بهترین مانیتورهای کودک برای خرید در سال ۲۰۲۱

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یک مانیتور کودک یک کار دارد: مراقبت از فرزند خود هنگامی که در یک اتاق نیستید. اما میدان مانیتور کودک این روزها بسیار شلوغ است ، با دستگاه هایی که بسیار بیشتر از عملکرد اصلی خود عمل می کنند. شما هم اکنون می توانید یک مانیتور برای ردیابی ضربان قلب ، تنفس و خواب نوزاد خود خریداری کنید ، دستگاه شب و صدا را جایگزین کنید ، عکس ها و فیلم ها را ضبط کنید ، از نوسانات دما و رطوبت و موارد دیگر به شما هگردیدار دهد. و فناوری پشت مانیتورهای محبوب نوزاد با گذشت زمان بهبود یافته است ، ویدئوهای با کیفیت بالا ، قابلیت حذف نویز و هگردیدارهای هوشمند به منظور از بین بردن برخی از حدسیات مربوط به مراقبت از نوزاد است.

مقایسه مانیتور کودک سیب نیست. -to-apple: یک مانیتور هوشمند با اتصال Wi-Fi و یک برنامه اختصاصی محصولی بسیار متفاوت از یک مانیتور ویدئویی بدون Wi-Fi با یک واحد والدین جداگانه است. و همچنین مانیتورهای فقط صوتی و در طرف دیگر طیف دستگاه های پوشیدنی برای نظارت بر مواد حیاتی نوزاد وجود دارد. اولین تصمیم شما این است که چه نوع مانیتور کودک را می خواهید. دیوید پریست CNET چهار سوال را مطرح می کند که قبل از خرید یک مانیتور بچه از خود بپرسید.

مزایا و معایب هر نوع مانیتور کودک و لیست ما از بهترین مانیتورهای کودک را امتحان کنید. و در حالی که اینجا هستید ، بهترین خدمات و اشتراک های تحویل غذای کودک ، برخی از برنامه های کودک که ما دوست داریم ، را ببینید که چگونه کودک خود را سریع بخوابانید و راه هایی برای خواب بیشتر هنگام تولد نوزاد (۱۹۴۵۹۰۰۴). به علاوه ، آیا bassinets هوشمند و پمپ های سینه هوشمند ارزش آن را دارند؟

 best-baby-monitors-2021-cnet-reviews

از سمت چپ: Cubo Ai Plus Smart Baby Monitor ، Owlet Cam، Hellobaby Video Baby Monitor HB32، Lollipop Smart Baby Camera، Motorola MBP50-G، VTech DM221 Audio Baby Monitor، Eufy SpaceView Pro، Infant Optics DXR-8 Pro and Nanit Pro Camera.


Karisa Langlo/CNET

مانیتورهای کودک وای فای

اگر می خواهید بتوانید نوزاد خود را از هر کجا بررسی کنید ، مانیتورهای وای فای عالی هستند. “محدوده” مربوط به مانیتورهای Wi-Fi نیست ، زیرا هرجا که به اینترنت وصل گردیدید ، می توانید از طریق تلفن خود به فید ضربه بزنید. هنگام آزمایش مانیتورهای Wi-Fi ، من توانستم از پسرم در فرودگاه جاسوسی کنم ، زیرا قبل از بیدار گردیدن از خواب برای کار آماده می گردیدم. مانیتورهای Wi-Fi همچنین دارای زنگ ها و سوت های بیشتری هستند ، با برنامه های تلفن هوشمند و قابلیت ردیابی خواب که برای علاقه مندان به داده جذابیت دارد.

نکته منفی استفاده از مانیتور Wi-Fi ، علاوه بر پتانسیل نقض امنیت ، مشکلات اتصال است. من در یک آپارتمان با سیگنال های Wi-Fi رقابتی زیادی زندگی می کنم و در مورد قدرت پهنای باند ، تحت قرارداد AT&T ساختمانم هستم. من در راه اندازی مانیتورهای وای فای که آزمایش کردم ، مشکلات زیادی را تجربه کردم و یک بار آنلاین گردیدم ، چندین مورد از آنها در نیمه شب ارتباط خود را از دست دادند ، و هیچ راهی برای دیدن و شنیدن پسرم نداشتم. با این حال ، وقتی مانیتورهای مشابهی را در یک خانه بزرگ (با سیگنال قوی تر) آزمایش کردم ، مشکلی نداشتم. مسافت پیموده گردیده شما با مانیتورهای Wi-Fi بسته به چگالی وضعیت زندگی شما و نوع اتصال به اینترنت (DSL ، فیبر و غیره) متفاوت است. مانیتورهای جداگانه نیز بسته به کیفیت رادیو وای فای خود عملکرد بهتر یا بدتری دارند. مانیتورهای ویدئویی کودک

به دلیل مشکلات اتصال به اینترنت ، من یک مانیتور کودک را ترجیح می دهم که از طریق فرکانس رادیویی ارسال می شود. مزیت دیگر این نوع مانیتور سهولت راه اندازی است-بسیاری از آنها افزونه هستند و نیازی به بارگیری برنامه یا جفت کردن هیچ چیزی ندارند. یک واحد والدین اختصاصی تلفن شما را برای هر چیز دیگری که می خواهید از تلفن خود برای آن استفاده کنید ، آزاد می کند و خطر هک گردیدن شما بسیار کاهش می یابد. مدلهای غیر Wi-Fi همچنین دارای قابلیت حرکت از راه دور ، شیب و زوم هستند که به شما امکان می دهد موقعیت دوربین را تنظیم کرده و از قسمتهای مختلف اتاق کودک خود بدون وارد گردیدن به آن ، منظره ای را دریافت کنید. هیچ یک از مانیتورهای Wi-Fi که آزمایش کردم نمی تواند از راه دور حرکت کند یا کج شود. آنها حتی خیلی بلند بودند ، حتی در بلندترین صدا. و البته ، محدوده یک نگرانی در مورد مانیتور کودک بدون Wi-Fi است. مواردی که من آزمایش کردم همه تا ۱۰۰۰ پا قول می دهند ، اما اگر خانه شما بزرگ است یا سیگنال دارای چندین دیوار برای عبور است ، ممکن است هنوز یک اتصال لکه دار را تجربه کنید.

 best-baby-monitors-2021-cnet-reviews-infant-optics-screen

Karisa Langlo/CNET

مانیتورهای هوشمند پوشیدنی و مانیتورهای کودک فقط صوتی

اگر بودجه شما محدود است ، یک مانیتور صوتی بدون برچسب قیمت آرامش خاطر را ارائه می دهد. با این حال ، امروزه اکثر والدین از یک مانیتور ویدئویی استفاده می کنند ، به خصوص اگر قبل از توصیه رسمی ۱۲ ماهه آکادمی اطفال آمریکا برای نوزاد خود را به اتاق خود منتقل کنید.

دستگاه های پوشیدنی که ضربان قلب ، اکسیژن خون ، تنفس ، الگوهای خواب و سایر معیارها را اندازه گیری می کنند ، لایه ای از آرامش را به ارمغان می آورند ، اما کارشناسان هگردیدار می دهند که باید با دانه نمک و نباید مصرف شوند. جایگزین عادات خواب ایمن نشود. پوشیدنی هایی که آزمایش کردم همراه با مانیتور ویدئویی مخصوص به خود بود. مانیتورهای هوشمند گران قیمت هستند و گاهی اوقات بی جهت پیچیده هستند ، اما ممکن است به شما کمک کنند تا خودتان کمی بیشتر بخوابید.

Karisa Langlo/CNET

Nanit Pro در زمینه مانیتور کودک بسیار شناخته گردیده است و به دلایل خوب اگر به دنبال صدا و تصویر باکیفیت ، زنگ و سوت زیاد ، لوازم جانبی اضافی و یک تجربه کلی بالا هستید ، Nanit مکان خوبی برای شروع است. با طراحی زیبا و چندین گزینه نصب (جداگانه فروخته می شود) ، Nanit Pro یک انتخاب عالی برای والدین با سبک است. Nanit Pro یک محصول ممتاز است و دارای برچسب قیمت است. بسیاری از ویژگی های آن بسیار زیبا تر از چیزی است که باید داشته باشید ، اما اگر پول چیزی نباگردید ، یک مانیتور بچه محکم است. صدا ، نور شب و نویز سفید) به افراد حیله گر (“ملحفه های هوشمند”-جداگانه فروخته می شوند-که تنها هدف آنها اندازه گیری طول نوزاد در هنگام رگردید است). Nanit Pro همچنین چند ویژگی “آرامش خاطر” را ارائه می دهد ، مانند اعلان های فشار هنگام تشخیص حرکت یا صدا ، یا اگر دما یا رطوبت از محدوده مورد نظر خارج شود. این برنامه کلیپ های ویدیویی مربوط به هر هگردیدار را ذخیره می کند تا بتوانید به عقب برگردید و هر فعالیتی را مرور کنید. همچنین می توانید عکس ها و کلیپ های ویدئویی را در گوشی خود ذخیره کنید.

داده های ردیابی خواب با اشتراک Nanit Insights در دسترس است که سطح اولیه آن برای سال اول رایگان است. هر روز صبح ، گزارشی از خواب دریافت خواهید کرد که آمار شب کودک را مانند بسیاری از ردیاب های تناسب اندام ، و برخی گزارش های جالب (اما به طور بالقوه بی فایده) مانند نقشه حرارتی موقعیت نوزاد در تخت کودک و زمان یک فیلم جالب از شب آنها.

یکی از جالبترین ویژگیهای منحصر به فرد Nanit Pro لباس تنفسی آن است (جداگانه به عنوان لباس خواب ، قنداق ، گونی خواب یا یک پارچه ساده برای پیچاندن تنه نوزاد) که مانیتور بدن نوزاد را انجام می دهد. ضربان قلب. این دوربین از یک روش مبتکرانه بدون حسگر استفاده می کند که در عوض حرکت چاپ هندسی پارچه را تا پیکسل اندازه گیری می کند.

راه اندازی و نصب: هیچ مانیتور Wi-Fi به آسانی مانند یک مانیتور ویدئویی آنالوگ قابل تنظیم نیست ، اما Nanit این فرآیند را تا حد امکان روان می کند. از بین دوربین های Wi-Fi که آزمایش کردم ، Nanit کمترین مشکل را در اتصال داشت ، حتی زمانی که آن را به پریزها یا شبکه های مختلف منتقل کردم. مانیتور دارای پایه دیواری است ، یا می توانید با قیمت ۸۰ دلار به پایه کف ارتقا دهید. شما همچنین می توانید یک پایه رومیزی با قیمت ۴۹ دلار دیگر خریداری کنید ، که اگر می خواهید Nanit را در حال حرکت قرار دهید ، ضروری خواهد بود. هر دو گزینه نصب به میزان قابل توجهی تلاش می کنند ، اما من ساخت آنها را نسبت به مدل های دیگر که امتحان کرده ام آسان تر می دانم.

کیفیت صدا و تصویر: کیفیت ویدئو و صدای نانیت یک پله بالاتر از رقابت است ، اگرچه اکثر مردم به هر حال به فیلم های با کیفیت آیفون یا صدای سطح Bose از مانیتور کودک نیازی ندارند. [۱۹۶۵۹۰۳۲] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Karisa Langlo/CNET

بخشی از مانیتور کودک ویدئویی ، بخشی از دستگاه پوشیدنی ، Owlet به آرامش می رسد به سطح بعدی دوربین خود کوچک و بی تکلف است (با طولانی ترین سیم برق از تمام مواردی که من امتحان کردم ، بعلاوه اگر همیشه در حال حرکت هستید). یک دستگاه ضد جوراب جداگانه ، مواد حیاتی نوزاد را با پالس اکسیمتر داخلی ردیابی می کند که به صورت بی سیم با ایستگاه پایه ارتباط برقرار می کند و در صورت انحراف ضربان قلب یا سطح اکسیژن از حالت طبیعی ، به شما هگردیدار می دهد. جوراب ها در رنگ ها و اندازه های مختلف (تا ۵۵ پوند) وجود دارند و می توانند به راحتی در لباس خواب پا قرار بگیرند – به نظر می رسید پسرم هنگام پوشیدن آن متوجه این موضوع نگردیده است. مانند سایر مانیتورهای هوشمند ، برنامه Owlet داده های تاریخی مربوط به موارد حیاتی فرزند شما را در اختیار شما قرار می دهد. اگرچه ویدئو ضبط نمی شود ، بنابراین اگر چیزی را از دست دادید ، نمی توانید به عقب برگردید.

ویژگی ها: ضربان قلب و ردیابی اکسیژن Owlet موهبت الهی برای بسیاری از والدین جدید مضطرب است ، و حتی اگر جوراب هوشمند Owlet یک وسیله پزشکی نیست -و همچنین از SIDS جلوگیری نمی کند – وقتی می توانید نمودار ضربان قلب نوزاد تازه متولد گردیده را دقیقاً بر روی تلفن خود مشاهده کنید ، واقعاً به شما کمک می کند تا آرام شوید. (به این معنا که اگر هگردیدارهای کاذب را مشاهده نمی کنید. برای ثبت نام ، من اینطور نبودم.) اعلان های فشار برای حرکت و نویز را می توان روشن یا خاموش کرد و حساسیت را بر اساس نیازهای شما تنظیم کرد. آرامش خاطر به تنهایی برای بسیاری از والدین ارزش زیادی دارد ، اما ویژگی های زیادی برای گزارش وجود ندارد ، حتی اگر این گرانترین مانیتور کودک در این لیست باگردید. با این حال ، Owlet برای اشتراک در ویژگی های برنامه خود مانند بسیاری از رقبای خود هزینه ای اضافی دریافت نمی کند – همه آن گنجانده گردیده است.

راه اندازی و نصب: دوربین بر پایه مغناطیسی می آید و به شما امکان می دهد آن را بچرخانید و بچرخانید تا زاویه مناسب را بدست آورید. با این اوصاف ، احتمالاً هنوز هم می خواهید برای بهترین نمای آن را روی دیوار نصب کنید. این دوربین دارای یک کیت استاندارد نصب روی دیوار است که نصب آن فقط چند دقیقه طول می کگردید. جفت کردن Owlet با Wi-Fi من کمی پیچیده تر بود و سهولت راه اندازی احتمالاً به سیگنال Wi-Fi شما ، نزدیکی به روتر شما و تعداد سیگنال های رقیب در این نزدیکی بستگی دارد. در آپارتمانم ، من به طور مداوم با جفت گردیدن اولیه Owlet مشکلی داشتم (و شما باید این فرآیند را به طور جداگانه برای جوراب انجام دهید!) ، اما وقتی آن را در یک خانه بزرگ و یک آپارتمان امتحان کردم ، مانند یک جذابیت عمل کرد. و هنگامی که جفت گردید ، متصل ماند. اگر مانند من با هم در جفت گردیدن مشکل دارید ، شاید شانس بیشتری داشته باشید که آن را نزدیک روتر خود جفت کنید ، سپس پس از جفت گردیدن آن را به اتاق کودک خود منتقل کنید.

عمر باتری: جوراب هوشمند باید تقریباً هر ۱۶ ساعت استفاده شارژ شود. به نظر من ساده ترین حالت را داشتم که هر روز صبح در ایستگاه پایه آن را شارژ کنم ، که به عنوان یک شارژر بی سیم مفید عمل می کند.

کیفیت صدا و تصویر: صدای Owlet واضح است و نویز کمی در پس زمینه دارد. میدان دید دوربین خوب و وسیع است و می توانید بین ۳۶۰p ، ۴۸۰p و ۱۰۸۰p وضوح را تغییر دهید.

Karisa Langlo/CNET

همانطور که از نامش پیداست ، Cubo Ai نوزاد شما را با بیش از فقط یک ویدئو: از هوش مصنوعی برای هگردیدار دادن به نوزاد هنگام چرخاندن یا پوشاندن صورت خود استفاده می کند. این دوربین به شکل پرنده است ، هنگام بلند گردیدن یا جفت گردیدن دستگاه با Wi-Fi شما ، صدای جیغ زدن و جیغ زدن های مختلف را دارد و از لحاظ زیبایی زیبایی به محصول حس سفارشی می دهد. این مانیتور دقیقاً در یک مهد کودک با طراحی خوب ترکیب می شود و تمام فضای نظارتی را که اکثر دوربین ها به ارمغان می آورند ، خنثی می کند. جایی که Cubo Ai واقعاً برجسته است در ضبط عکس و فیلم است. این برنامه هر چند وقت یکبار به طور خودکار عکس ها را در “Wall Moments” ذخیره می کند و شما می توانید عکس ها یا فیلم های خود را نیز به صورت دستی ذخیره کنید. و با پخش ویدئویی ۱۸ ساعته ، می توانید به عقب حرکت کنید تا ببینید در هر نقطه از شب چه اتفاقی افتاده است. ترسناک یا زیبا ، شما قاضی باشید.

ویژگی ها: Cubo Ai Plus کاملاً دارای ویژگی های اضافی است. استاندارد دما و رطوبت و صدای دو طرفه وجود دارد. نور شب داخلی ، لالایی و سر و صدای سفید وجود دارد. سپس دیوارهای لحظه ای فوق و ناوبری آسان فیلم های ضبط گردیده قبلی ، و نمودارها و نمودارهای همه جانبه برای ردیابی خواب وجود دارد. Cubo Ai حتی به شما امکان می دهد “خانه های خطرناک” را در خانه خود راه اندازی کنید (در صورت استفاده از دوربین پرستاری پرستار مفیدتر است) که هنگام هجوم فرزند شما به عنوان مثال در آشپزخانه به شما هگردیدار می دهد. برخی از ویژگی ها فقط با اشتراک حق بیمه Cubo Ai Care ، که برای اولین سال رایگان است ، در دسترس هستند. تا Cubo Ai اتصال بسیار مشکل بود ، و من مجبور بودم چندین بار قبل از انجام مراحل نصب را طی کنم. حتی هنگامی که وصل گردید ، دوربین سیگنال را در نیمه شب از دست می دهد و بدون هگردیدار به من خاموش می شود. در خارج از آپارتمانم ، هنوز مشکلاتی در ارتباط با Wi-Fi وجود داشت ، اما دوربین پس از جفت گردیدن همچنان متصل بود. بسته اصلی دارای یک پایه دیواری است که برای نصب آن نیاز به تلاش متوسط ​​(و مته) دارد. با ۶۰ دلار بیشتر ، Cubo Ai سه بسته پایه می فروگردید: یکی برای گهواره ، یک پایه کف و یک میز رومیزی برای سفر.

کیفیت صدا و تصویر: کیفیت ویدئو و صدا Cubo هر دو است. در مقایسه با دیگر مانیتورهای Wi-Fi که آزمایش کردم ، مناسب است ، اما گاهی اوقات تغذیه ضعیف است و ویژگی حذف نویز سایر مدلها را ندارد ، و صدای پس زمینه را کمی تحریک می کند.

Karisa Langlo/CNET [19659026] کاهش نویز فعال یکی از ویژگیهای مهم مانیتور کودک Infant Optics است که تا حد زیادی به عنوان استاندارد طلایی مانیتورهای نوزاد بدون Wi-Fi در نظر گرفته می شود. ANR سر و صدای پس زمینه از طرفداران ، دستگاه های مرطوب کننده و غیره را بدون ساکت کردن گریه نوزاد شما فیلتر می کند. این ویژگی مخصوصاً در Infant Optics استقبال می شود ، که به نظر می رسید بیشترین مشکل را در تداخل مانیتورهای آنالوگ من آزمایش کرده است. بعد از یک شب صدای نویز سفید ثانویه از سیگنال متناوب ، مشتاق بودم که به حالت ANR بروم. (قابل توجه است که Infant Optics در واقع حالت ANR را برای استفاده در ماشینهای نویز سفید توصیه نمی کند. نتیجه کمی شبیه به بیگانه است ، اما هنوز هم قابل تحمل تر است.) مانند مانیتورهای Wi-Fi ، تداخل با مانیتور آنالوگ تا حد زیادی به خانه خاص شما ، موقعیت مانیتور و تعداد سیگنال های رقیب در این نزدیکی بستگی دارد. Pro بیشتر نرم است ، با ویژگی هایی که بر بهبود نظارت اصلی ویدیو و صدا متمرکز است. علاوه بر ANR ، بهترین ویژگی Infant Optics پانل و شیب آن از راه دور است که به من اجازه می دهد موقعیت دوربین را تنظیم کرده و هر قسمتی از اتاق پسرم را بدون بیدار کردن مشاهده کنم. همچنین یک عملکرد بزرگنمایی دیجیتال ۳x و یک لنز با زاویه دید گسترده که می توانید با آن تعویض کنید (جداگانه فروخته می شود) وجود دارد. واحد مادر همچنین دارای نشانگر صدای LED است که با تشخیص نویز روشن می شود ، حتی زمانی که صدای واحد مادر خاموش است. این امر به ویژه برای استفاده در فضای باز ، هنگام استفاده از هدفون ، یا برای ناشنوایان یا کم شنوایی مفید است. و مانند بسیاری از رقبا ، Infant Optics DXR-8 Pro شامل سنسور دما و صدای دو طرفه می باگردید. دوربین را به پریز دیواری وصل کنید ، واحد مادر را به پریز دیواری وصل کنید (حداقل تا زمانی که باتری شارژ نشود) ، و کار خوبی نیست. Infant Optics همچنین دارای یکی از ساده ترین راه حل های نصب ، یک پیچ واحد است که به پایه واحد دوربین متصل می شود.

عمر باتری: بسته به دفعات روشن گردیدن صفحه نمایش ، دستگاه مادر ۶ تا ۱۰ ساعت باتری دارد. فهمیدم که اگر یک شب آن را بدون برق بمانید کمی خطرناک است (هنگامی که باتری شما کم است ، با یک بوق مزاحم اما خوش آمدید ، بیدار می شوید) ، اما برای استفاده عصرانه کافی است.

کیفیت صدا و تصویر : Infant Optics دارای یک دکمه کنترل میزان صدا در بالای واحد مادر است و بلندترین حالت آن بسیار بلندتر از سایر واحدهایی است که من آزمایش کردم. صدا نسبت به مدل های Wi-Fi کمی بیشتر تحریف گردیده بود اما از همه مانیتورهای غیر Wi-Fi واضح تر بود. ویدئو با وضوح ۷۲۰p نمایش داده می شود ، که بیش از حد کافی است ، اما بهترین کیفیتی نیست که من دیده ام.

Karisa Langlo/CNET

Eufy که بیشتر بخاطر دوربین های امنیتی و جاروبرقی روبات ها شناخته می شود ، یک مانیتور کودک برجسته ارائه می دهد که مطابق با استانداردهای مارک تجاری است و یک تجربه نظارت با کیفیت بالا را ارائه می دهد که بیشتر نیازهای والدین را برآورده می کند. اما فاقد ارتقاء و ویژگی های خاص برخی از رقبای خود است ، که باعث می شود از دیگران متمایز نشود. دوربین خود دارای یک طراحی استاندارد شبیه به گوی است و واحد مادر به طرز شگفت انگیزی سنگین است ، که بسیار سنگین ترین دستگاه است. Eufy SpaceView Pro به جای یک لگد رو به بیرون ، گوه ای شکل و مستقل است ، مانند یک نمایش اکو. وزن آن باعث می شود که برای سفر ایده آل نباگردید ، اما به دستگاه حس فوق العاده ای می بخگردید. گزینه های منو در واحد والدین به خوبی سازماندهی گردیده و پیمایش آسان است. به طور کلی Eufy SpaceView Pro یک مانیتور ویدئویی عالی برای نوزادان است ، اما از نظر قیمت کمی گران است.

ویژگی ها: علاوه بر حالت VOX (بیشتر در زیر) ، Eufy تشخیص نویز را ارائه می دهد هگردیدار که یادآور ویژگی مانیتور هوشمند است. اگر نمی خواهید از حالت VOX استفاده کنید یا اگر در شنیدن مانیتور حتی در بلندترین حالت آن مانند من مشکل دارید ، این یک نسخه پشتیبان خوب است. هنگامی که نویز تشخیص داده می شود ، واحد مادر بوق می زند و صفحه را فعال می کند ، با یک آستانه قابل تنظیم که جدا از حالت VOX است. Eufy همچنین شامل یک سنسور دما (با هگردیدار صدای همراه) ، صدای دو طرفه ، پنج گزینه لالایی است که به مدت ۳۰ دقیقه اجرا می شود و به دلایلی یک ساعت زنگ دار دارد.

راه اندازی و نصب: Eufy شامل یک کیت نصب روی دیوار است که می تواند در گوشه ای برای نظارت بر کل اتاق قرار داده شود ، یا برای تماشای تخت کودک به دیوار صاف قرار گیرد. در هر صورت ، راه اندازی فقط به دو پیچ نیاز دارد. جفت کردن دوربین با واحد والد تنها حدود یک دقیقه طول کشید. من هیچ مشکلی برای نگه داشتن آن در طول شب نداشتم. وضوح تصویر ۷۲۰p آن بسیار واضح و دقیق تر از نورپردازی نوزاد است ، به ویژه در نور روز. با این حال ، یک ناراحتی کوچک ، فاصله بین روشن کردن صفحه نمایش و شروع تغذیه است. فقط چند ثانیه طول می کگردید ، اما وقتی گریه می کنید ، تفاوت ایجاد می کند. آنچه Eufy در ویدیو به دست می آورد ، در صدا از دست می دهد. خروجی صوتی SpaceView Pro به طرز شگفت آوری بی صدا و مبهم بود. حالت VOX آن مانند ترکیبی از ANR Infant Optics و اعلان های فشار مدل های Wi-Fi عمل می کند: VOX را روشن کنید و وقتی صفحه نمایش خاموش است مانیتور کاملاً خاموش می شود ، تا زمانی که یک صدا (با آستانه قابل تنظیم) آن را بیدار می کند به این یک راه حل عالی برای والدینی است که دارای نوزادان پر سر و صدا هستند ، اما من متوجه گردیدم که من اصلاً صوتی ندارم.

Karisa Langlo/CNET

حقیقت این است که شما نیازی به شکستن بانک برای مانیتور بچه ندارید. Hellobaby Video Baby Monitor کارهایی را که یک مانیتور باید انجام دهد انجام می دهد و نسبت به سایر مدلها به طور قابل توجهی ارزان تر است. رویکرد بدون مزاحمت آن به این معنی است که شما برای ویژگی هایی که استفاده نمی کنید هزینه اضافی نمی پردازید. کوچک ، سبک وزن و کمی قدیمی ، مانیتور Hellobaby یک راه حل است و می تواند یک مانیتور مسافرتی خوب بدون Wi-Fi باگردید. در مقایسه با رقبای خود ، Hellobaby دارای صفحه نمایش کوچکی است-تنها ۳٫۲ اینچ ، در مقایسه با صفحه نمایش متوسط ​​۵ اینچی. و برخلاف سایر مانیتورهای ویدئویی غیر Wi-Fi که آزمایش کردم ، Hellobaby دارای پانل یا شیب از راه دور نیست ، بنابراین آنچه می بینید همان چیزی است که دریافت می کنید.

ویژگی ها: Hellobaby Video Baby Monitor HB32 دارای خواندن دما ، هشت لالایی ، صدای دو طرفه ، زنگ هگردیدار ، زوم دیجیتال ۲ برابر و حالت VOX با دو سطح است. ویژگی های اضافی اساسی هستند ، اما Hellobaby به نسبت قیمت آن از وزن خود بیشتر می کند.

راه اندازی و نصب: Hellobaby در بهترین حالت خود پلاگین و بازی می کند و برای نصب فقط به یک پیچ واحد نیاز دارد که به آن متصل شود پایه دوربین ساده تر از این نمی شود از آنجا که هیچ تابه یا کج از راه دور وجود ندارد ، با این حال ، هنگام نصب دوربین ، باید آن را در موقعیت مناسبی قرار دهید ، نه پس از برخورد کودک شما به یونجه. این بزرگترین عیب Hellobaby برای من بود.

عمر باتری: Hellobaby عمر باتری را مشخص نمی کند ، اما واحد مادر یک شبه با قدرت اضافی دوام آورد.

کیفیت صدا و تصویر: از بین مانیتورهایی که آزمایش کردم ، Hellobaby دارای کمترین کیفیت تصویر بود-مخصوصاً در تاریکی ، که احتمالاً بیشترین استفاده را از آن خواهید داشت. به طور مشابه ، خروجی صدا بی صدا تر از آن چیزی است که من دوست دارم ، اگرچه Hellobaby به هیچ وجه در این مورد تنها نیست. با این وجود ، هر دو کیفیت صوتی و تصویری به نسبت قیمت ، در تجربه من خوب بود.

Karisa Langlo /CNET

هنگامی که فقط به صدا نیاز دارید ، VTech DM211 مانیتور انتخابی است. VTech همه نشانه ها را در اینجا می بیند: راه اندازی آسان ، قیمت پایین ، قابلیت حمل و مهمتر از همه ، خروجی صوتی مناسب. در حالی که فقدان دوربین برای بسیاری از والدین یک معامله فوری است ، تیم صوتی فقط از ویژگیهای کمی که مانیتور VTech شامل می شود ، لذت خواهد برد. این مانیتور در اصل بی عیب و نقص است ، و این باعث می شود انتخاب خوبی برای سفر یا تهیه نسخه پشتیبان باگردید. رسیدگی. و مانند Infant Optics ، واحد والد VTech هنگام تشخیص صدا روشن می شود ، حتی زمانی که صدا را غیرفعال کرده اید. مانیتور چند گزینه دیگر را برای والدینی که می خواهند چیزهای مهم را بشنوند ارائه می دهد و هیچ چیز دیگری: هگردیدارهای تشخیص نویز که هنگام خاموش گردیدن دستگاه نیز کار می کنند (حتی می توانید هگردیدار لرزش را تنظیم کنید) و حالت VOX که به Eufy اجرا می کند پول آن.

راه اندازی و نصب: از آنجا که هیچ قطعه ویدئویی وجود ندارد ، نیازی به نصب VTech DM221 نیست. و از آنجا که هیچ Wi-Fi و هیچ برنامه ای برای بارگیری وجود ندارد ، راه اندازی به آسانی وصل کردن واحد نوزاد و واحد والدین و قرار دادن آنها به اندازه کافی برای اتصال است ، که آنها به طور خودکار انجام می دهند.

عمر باتری: VTech می گوید این مانیتور صوتی با ۱۶ بار شارژ دوام می آورد و من هیچ مشکلی نداشتم که تمام شب آن را خاموش نگه دارم.

کیفیت صدا: من نمی خواهم از طریق موسیقی گوش کنم بلندگوی VTech ، اما به عنوان مانیتور کودک ، هدف خود را انجام می دهد. صدا در کمترین صدا کمی آرام تر از آن چیزی است که من ترجیح می دهم ، اما ویژگی های صوتی غیرمنتظره بیش از این جبران می کند.

Karisa Langlo/CNET

در مورد موتورولا MBP50-G چیزهای زیادی برای توصیه به رقبایش وجود ندارد. کیفیت ویدئو و صوت آن بسیار کم است ، عملکرد پانل و شیب از راه دور ضعیف است ، طراحی چیزی نیست که بتوان در مورد آن نوشت و قیمت آن به طرز شگفت آوری بالا است. با این اوصاف ، مانیتور ویدئویی نوزاد موتورولا طولانی ترین برد را از هر مانیتوری که من آزمایش کردم (البته بدون احتساب مدلهای Wi-Fi) به ارمغان آورد و “آزمایش حیاط خلوت” موقت من را با رنگهای پررنگ پشت سر گذاشت: حیاط آپارتمان من درست بیرون از اتاق کودک من است پنجره و پایین یک داستان ؛ مانیتور موتورولا قبل از برش به انتهای مخالف حیاط راه پیدا کرد ، در حالی که رقبای آن زودتر از بین رفتند و بیرون رفتند. من نمی گویم که در حالی که پسرم چرت می زند ، آن را در کنار استخر لگد می کنم ، اما از نظر فنی … می توانم.

ویژگی ها: این مانیتور دارای تابه و شیب از راه دور ، منتخبی از پنج لالایی ، صدای دو طرفه ، سنسور دما با هگردیدارهای صوتی (و محدوده قابل تنظیم) و حالت صفحه تقسیم برای خانواده هایی که بیش از یک فرزند یا بیش از یک دوربین دارند.

راه اندازی و نصب: موتورولا هرگونه سخت افزار نصب یا دستورالعمل را با این مانیتور شامل نشوید ، اگرچه گزینه های شخص ثالث در آمازون زیاد است. با این حال ، به دلیل شکل منحصر به فرد آن ، که می تواند به طور نامطمئن در اطراف یک جسم متصل گردیده و در یک خرج تعادل ایجاد کند ، من می توانم این مدل را کمی راحت تر از بسیاری از مدل های دیگر قرار دهم. به غیر از محل قرارگیری ، راه اندازی یک نسیم بود. موتورولا میانگین عمر باتری را مشخص نمی کند ، اما به نظر می رسید که این دستگاه با رقبای خود همخوانی دارد. در هر دو حالت ، تغذیه بسیار عقب افتاده بود ، مانند مانیتورهای ویدیویی اولیه از دهه های پیش. تابه و شیب از راه دور نیز بسیار ضعیف بود ، به طوری که حتی استفاده از آن نیز مشکل بود.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت