کار با پیمانکاران: نحوه استخدام یک متخصص حرفه ای

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پیمانکار با صاحبان خانه های جدید

SDI Productions/گتی ایماژ

هنگامی که بیماری همه گیر بر ایالات متحده فرود آمد ، برخی از ما برای پرخوری Netflix به مبل عقب رفتیم. دیگران نان پخته . و همچنان بیشتر به خانه های خود نگاه کردند و جایی برای بهبود یافتند .

طبق نظرسنجی ماه جولای که توسط بیمه انتخابی انجام گردید ، بیش از نیمی از صاحبان خانه های آمریکایی “بهبود قابل ملاحظه ای” در محل زندگی خود ایجاد کردند. چه در حال فروش مجدد حمام یا اضافه کردن دفتر کار باشید ، پیدا کردن یک متخصص مناسب در مورد حفاظت از خانه و بودجه بسیار مهم است.

البته ، قبل از امضای قرارداد با یک پیمانکار ، داشتن ایده درباره آنچه می خواهید انجام دهید کمک می کند. بهترین شیوه ها شامل شناسایی نمونه کارهایی است که دوست دارید (عکس یا فیلم) ، جدول زمانی ایده آل شما (با توجه به اینکه چقدر می توانید در منطقه ساختمانی زنده بمانید یا هزینه اقامت در جاهای دیگر را دارید) و مهمتر از همه ، حداکثر بودجه شما . اگرچه قوانین پیمانکاران از نظر ایالت متفاوت است ، اما تعدادی از دستورالعمل های جهانی را باید در نظر داشت. برای تقویت دانش خود به ادامه مطلب بروید.

مهارت ها و اعتبارنامه ها: نحوه انتخاب پیمانکار

ممکن است اصطلاح “پیمانکار” را در ظرفیت های مختلف به کار برده باشید ، اما همه متخصصان ساختمان تخصص یکسانی ندارند. به طور کلی ، آنها به سه دسته تقسیم می شوند:

 • Handyperson: این دستگاه های پخش کننده برای تعمیرات جزئی مانند وصله دیوار گچی یا تعویض چراغ های شکسته عالی هستند. اگرچه احتمالاً یک فرد دستی برای مشاغل کوچک پول زیادی نمی گیرد ، اما به خاطر داشته باشید که اگر مشکلی پیش بیاید ، استخدام یک متخصص غیرمجاز می تواند هزینه های اضافی را به دنبال داشته باگردید. به این ترتیب ، شما فقط باید یک فرد دستی را که توسط یک منبع معتبر توصیه گردیده است ، استخدام کنید. همچنین به عنوان یک پیمانکار فرعی شناخته می شود ، یک بازسازی کننده ممکن است در کاشی کاری ، نجاری ، کفپوش یا انواع دیگر نوسازی تخصص داشته باگردید. در حالی که یک GC ممکن است دارای حوزه تخصصی مانند کفپوش یا لوله کشی باگردید ، نقش اصلی آنها این است که یک پروژه را در مسیر خود نگه دارند ، استخدام پیمانکاران فرعی ، هماهنگی برنامه ها ، نظارت بر پیشرفت و اجرای صاف پروژه و بودجه . GC ها معمولاً هزینه ای معادل یک درصد از کل هزینه پروژه می گیرند.

اگر شخص را شخصاً نمی شناسید ، می توانید از خانواده ، دوستان یا همکاران بپرسید. یا در جاهایی که پیمانکاران در آن حضور دارند ، س askال کنید. آرون شنابل ، GC و مالک مشترک Artisan NW Homes در Issaquah ، واشنگتن می گوید: “منبع خوب دیگر منابع ، فروشگاه های عرضه است.” “با لوله کشی لوله کشی ، فروشگاه های چوب برای سازه ها یا پیمانکاران تمام گردیده و برق برای برقکاران تماس بگیرید.” اشنابل همچنین توصیه می کند از طریق رسانه های اجتماعی به توصیه های جامعه برسید. “برنامه Nextdoor ، گروههای بازسازی فیس بوک و نمایندگان املاک محلی می توانند منابع خوبی برای پیمانکاران مورد اعتماد باشند.” به وب سایت وزارت کار و صنایع ایالت خود مراجعه کنید تا نام های پیمانکار را با نام جستجو کنید. (اگر در مکان یابی یک ابزار جستجو مشکل دارید ، می توانید “تأیید پیمانکار + (ایالت شما)” را در Google جستجو کنید.) هنگامی که اطلاعات پیمانکار را پیدا کردید ، مطمئن شوید که آنها شرایط زیر را دارند.

 • مجوز: یک پیمانکار باید یک شماره مجوز فعال در پرونده داشته باگردید که وظایف ساختمان را که می توانند انجام دهند لیست کند. ممکن است متوجه شوید که بسیاری از افراد دستی مجوز ندارند. با این حال ، برخی ایالت ها از آنها می خواهند مجوز مشاغل خاصی مانند شستن پنجره ، تمیز کردن ناودان و مراقبت از چمن را داشته باشند. در وب سایت وزارت کار ایالت خود شرایط مورد نیاز برای مجوز کار را جستجو کنید تا بدانید که آیا یک متخصص استخدام گردیده نیاز به مجوز برای تأمین موقعیت دارد یا خیر. شرکت ضامن آنها که شغلی را که در قرارداد مشخص گردیده است تکمیل کنند. اگر پیمانکار نتواند پروژه را تکمیل کند – یا شما از کار راضی نیستید ، به عنوان صاحب خانه ، یک وثیقه به شما کمک مالی می کند. در هر صورت ، می توانید علیه وثیقه پیمانکار شکایت کنید. میزان پیمانکاران تحت پوشش باید بر اساس ایالت متفاوت باگردید (و وب سایت DOL شما باید دارای کلیه مشخصات باگردید). ممکن است در طول پروژه رخ دهد همانند اوراق ضمانت ، میزان بیمه مورد نیاز بر حسب ایالت متفاوت است و ایده خوبی است که مستقیماً با بیمه گر پیمانکار تماس بگیرید تا بدانید تحت پوشش بیمه نامه – و مهمتر از آن – چه چیزی نیست.
 • غرامت کارگران : GC ها ملزم به پرداخت غرامت کارگران برای پیمانکاران فرعی در صورت صدمه به کار هستند. هر ایالت بر اساس نوع استخدام (به عنوان مثال ، تمام وقت یا پاره وقت) و تعداد خدمه شرایط خاص خود را دارد. در اینجا می توانید قانون ایالت خود را جستجو کنید.

در حالی که اطلاعات بالا برای هر GC برای انجام تجارت لازم است ، درک محدودیت های آن مهم است. اشنابل گفت: “مجوز به هیچ تخصصی دلالت نمی کند.” “این فقط به معنای توانایی پر کردن صحیح فرم است. این بیش از هر چیز نشانه مهارت های مدیریت کسب و کار است.”

همانطور که اشاره گردید ، روشهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید سابقه کار پیمانکار را بررسی کنید – و به شما در حل مشکلات احتمالی کمک می کند ، از جمله: شرح. هرگونه نقض باعث نگرانی می شود – به عنوان مثال ، اگر GC سیم کشی برق را بدون استخدام یک برقکار دارای مجوز مناسب نصب کند. بسته به گردیدت جرم ، پیمانکار ممکن است جریمه ای بپردازد یا مجوز وی را تعلیق کند.

 • دعاوی حقوقی: اگر مشتری قبلی از پیمانکار شکایت کرده باگردید ، نوع دعوی و نتیجه آن باید تحت اطلاعات مجوز آنها نشان داده شود. به
 • نحوه استخدام یک پیمانکار

  هنگامی که لیست نامزدهای خود را محدود کردید ، برای شروع پروژه چند مرحله باید طی کنید.

  مصاحبه با نامزدها

  با چند متخصص ساختمان تماس بگیرید تا تجربه و علاقه خود را در پروژه خود بررسی کنید. س questionsالاتی را بپرسید که قبلاً پاسخ آنها را می دانید ، از جمله مدت زمان فعالیت آنها در کسب و کار ، این که آیا آنها تا به حال استناد مجوز دریافت کرده اند و چقدر بیمه دارند – همه اینها را باید در تحقیقات خود آموخته باشید. صداقت یک دارایی ارزشمند است و GC که در مورد شیوه های اصلی کسب و کار خود صحبت می کند ، احتمالاً فرد مناسبی برای این شغل نیست.

  “هنگام پیشنهاد مناقصه برای یک پروژه ، یک پیمانکار باید خلاصه ای از دامنه و هزینه پروژه را ارائه دهد.” “این می تواند در کل هزینه پروژه یا تجزیه کلی همه هزینه های فردی باگردید.”

  س questionsالات دیگری که باید بپرسید عبارتند از: یک GC خوب حداقل سه پیشنهاد متقابل برای هر شغل ارائه می دهد)

 • آیا ضمانت نامه ساختمان و محصول ارائه می دهید؟
 • آیا می توانید فهرستی از مراجع صاحبخانه را ارائه دهید؟ کجا می توانم نمونه کارهای شما را ببینم؟
 • چگونه تغییرات دامنه و قیمت را اعلام خواهید کرد؟ آیا تأیید نهایی خواهم داشت؟
 • علاوه بر قرارداد کتبی ، قبل از شروع پروژه چه انتظاری از شما دارم؟ آیا نقشه های دقیق ، برنامه ساخت و لیست قیمت تمام نیروی کار و مصالح را ارائه می دهید؟
 • پس از اتمام پروژه و پرداخت کامل آن ، آیا شما و سایر پیمانکاران فرعی حق قید وثیقه بر دارایی من را رها می کنید؟
 • با یک وکیل ساختمانی مشورت کنید

  حتی کاملترین مصاحبه نیز جایگزینی برای تخصص حقوقی نیست. اگرچه ممکن است برای یک پروژه کوچکتر مازاد باگردید ، اما استخدام وکیل ساختمانی می تواند به پروژه شما اعتبار دهد ، اطمینان حاصل شود که بین شما و GC شما درک متقابل وجود دارد و به حفظ منافع شما کمک می کند. شرکت های حقوقی ساخت و ساز در تهیه پیش نویس و بررسی قراردادهای ساختمان تخصص دارند. یک GC کامل به احتمال زیاد یک وکیل برای پیش نویس قرارداد ساختمان استخدام می کند تا اطمینان حاصل شود که شرایط به وضوح مشخص گردیده است و تمام قوانین ایالتی رعایت گردیده است ، و می تواند ارزش افزوده گردیدن هزینه یک متخصص حقوقی را به بودجه شما اضافه کند. . اکثر وکلای ساختمانی برای بررسی مدارک هزینه ثابت دریافت می کنند و قبل از امضا می توانند در مورد هرگونه مشکل در قرارداد به شما توصیه کنند.

  امضای یک قرارداد

  هنگامی که یک پیمانکار قابل اعتماد پیدا کردید ، اکنون قسمت هیجان انگیز امضای یک قرارداد فرا می رسد. به طور کلی ، یک قرارداد نوسازی باید شامل تأیید کتبی تمام س questionsالاتی باگردید که شما در مرحله مصاحبه پرسیده اید ، به ویژه:

  • شرح کامل کار که باید انجام شود و هزینه کل آن ، از جمله هزینه های برآورد و کار
  • A شرح تعداد پیشنهادهای پیمانکار فرعی که می توانید برای هر مرحله از پروژه انتظار داشته باشید ، از جمله حق شما برای تأیید یا رد هر گونه انتخاب
  • فهرست مفصلی از همه مواد و محصولات لازم ، از جمله رنگ ، مدل ، اندازه و نام تجاری [۱۹۶۵۹۰۲۹] برآورد تاریخ شروع و اتمام
  • یک برنامه پرداخت که شامل پیش پرداخت ، پرداخت های بعدی و پرداخت نهایی است. GC همچنین باید شامل روشهای پرداخت پذیرفته گردیده باگردید ، به عنوان مثال ، کارت اعتباری ، چک و غیره

  نظارت بر پیشرفت

  بازسازی خانه یک فرایند پیچیده با تعداد زیادی قطعات متحرک است. به عنوان یک صاحب خانه مسئول ، همیشه باید نقش فعالی را بر عهده بگیرید و راه های کمی برای حفظ خود در جریان وجود دارد. در حالت ایده آل ، پیمانکار شما به طور منظم با شما در مورد وضعیت کار ارتباط برقرار می کند ، و اگر سوالی دارید ، همیشه می توانید بیشتر تماس بگیرید. شابل صاحبان خانه را تشویق می کند که در طول راه مراقب علائم هگردیدار دهنده باشند. او گفت: “کسی که به سختی می توان از آن مطلع گردید یا نمی تواند برنامه ای را رعایت کند ، برای من پرچم قرمز خواهد بود.” “همچنین ، کسی که نمی تواند جزئیات محدوده را دقیق نگه دارد یا آنها را بدون ارتباط تغییر می دهد. و قطعا ، کسی که نمی تواند کارایی با کیفیت را پس از فرصتی برای رفع اشتباه ارائه دهد ، یک پرچم قرمز بزرگ است.”

  چند مورد وجود دارد راههای دیگر برای نظارت بر پیشرفت:

  تأیید مجوزهای کشیده گردیده

  با دفتر مجوز محلی خود تماس بگیرید یا به صورت آنلاین بررسی کنید تا مطمئن شوید که پیمانکار شما برای مجوزهای لازم برای تکمیل کار درخواست کرده و تأیید گردیده است.

  کار را بررسی کنید

  این پروژه شماست – از نگاه کردن به آن نترسید! در حالی که یک پیمانکار ممکن است کنترل را در دست داشته باگردید در حالی که بازسازی شما در حال انجام است ، شما باید با نتیجه زندگی کنید. اگر چیزی به نظر می رسد با گرفتن عکس و پرسیدن هر مرحله مستند کنید. اگر از توضیحات GC خود در مورد موضوعی راضی نیستید ، از یک وکیل ساختمانی بخواهید دیدگاه خود را ارائه دهد و عکس ها را در درخواست خود قرار دهید.

  همانطور که پیش می روید پرداخت کنید

  یک پیمانکار معتمد از شما نمی خواهد هزینه کارهای ناتمام را بپردازید. همانطور که هزینه پیشرفت خود را پرداخت می کنید ، صورت حسابهای GC خود را با درخواست فاکتورهای کتبی پیمانکار فرعی بررسی کرده و آنها را با مبالغ صورت گرفته توسط GC خود مقایسه کنید. همچنین ایده خوبی است که از GC و پیمانکاران فرعی خود درخواست دریافت کنید تا مطمئن شوید که همه به موقع حقوق می گیرند. فراموش کردن چند مورد مهم در میان هیجان. هنگام اتمام پروژه اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را بررسی کنید:

  بازرسی در حال گذر

  هرگونه کار نوسازی که به مجوز نیاز دارد باید قبل از اینکه GC شما به مرحله بعدی پروژه برسد ، بازرسی های شهری را نیز پشت سر بگذارد. قبل از جدایی با پیمانکار خود ، از نسخه های بازرسی تأیید گردیده درخواست کنید. قرارداد شما)

  رسیدهای پرداخت

  نگهداری سوابق پرداخت های شما برای اهداف قانونی و مالیاتی ضروری است و اگر هنوز آنها را ندارید ، کپی های کتبی هر فاکتور پرداخت گردیده را از GC و پیمانکاران فرعی خود درخواست کنید.

  بررسی پیمانکاران

  اگر از کار پیمانکار خود راضی هستید ، نظرات خود را بنویسید که به سایر صاحبان خانه اجازه می دهد از تجربیات شما بهره مند شوند ، از جمله وب سایت Better Business Bureau (BBB) ​​، کانالهای رسانه های اجتماعی و سایر رسانه های درخواست گردیده توسط پیمانکار.

  رسیدگی به مسائل

  اختلافات رخ می دهد. این که آیا شما با یک ارتباط نادرست سر و کار دارید یا در مورد چیزی جدی تر مانند بودجه بحث می کنید ، به یاد داشته باشید که GC خود را با آرامش و حرفه ای درگیر کنید. در غیر این صورت ، به قرارداد امضا گردیده خود مراجعه کنید تا حقوق خود را تحت قرارداد تقویت کنید. در صورت تگردیدید مشکل ، در مورد مراحل بعدی با وکیل ساختمانی خود صحبت کنید. اگر از طرفدار حقوقی استخدام نکرده اید ، می توانید هرگونه مشکل پیمانکاری را به وزارت کار ایالت خود گزارش دهید.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت