۲۰۲۲ کیا سورنتو پلاگین هیبریدی صرفه جویی بیشتری را برای شاسی بلندهای متوسط ​​به ارمغان می آورد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Sorento اکنون متصل می شود.


Kia

کیا سورنتو ۲۰۲۱ در حال حاضر ارزش وقت شما را دارد ، اما برای خریداران مشتاق یک گزینه برقی فراتر از سورنتو هیبرید ، خودروساز کره ای چیز جدیدی دارد. چهارشنبه ، کیا سورنتو پلاگین هیبریدی ۲۰۲۲ رونمایی گردید و مارک تجاری تنها ۳۲ مایل برق را هدف قرار می دهد.

Sorento PHEV جدیدترین مدلی است که در آنچه کیا آن را “Plan S” می نامد شرکت کرده است. “استراتژی برق رسانی . در اصل ، ما شاهد مدلهای هیبریدی ، پلاگین و کاملاً برقی این برند خواهیم بود. در مورد سورنتو ، این باتری ۱۳٫۸ کیلووات ساعت و یک موتور الکتریکی برای تکمیل موتور ۱٫۶ لیتری توربو چهار به دست می آورد. مجموع خروجی موتور و موتور ۲۶۱ اسب بخار و سیستم چهار چرخ محرک استاندارد است. صرف نظر از محدوده ۳۲ مایل تنها برای مصرف باتری ، کیا تخمین می زند که این SUV با یک مخزن کامل سوخت و باتری ۴۶۰ مایل حرکت می کند و در عین حال ۷۹ مایل در هر گالن معادل آن را برمی گرداند.

به روش معمول کیا ، سورنتو. PHEV مجهز به فناوری فراوان و ویژگی های ممتاز است که احتمالاً با قیمت بسیار رقابتی عرضه می شود. دو تریم موجود خواهد بود ، Sorento PHEV SX و SX-P. SX نقطه شروع است و شامل چرخ های ۱۹ اینچی ، سه ردیف صندلی با صندلی های کاپیتان ردیف دوم و چرم مصنوعی است. ورودی بدون کلید هوشمند ، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی ۱۰٫۲۵ اینچی ، صدای Bose و شارژ تلفن بی سیم همگی بخشی از بسته هستند. در همین حال ، SX-P کالاهای بیشتری مانند یک خوشه سنج دیجیتال ۱۲٫۳ اینچی ، یک مانیتور دوربین فراگیر و مانیتورهای نقطه کور را برای دیدن مناطق نقطه کور هنگام ضربه زدن به چراغ راهنما اضافه می کند.

و همانطور که به طور معمول ، مجموعه ای از ویژگی های ایمنی فعال و کمک راننده به طور استاندارد برای سواری ارائه می شود. ترمز اضطراری خودکار ، هگردیدار برخورد به جلو ، جلوگیری از برخورد نقاط کور و موارد دیگر هر کدام به صورت استاندارد ارائه می شوند. با کمال تعجب ، راهنمای رانندگی بزرگراه مارک نیز استاندارد است.

کیا هنوز تاریخ عرضه یا قیمت آن را ارائه نکرده است ، اما باید به زودی به عنوان رقیبی دوستانه با پلاگین هیبریدی سانتافه وارد شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت