۲۰۲۲ Lincoln Navigator ظاهر جدید ، فناوری جدید و لوکس تر را انتخاب می کند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

زمان دیگر معنی چندانی ندارد ، بنابراین همزمان تعجب آور و شگفت آور نیست که ما قبلاً به زمان تازه سازی چرخه وسط برای نسل چهارم Lincoln Navigator رسیده ایم. پس از چهار سال مدل ، لینکلن تغییرات شگفت انگیزی را در SUV لوکس سه ردیف خود ایجاد می کند.

Lincoln Navigator 2022 ممکن است چندان متفاوت از اجداد قبلی خود نباگردید ، اما برخی تغییرات در آن توده ورق فلزی پنهان گردیده است. چراغهای جلوی تطبیقی ​​استاندارد تغییرات جزئی را در قسمت جلویی ایجاد می کنند که با طرح جدید مشبک برای هر دو نوع استاندارد و Black Label همراه است. در عقب ، یک طرح چراغ عقب جدید با کمی شکوفایی بیشتر هنگام قفل یا باز گردیدن خودرو وجود دارد. سپرهای جدید ارتقاء زیبایی را به پایان می رسانند.

در حالی که داخل آن تا حد زیادی شبیه قبل است ، لینکلن دو تم جدید Black Label را زده است که واقعاً طراحی داخلی را افزایش می دهد. Central Park با چوب گردوی تیره منفذ باز با نقشه هایی از لیزر حک گردیده-که حدس زده اید-از پارک مرکزی شهر نیویورک پوشانده گردیده است. نوع دعوت بر چوب خایا با الگوی متفاوت حک گردیده روی آن متکی است. صرف نظر از تریم ، صندلی های جلو ۳۰ راهه عملکرد ماساژ را بهبود می بخگردید ، در حالی که مسافران ردیف دوم علاوه بر قابلیت های ماساژ اختیاری ، گرمایش و تهویه استاندارد را نیز دریافت می کنند. در وسط داشبورد یک نمایشگر ۱۳٫۲ اینچی اطلاعات سرگرمی جدید قرار دارد که اندازه قاب صفحه را به گردیدت کاهش می دهد در حالی که املاک دیجیتالی بیشتری را برای سیستم تله ماتیک Sync 4 ارائه می دهد. همگام سازی نیز به لطف دو برابر قدرت محاسباتی مدلهای قبلی ، بسیار سریعتر به نظر می رسد و اکنون بی سیم Apple CarPlay و Android Auto را ارائه می دهد. به روزرسانی نرم افزاری بدون نیاز به برنامه ، تمام ویژگی های جدید را در طول زمان به روز می کند.

صفحه نمایش بزرگتر Sync 4 برای Navigator بسیار مناسب تر به نظر می رسد.


لینکلن

مسافران ردیف دوم نیز از عشق بیشتری به صفحه برخوردار می شوند. صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی جدید بین صندلی های کاپیتان به سرنشینان اجازه می دهد تا صدا و کنترل آب و هوا را تنظیم کنند ، در حالی که یک جفت صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی میزبان سیستم سرگرمی جدید Lincoln Play جدید است که هدفون بلوتوث ، ادغام Amazon Fire TV برای پخش را ارائه می دهد. رسانه و مجموعه ای از حافظه داخلی برای مشاهده آفلاین.

جالب ترین افزودنی تکنولوژیکی ActiveGlide است که نام لینکلن برای کمک راننده فورد BlueCruise بدون راننده است. این ترکیبی ترکیبی از کروز کنترل تطبیقی ​​، راهنمای نگه داشتن خط و تشخیص علامت سرعت است تا وسیله نقلیه را در خط خود نگه دارد و با ترافیک در بخشهای از پیش تعیین گردیده بزرگراه همگام باگردید. با استفاده از دوربین مانیتورینگ راننده ، ActiveGlide به رانندگان اجازه می دهد تا در این مسیرها دست آزاد داشته باشند ، به شرط اینکه چشم خود را در جاده نگه دارند. من اخیراً سیستم را در فورد F-150 آزمایش کردم و تحت تأثیر قرار گرفتم ، بنابراین باید در نسخه لینکلن یکسان باگردید.

اگر ActiveGlide به خوبی BlueCruise کار می کند ، و باید ، هندزفری است. فناوری به احتمال زیاد ضربه بزرگی برای صاحبان خواهد بود.


لینکلن

لینکلن چند سیستم ایمنی جدید اضافه کرد که به عنوان بخشی از مجموعه کمک Co-Pilot360 2.0 ارائه می شوند. در صورت تشخیص تصادف احتمالی ، وسیله نقلیه از چرخش چپ به خودرو جلوگیری می کند و اگر کسی بیش از حد نزدیک پارک کرد ، Active Park Assist 2.0 به رانندگان کمک می کند از پارکینگ خارج شوند. تنظیمات مکانیکی و همچنین V6 3.5 لیتری توربو دوقلو در زیر کاپوت فعلاً ثابت است ، اما خروجی آن به طرز مرموزی ۱۰ اسب بخار کاهش یافته و به ۴۴۰ رسیده است ، در حالی که گشتاور در ۵۱۰ پوند فوت همان است. هر چند لینکلن توضیحی در مورد دلیل آن ارائه نداد. گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک و چهار چرخ محرک استاندارد باقی می مانند. جدید برای ۲۰۲۲ یک سیستم تعلیق تطبیقی ​​است که از دوربین ها و حسگرها برای خواندن مسیر پیش رو و تنظیم میرایی برای جذب بهتر چاله ها و موارد مشابه استفاده می کند. راهنمای معکوس تریلر ، بخشی از بسته یدک کش تریلرهای سنگین ، چندین نمای تریلر و راهنمای فرمان را برای کمک به مانور هنگام بکسل ارائه می دهد.

Lincoln Navigator 2022 در کارخانه کامیون سازی کنتاکی خودروساز ساخته می شود. این خودرو در اوایل سال آینده وارد نمایندگی ها می شود و قیمت آن نزدیک به تاریخ فروش آن اعلام می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت