عمیق ترین استخر شنای جهان ، شهر بزرگ و غرق شده را در ارتفاع ۲۰۰ فوت زیر آب پنهان می کند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فکر می کردید استخر همسایه شما با شناورهای تک شاخ شیک بود؟ به غواصی عمیق دبی بروید ، یک غواصی سرپوشیده جدید با عمق ۶۰ متر (۱۹۷ فوت) و پر از آب به اندازه شش استخر شنای المپیک.

استخر غواصی – که در رکوردهای گینس به عنوان عمیق ترین استخر برای غواصی نامگذاری گردیده است – در پایان ماه جولای برای عموم باز گردید. با این حال ، “استخر غواصی” واقعاً این مکان وحشی را رعایت نمی کند. آن را به عنوان یک دنیای عظیم زیر آب پر از جاذبه های زیرآبی تصور کنید.

منطقه ای که شبیه شهر غرق گردیده متروکه است ، شامل ساختمانهای خراب ، دیوارهای پوشیده از دیوارها ، اتاقهای کاملاً مبله و ماشین غرق گردیده است. ۱۴ میلیون لیتر آب شیرین در سراسر استخر غول پیکر در دمای راحت ۳۰ درجه سانتیگراد (۸۶ درجه فارنهایت) – بدون نیاز به لباس های مرطوب ، باقی می ماند.

“اما من قبلاً غواصی نکرده ام” ، با وحشت فریاد می زنید. جارود جابلونسکی ، مدیر غواصی عمیق دبی ، می گوید که این امکانات برای همه مناسب است ، همراه با مربیان غواصی و غواصی برای راهنمایی افراد تازه کار و فعالیت فراوان در آبهای کم عمق برای کسانی که نمی خواهند به عمق بروند. این سایت می گوید: “استخر مجهز به ۵۶ دوربین برای اطمینان از ایمنی غواصان است.”

اگر ترجیح می دهید خشک بمانید ، همچنین می توانید فعالیت ها را از طریق terra firma از طریق پنجره های بزرگ یا مانیتورهای واقع در سراسر مرکز تماشا کنید.

ممکن است دستگاه های خودپرداز ، چراغ های خیابانی کار کرده و یک میز فوتبال بازی را مشاهده کنید ، اما نباید منتظر یک منظره زیرآبی باشید؟ نمو و دوستان

“ما ترجیح می دهیم مردم را در مورد محیط زیست آموزش دهیم و سپس از این تسهیلات به عنوان راهی عالی برای آموزش غواصان در محیطی استفاده کنیم که نمی توانند به هیچ گونه آبزی آسیب برسانند.” یابلونسکی به اندی آلتمن از CNET می گوید.

شیرجه عمیق دبی در حدود ۱۵ دقیقه از مرکز شهر دبی و ۲۵ دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی واقع گردیده است. البته دبی محل جاذبه های بزرگتر از زندگی است ، از جمله برج خلیفه ، بلندترین ساختمان جهان با ۸۲۸ متر (۲۷۱۷ فوت) ارتفاع.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت