نرخ های تأمین مالی برای ۱۸ آگوست ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 008-cnet-finance-mortgage-signage

دیوید پل موریس/گتی ایماژ

نرخهای تأمین مجدد چندگانه معیار امروز کاهش یافت. نرخهای بازپرداختهای ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله ثابت ، میانگین نرخهای آنها کاهش یافت. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافته است. نرخ بهره بازپرداخت مجدد هرگز سنگ نمی شود – اما نرخ ها در پایین ترین سطح تاریخی بوده است. اگر قصد دارید خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنید ، اکنون ممکن است زمان ایده آل برای تأمین نرخ مناسب باگردید. اما مانند همیشه ، مطمئن شوید که ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود فکر می کنید ، قبل از تأمین مالی مجدد ، و به دنبال وام دهنده ای باشید که به بهترین وجه می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

بیشتر بخوانید : ۷ کاری که باید قبل از مهاجرت در خانه جدید خود انجام دهید

بازپرداخت ۳۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ وام ۳۰ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۳٫۰۰، ، کاهش ۴ واحد پایه در این مدت در هفته گذشته. (یک نقطه پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یک تأمین مالی مجدد ثابت ۳۰ ساله معمولاً پرداخت های ماهانه کمتری نسبت به تأمین مجدد ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد داشت. اگر در پرداخت ماهانه خود با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باگردید. با این حال ، نرخ بهره برای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخ های بازپرداخت ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد بود. همچنین پرداخت وام شما بیشتر طول می کگردید.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت ۱۵ ساله ثابت در حال حاضر ۲٫۲۹، است که نسبت به هفته گذشته ۴ واحد پایه کاهش یافته است. بازپرداخت وام ثابت ۱۵ ساله از وام ثابت ۳۰ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، در بهره خود صرفه جویی می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت می کنید. همچنین به طور معمول نسبت به وام ۳۰ ساله نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما در پس انداز بیشتر کمک کند.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ وام ده ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۲، است که نسبت به هفته گذشته ۱ واحد کاهش داشته است. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ یا ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره کمتر اما پرداخت ماهانه بیشتر است. یک تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند یک معامله خوب باگردید ، زیرا پرداخت زودتر خانه شما به شما کمک می کند تا در دراز مدت در سود خود صرفه جویی کنید. با این حال ، شما باید بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید که قادر به پرداخت هزینه ماهانه بیشتر هستید.

جایی که نرخ ها پیش می رود

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ هفته گذشته تغییر
بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله ۳٫۰۰٪ ۳٫۰۴٪ -۰٫۰۴
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۲۹٪ ۲٫۳۳٪ -۰٫۰۴
پالایش ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۲٪ [۱۹۶۵۹۰۱۹] ۲٫۳۳٪ -۰٫۰۱

نرخ ها تا ۱۸ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازپرداخت مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. شرایط بازار تنها عامل نرخ بهره نیست. برنامه کاربردی و سابقه اعتباری شما نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

برای به دست آوردن بهترین نرخ بهره ، شما معمولاً به امتیاز اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع نیاز دارید. برای به دست آوردن نرخ های تأمین مالی مجدد شخصی خود ، باید با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید ، زیرا نرخ هایی که واجد شرایط هستید ممکن است با نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین متفاوت باگردید. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که ممکن است به مقدار زیادی از قبل اضافه شود.

از آغاز همه گیری ، بسیاری از وام دهندگان با افرادی که برای وام تأیید می کنند سختگیرتر گردیده اند. این بدان معناست که اگر رتبه اعتباری بالایی ندارید ، ممکن است نتوانید از نرخ های کاهش یافته بهره ببرید – یا در مرحله اول واجد شرایط تأمین مالی مجدد باشید.

قبل از درخواست تأمین مالی مجدد ، باید درخواست خود را تا حد ممکن قوی کنید تا بهترین نرخ های موجود را بدست آورید. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری شما این است که امور مالی خود را مرتب کنید ، از اعتبار به صورت مسئولانه استفاده کنید و به طور مرتب بر اعتبار خود نظارت داشته باشید. فراموش نکنید که با وام دهندگان متعدد صحبت کنید و برای یافتن بهترین نرخ خرید کنید.

زمان تأمین مجدد وام مسکن

به طور کلی ، اگر می توانید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید ، یا اگر نیاز به تغییر مدت وام خود دارید ، مجدداً سرمایه گذاری مجدد کنید. نرخ های بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است ، اما این تنها چیزی نیست که هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه باید به آن توجه کنید.

تأمین مالی مجدد ممکن است همیشه از نظر مالی منطقی نباگردید. اهداف شخصی و شرایط مالی خود را در نظر بگیرید. چه مدت قصد دارید در خانه خود بمانید؟ آیا در حال تأمین مالی مجدد برای کاهش پرداخت ماهانه خود ، پرداخت زودتر خانه خود هستید – یا به دلایلی ترکیبی؟ و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای همه گیری شرایط خود را محدود کرده اند. اگر امتیاز اعتباری محکمی ندارید ، ممکن است واجد شرایط بهترین نرخ نباشید. اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید – اما با دقت در نظر بگیرید که آیا این انتخاب مناسب شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت