Fast and Furious 10 به سوی تاریخ انتشار آوریل ۲۰۲۳ سرعت می گیرد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 f9header-1-1280x720-1

Universal Pictures

فیلم Fast & Furious 9 یکی از بزرگترین فیلم های سال ۲۰۲۱ است که با وجود محدودیت های COVID-19 مانع از حضور سینما در سراسر جهان ، نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار فروش داشته است. با F9 که اکنون در آینه عقب است ، Dominic Toretto و fam اکنون منتظر Fast and Furious 10 هستند ، که طبق برنامه Entertainment Weekly در ۷ آوریل ۲۰۲۳ ، در سینماها اکران می شود. [۱۹۶۵۹۰۰۴] فیلمبرداری فیلم از ژانویه آینده آغاز می شود و ممکن است با دنباله آن ، سریع و خشمگین ۱۱ به صورت پشت سر هم فیلمبرداری شود. این یکی دیگر از قطعاتی است که توسط این گزارش فاش گردیده است: همانطور که قبلاً گزارش کرده بود ، سریع و خشمگین ۱۱ آخرین فیلم در حق رای دادن طولانی مدت.

Fast and Furious در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک سری مسابقات خیابانی شروع گردید که بر مسابقات درگ تمرکز داشت ، اتومبیل های عجیب و غریب و سندیکاهای مرتبط با جنایت. اما هر تلنگر بزرگتر از قبلی بود ، به طوری که در Fast 5 ، هنگامی که دواین “The Rock” جانسون به جمع بازیگران پیوست ، اساساً تبدیل به یک حق امتیاز ابرقهرمانی گردید – با عجیب و غریب عجیب و غریب خودروها به عنوان ابرقدرت هر شخصیت.

The Rock از زمان خروج از حق رای دادن ، آخرین بازی در اسپین آف هابز و شاو در کنار جیسون استاتهام. او در طول فیلمبرداری خود با دیزل ناسازگاری داشت ، که دیزل با “عشق سخت” ای که به جانسون نشان داد هنگام شروع فیلمبرداری فیلم Fast 5 در سال ۲۰۱۱ به او اعتراض کرد.

“من برای آنها در Fast 9 آرزو می کنم ،” جانسون ماه گذشته به هالیوود ریپورتر گفت. “و من برای آنها آرزوی موفقیت می کنم در Fast 10 و Fast 11 و بقیه فیلم های Fast & Furious که انجام می دهند بدون من خواهد بود.”

وقتی یکی از قهرمانان سابق WWE می رود ، دیگری وارد می شود. جان سینا اولین بازی سریع و خشمگین خود را در F9 با بازی برادر دومینیک تورتو انجام داد. Rich Trenholm از CNET در نقد خود می گوید: “این پدرخوانده دوم فیلم های کارتون تصادف اتومبیل است”.

F9 بیش از ۶۸۰ میلیون دلار در گیشه جهانی کسب کرده است که ۲۰۰ میلیون دلار آن از چین است – بیش از ۱۷۲ میلیون دلار که این فیلم در گیشه آمریکا به دست آورده است. F9 سومین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۱ است ، پس از عناوین چینی Hi، Mom and Detective Chinatown 3.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت