ایالات متحده در ماه سپتامبر شروع به ارائه عکس های تقویت کننده Pfizer و Moderna برای COVID-19 می کند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 img-covid-واکسیناسیون-واکسن-austin-cota-8

آمریکایی ها می توانند هشت ماه پس از دوز دوم ، یک تقویت کننده تزریق کنند.


ناتالی واینستین/CNET

از هفته ۲۰ سپتامبر ، واکسیناسیون کامل واجد شرایط واکسن تقویت کننده COVID-19 ، هشت ماه پس از دوز دوم واکسن های Pfizer و Moderna است ، طبق بیانیه روز چهارشنبه بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده.

این بیانیه ، که همچنین شامل متخصصان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان غذا و دارو بود ، شواهدی را نشان داد که می تواند اثر واکسن را در طول زمان کاهش دهد.

“بر اساس آخرین ارزیابی ما ، حفاظت فعلی در برابر بیماری های گردیدید ، بستری گردیدن در بیمارستان و مرگ می تواند در ماه های آینده کاهش یابد ، به ویژه در افرادی که در معرض خطر بیشتری هستند یا در مراحل اولیه شروع واکسیناسیون واکسینه گردیده اند. “، در این بیانیه آمده است.

این طرح منوط به تأیید FDA و توصیه CDC در مورد دوز است.

این اخبار در حالی منتشر می شود که نوع دلتا (۱۹۴۵۹۰۱۴] بیشتر مسری در سراسر ایالات متحده در حال گسترش است. حتی اگر موارد موفقیت آمیز ویروس کرونا ناشی از نوع دلتا تا کمتر از ۱، باگردید ، یک مطالعه CDC نشان داد که افراد واکسینه گردیده هم می توانند آن را دریافت کنند و هم گسترش دهند ، نگرانی هایی در مورد نحوه کنترل بیشتر ویروس

FDA و CDC هفته گذشته یک واکسن اضافی از واکسن های Pfizer یا Moderna COVID-19 را برای برخی از افراد دارای نقص ایمنی ، از جمله دریافت کنندگان پیوند عضو جامد و افرادی که تحت درمان سرطان خون قرار می گیرند ، امضا کردند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

عکس های تقویت کننده COVID-19 برای برخی از افراد در راه است و سامسونگ …۱:۳۲

کسانی که واکسن جانسون و جانسون را دریافت کرده اند هنوز واجد شرایط نیستند. در این بیانیه آمده است که در حالی که آنها پیش بینی می کنند که به تقویت کننده نیاز است ، آنها انتظار دارند که اطلاعات بیشتری در چند هفته آینده داشته باشند و همچنین برنامه ای برای عکس های تقویت کننده جانسون و جانسون ایجاد خواهند کرد.

بر اساس داده های CDC ، حدود ۱۶۸٫۹ میلیون نفر در ایالات متحده به طور کامل واکسینه گردیده اند ، یا ۵۰٫۹ درصد از جمعیت.

“اولویت اصلی ما این است که جلوتر از ویروس باشیم و از مردم آمریکا محافظت کنیم. در بیانیه آمده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت