بررسی SpotCam Ring Video Doorbell 2: می توانید بهتر عمل کنید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 spotcam-2

SpotCam Video Doorbell 2 بزرگتر از سایر زنگ های درب ویدیویی است.


دیل اسمیت/CNET

برای اینکه زنگ در ویدئویی با نامهای بزرگی مانند Arlo ، Ring و Nest – به ویژه با همان قیمت – رقابت کند. بسیار جلا داده گردیده و SpotCam Video Doorbell 2 (99 دلار در آمازون) برخی ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که سایر مارک ها در علامت ۱۰۰ دلار ندارند-شامل زنگ پلاگین ، تشخیص چهره اختیاری با تشخیص بسته (به عنوان بخشی از ۱۰ دلار در ماه اشتراک) و هفت روز فضای ذخیره سازی ابری رایگان.

با این وجود ، این تجارت یک برنامه کاربردی است که در بهترین حالت جالب است – و در بدترین حالت کاملاً گیج کننده است. با آخرین اخبار فناوری ، محصولات و بررسی ها. تحویل در روزهای هفته.

اگرچه SpotCam 2 ویدئو را با وضوح ۱۰۸۰p و زاویه دید افقی ۱۸۰ درجه ضبط می کند ، تنظیم آن زحمتی بود و رابط کاربری ضعیف منجر به مشکلات جدی گردید-از جمله اینکه حتی در هنگام زنگ درب من مطلع نگردیدم چند روز پخش گردید. are janky

 • برنامه ضعیف و گیج کننده است
 • سرویس لکه دار است
 • نصب ضعیف بود و تنظیمات پیش فرض حتی بدتر بود

  SpotCam Doorbell 2 چانکر است ، در ۵٫۷ در ۲٫۷ در ۱٫۵ اینچ- تقریباً به اندازه یک رمان شومیز است. زنگ درهای فعلی Arlo و Nest تقریباً نصف اندازه آن هستند-به ترتیب ۵ در ۱٫۷ در ۱ اینچ و ۴٫۶ در ۱٫۷ در ۱ اینچ. حتی Ring Video Doorbell جدید ، که خود کمی ریز است ، هنوز کوچکتر از SpotCam است و اندازه آن ۵٫۱ در ۲٫۷ در ۱٫۱ اینچ است. همه این گزینه ها نیز زیبا تر و کم تکنیک تر به نظر می رسند.

  زنگ پلاگین نیز بزرگ است ، اما حداقل فضای کافی برای اتصال چیز دیگری به پریز دوم باقی می گذارد (و همیشه می توانید آن را در حالت مخفی کنار بگذارید. سوکت).

   img-9139

  زنگ افزونه همراه SpotCam 2 بزرگتر از محصولات قابل مقایسه برخی رقبا است ، اما فضای کافی برای اتصال دوشاخه دو شاخه باقی نمی گذارد به خروجی مجاور.


  دیل اسمیت/CNET

  خوشبختانه ، وقتی نوبت به تنظیمات در برنامه می رسد ، نیازی به افزودن دو دستگاه جداگانه نیست (افزودن زنگ درب به برنامه به طور خودکار زنگ را اضافه می کند) ، اما سهولت نصب در آنجا به پایان می رسد.

  نصب زنگ درب نسبتاً آسان است-SpotCam هم نوار دو طرفه و هم گزینه های پیچ دار را ارائه می دهد-اما اگر قصد سیم کشی آن را دارید ، برای یک تناسب بسیار محکم آماده شوید. همچنین ، اگر در حال اتصال سیم SpotCam هستید ، می توانید استفاده از شکاف کارت SD موجود را فراموش کنید ، زیرا به فضای موجود برای سیم های سیمی نیاز خواهید داشت. بنابراین ، من فرصتی پیدا نکردم که حتی از طریق تنظیمات نگاه کنم ، چه برسد به بازی با آنها. من گیج گردیده بودم ، وقتی از ایوان جلوی خانه بیرون آمدم تا گیاهان خانه ام را آبیاری کنم و ناگهان زنگ خانه شروع به وزیدن کرد.

   img-9126

  اگر سیم کشی SpotCam 2 را انتخاب کنید ، نمی تواند از شیار کارت SD موجود برای ذخیره کلیپ های ویدئویی به صورت محلی استفاده کند ، زیرا سیم های متصل کننده سیم به زنگ درب حفره را پر می کند.


  دیل اسمیت/CNET

  اینجا متوقف نگردید. بعد تلفن من شروع به اطلاع رسانی ایمیل های دریافتی کرد. نه یک ، نه دو ، بلکه مجموعه ای از ایمیل ها به من هگردیدار می دهند که SpotCam حرکت را تشخیص داده است-به معنای واقعی کلمه یک ایمیل در هر دقیقه برای مدت زمان بازی آبیاری گیاه من.

  من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که چقدر نمی خواهم دوربین زنگ خانه من هر دقیقه که در وسط بعد از ظهر در ایوان جلوی من هستم به من ایمیل بزند ، چه برسد به این که با هرکسی که در آنجا جرأت می کند دنگ بزنم.

  برای تغییر این رفتار ، وارد تنظیمات گردیدم و خاموش گردیدم هگردیدارهای ایمیل به طور کامل سپس ، برنامه هگردیدارها را برای خاموش کردن هگردیدارها در طول روز تنظیم کردم. با این حال ، آن هگردیدارها حتی وقتی کسی زنگ خانه را می زند ، خاموش می شود ، بنابراین من آن را دوباره روشن می کنم. پس از آن ، نه زمانی که حرکت را تشخیص داد ، نه به من هگردیدار داد ، نه در ایوان جلویی ، و نه – به لطف آسمان – دیگر هرگز به من ایمیل نزده بود. با فرض اینکه تنظیمات فقط به هگردیدارهای حرکت اشاره داشته باگردید ، اعلان هگردیدارها را خاموش کرده است. بر آشفتگی من افزود: در واقع ، دو ضامن وجود دارد – یکی برچسب Alerts و دیگری Alerts Notification. من تصور می کردم “اعلان ها” یک عنصر منطقی “هگردیدارها” هستند و اعلان های هگردیدار به طور خاص به هگردیدارهای تلفن همراه اشاره می کنند.

  صادقانه بگویم ، منوی تنظیمات بسیار گیج کننده است ، مهندسی معکوس اشتباهات خودم به منظور این بررسی.

  این تنظیم را انجام دهید: بیدار گردیدن با حرکت فعال. شما می توانید آن را روشن یا خاموش کنید ، اما هیچ تنظیمات مرتبط دیگری وجود ندارد و هیچ توضیح دیگری فراتر از متن خاکستری روشن در زیر که روی آن نوشته گردیده است ، “سنسور PIR روشن است” وجود ندارد. در اینجا پاسخ داده گردید: “شما می توانید تشخیص حرکت PIR را با [disabling]” Active Motion Wake-Up “متوقف کنید. این اجازه می دهد تا زنگ درب با تشخیص حرکت PIR فعال نشود.”

  به هر حال ، PIR ایستاده است برای “سنسور مادون قرمز منفعل” – این نحوه عملکرد اکثر آشکارسازهای حرکت است ، مانند آنچه که چراغهای روشنایی بالای گاراژ شما را روشن می کند. بنابراین من حدس می زنم این تنظیم هگردیدارهای حرکت را خاموش می کند؟ چرا فقط برچسب گذاری نگردیده است Motion Alerts از من می گریزد. اعلانات به تلفن من و هیچ گونه ایمیل به هر دلیلی تا به حال – من در آن زمان با یکی از وحشتناک ترین زنگ هگردیدارهایی که تا به حال شنیده بودم ، آشنا گردیدم. سوگند می خورم ، مانند یک تکه یخ در طبل گوش من بود. که خوب بود ، مخصوصاً بعد از اینکه متوجه گردیدم چقدر طول کشید تا یک رویداد به تلفن من راه پیدا کرد. برای آزمایش از طریق برنامه تلفن همراه.


  SpotCam

  “Laggy” شروع به توصیف تجربه برنامه SpotCam نمی کند. هنگام فشار دادن دکمه زنگ در ، صدای زنگ موجود تقریباً بلافاصله به صدا در می آید ، اما من به طور مداوم پنج ثانیه صبر می کردم تا برنامه به من اطلاع دهد که کسی در خانه من است. اتصال به نمای زنده کمی سریعتر اتفاق افتاد ، اما نیاز به چند ضربه روی همان تصویر فریم فریز زمانی بود که (به نظر من ، حداقل) یک ضربه کافی بود.

   img-9153

  بقیه برنامه به اندازه منوی تنظیمات ضعیف بود. به عنوان مثال ، من می خواستم بررسی کنم که آیا اتصال سیمی که در حین نصب برای نصب آن بسیار مشکل داشتم ، در واقع شارژ باتری بود – اما برگه با برچسب Vitals (جایی که من تصور می کنم چنین اطلاعاتی نمایش داده می شود) به طور مداوم بود خاکستری گردید.

  دوباره ، من از شرکت راهنمایی خواستم ، و معلوم گردید که نماد باتری (که در مورد من ، از آنجا که SpotCam من سیم کشی گردیده بود ، یک دوشاخه را نشان می داد) یک نماد کوچک در گوشه سمت چپ بالای صفحه است تصویر صفحه فرود دوربین زنگ درب ثابت. من به معنای واقعی کلمه مجبور به اسکرین شات و بزرگنمایی گردیدم تا بفهمم چه چیزی است (و ضربه زدن به آن هیچ کاری انجام نداد ، چون حدس می زنم که این نماد سیم دار خاکستری بود).

  حکم: وقت یا پول خود را هدر ندهید SpotCam

  من قبلاً کاملاً متقاعد گردیده بودم که بعد از چند روز آزمایش ، این دوربین را به شما پیشنهاد نمی کنم ، اما ناقوس مرگ نهایی (استعاره ای که با طنز فراوان از آن استفاده می کنم) هنگامی که متوجه گردیدم دوربین نیست ” t ثبت رویدادهای حرکتی که می دانستم با اطمینان کامل رخ داده است. این را از کجا می دانم؟ من یک سگ دارم ، و او هر روز ، درست قبل از سپیده دم ، برای مشروطه صبحگاهی خود از خانه بیرون می رود. برخلاف (خوشبختانه) هدف سگ من ، بسیار ضربه خورد یا از دست رفت.

  اکنون می توانم با اطمینان خاطر بگویم ، بهتر است با یک دوربین زنگ درب مقایسه ای از Arlo یا ( اگر می توانید شکایت از مجادله اطراف ) حلقه. اگر اصلاً در اکوسیستم Google هستید ، Nest در حال راه اندازی یک دوربین جدید زنگ درب است که هم ارزان تر و هم از نظر ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد.

  اگر-و این یک “اگر” بزرگ است. – می توانید SpotCam را دقیقاً همانطور که می خواهید کار کنید – و قیمت آن نزدیک به ۵۰ دلار کاهش یافت – ممکن است ارزش همه سردردهای اضافی را داشته باگردید با آن.

  اما به قول خود ، رقابت را شکست نمی دهد. نه روی خود دستگاه ، نه قیمت (همه بازیکنان اصلی ۱۰۰ دلار دوربین دوربین زنگ درب دارند) یا خدمات (Google Nest تشخیص چهره را با ۶ دلار در ماه ارائه می دهد-و بهتر کار می کند).

  و از آنجا که هیچ مقایسه ای رو در رو برنده نمی شود ، واقعاً هیچ دلیل قانع کننده ای برای توصیه این دوربین زنگ در وجود ندارد.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت