا گلبرگ ۲ کارت اعتباری Capital One QuicksilverOne Cash Rewards کارت اعتباری Capital One Platinum کارت اعتباری Avant Mastercardured امن از Capital One. کشف آن® بازپرداخت دانشجویی
هزینه سالانه ۰ دلار ۳۹ دلار ۰ دلار ۰ تا ۵۹ دلار ۰ دلار ۰ دلار
نرخ پاداش ۱٪ نقدی خریدهای واجد شرایط – تا ۱٫۵٪ نقدی خریدهای واجد شرایط پس از انجام ۱۲ پرداخت ماهانه به موقع (۲ تا ۱۰٪ در بازرگانان منتخب) ۱٫۵٪ وجه نقد N/A N/A N/A بازگشت ۵٪ نقدی برای دسته های سه ماهه (تا ۱۵۰۰ دلار در خریدهای سه ماهه ، سپس ۱٪) پس از فعال سازی ، ۱٪ در سایر خریدها
اعتبار مورد نیاز نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه
APR معرفی برای خرید N/A N/A N/A N/A N/A ۰٪ معرفی برای ۶ ماه اول
APR استاندارد برای خرید ۱۲٫۹۹٪ تا ۲۶٫۹۹٪ (متغیر) ۲۶٫۹۹٪ (متغیر) ۲۶٫۹۹٪ (متغیر) ۲۴٫۹۹٪ تا ۲۹٫۹۹٪ (متغیر) ۲۶٫۹۹٪ (متغیر) ۱۲٫۹۹٪ تا ۲۱٫۹۹٪ (متغیر

کدام نمره اعتباری عادلانه تلقی می شود؟

به گفته Experian ، نمره اعتباری که بین ۵۸۰ تا ۶۶۹ امتیاز FICO در نظر گرفته شود “عادلانه” تلقی می شود. این بین نمره “ضعیف” که بین ۳۰۰ تا ۵۷۹ متغیر است و نمره “خوب” که بین ۶۷۰ تا ۷۳۹ است قرار دارد. هنگامی که به آستانه نمره “خوب” رسیدید ، دسترسی خواهید داشت به گزینه های بیشتر کارت اعتباری با نرخ و شرایط بهتر.

راه های بهبود نمره اعتباری شما

جان اولزهایمر ، کارشناس اعتبار مصرف کننده و سابقاً از Equifax و FICO ، توضیح می دهد که بهترین راه برای بهبود نمره اعتباری شما در درجه اول بستگی دارد. او می گوید: “بیش از یک مسیر برای امتیاز پایین تر وجود دارد ، به این معنی که بیش از یک مسیر برای رسیدن به نمره بالاتر وجود دارد.” به عنوان مثال ، اگر نمره شما پایین است زیرا سابقه اعتباری محدودی دارید ، استفاده منظم از اعتبار به طور منظم می تواند به افزایش نمره شما کمک کند.

به طور کلی ، برای بهبود نمره خود ، باید:

 • تمام صورت حساب های خود را پرداخت کنید time
 • مقادیر کمتری از بدهی کارت اعتباری را نگه دارید
 • در صورت امکان هر ماه موجودی کارت خود را به طور کامل پرداخت کنید
 • از درخواست بیش از حد اعتبار
 • خودداری کنید. می توانید هر هفته یک امتیاز اعتباری رایگان از AnnualCreditReport.com سفارش دهید
 • بر اعتبار خود نظارت کنید. برخی از کارت های اعتباری نظارت اعتباری رایگان یا امتیازات اعتباری رایگان
 • تنظیم هگردیدارهای کارت اعتباری را ارائه می دهند. این می تواند به شما در رعایت محدودیت هزینه و دریافت هگردیدار در مورد فعالیت ماهیان کمک کند

مزایای نمره اعتباری بالا

داشتن اعتبار قوی که در محدوده خوب تا استثنایی قرار می گیرد (۶۷۰ تا ۸۵۰ FICO) دارای تعدادی مزیت است : نرخ ها و شرایط مطلوب تر ، محدودیت های اعتباری بالاتر ، امتیازات بیشتر و گزینه های بیشتر. همچنین راحت تر می توانید یک کارت اعتباری پیدا کنید که مناسب نیازها و ترجیحات شما باگردید. اعتبار خوب یا عالی می توان دریافت کرد: کارتهای سفر ، کارتهای پاداش نقدی ، کارتهای دانشجویی و کارتهای بدون هزینه سالیانه ، به چند مورد. با این حال ، اگر اعتبار متوسط ​​یا متوسط ​​داشته باشید ، ممکن است APR ها بیشتر باگردید ، یا ممکن است محدودیت های اعتباری اندک باگردید.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای تأیید کارت اعتباری چقدر است؟

به طور معمول ، حداقل امتیاز اعتباری مورد نیاز برای تأیید کارت اعتباری بستگی به کارت اعتباری خاص و نوع کارت دارد. هر کارت معیارهای مختلف وام دهی دارد. با این حال ، اگر امتیاز اعتباری زیر ۶۰۰ دارید ، ممکن است برای تأیید کارت اعتباری کار سختی داشته باشید. در این مورد ، شما می خواهید کارت های اعتباری را که یا نیازی به امتیاز FICO ندارند ، جستجو کنید ، آنهایی که عوامل دیگری را برای تعیین اعتبار یا کارت های تضمین گردیده بررسی می کنند. اولزهایمر می گوید] دریافت کارت های فروشگاه های خرده فروشی و کارت های subprime آسان ترین است زیرا برای افرادی طراحی گردیده است که برای وام دهندگان خطر بیشتری در نظر گرفته می شود. اولزهایمر می افزاید:

“اینها در واقع کارتهایی نیستند که می خواهید برای مدت زمان طولانی روی آنها تکیه کنید ، زیرا نرخ ها مجازات کننده هستند.

همچنین ممکن است دریافت کارت های ایمن آسان تر باگردید و برای افرادی طراحی گردیده است که اعتبار خود را بازسازی کنند با داشتن یک کارت امن ، شما باید یک سپرده امنیتی اولیه ارائه دهید که معمولاً بازپرداخت می شود. محدودیت های اعتباری معمولاً پایین هستند و معمولاً با میزان سپرده امنیتی شما مطابقت دارد.

کارت های مورد بررسی

 • Aspire Platinum Mastercard®
 • Avant Credit Card
 • کارت اعتباری سفارشی بانک مرکزی آمریکا برای دانشجویان
 • Capital One Cardin Credit Card اعتباری
 • Capital One QuicksilverOne Cash
 • Citi Simplicity Card
 • Credit One Bank® Platinum Visa® for Rebuilding Credit
 • Deserve® EDU Mastercard for students
 • Discover it® Student Cash Back
 • کشف آن® chrome دانشجویی
 • Indigo® Platinum Mastercard®
 • Jasper® Cash Back Mastercard®
 • پاداش دانشجویی از طریق سرمایه Capital One
 • OpenSky® کارت اعتباری تضمین گردیده ویزا
 • Petal® ۱ “بدون هزینه سالانه” ویزا ® کارت اعتباری
 • Petal® ۲ “Cash Back، No Fees” Visa® Credit Card
 • Mastercardured امن از Capital One

*تمام اطلاعات مربوط به Petal 2 Visa Credi کارت t ، کارت اعتباری Capital One Platinum ، کارت اعتباری Avant ، کارت اعتباری Capital One Quicksilver Cash Rewards ، پاداش Capital One Quicksilver برای اعتبار خوب ، پاداش Capital One Quicksilver ، Mastercard امن از Capital One و Cash Back Student Student Discover به طور مستقل جمع آوری گردیده است توسط CNET و توسط ناشر مورد بررسی قرار نگرفته است.

محتوای سرمقاله در این صفحه صرفاً بر اساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت