سیستم رانندگی کامل تسلا توسط سناتورهای آمریکایی مورد انتقاد قرار گرفت

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فناوری تسلا اخیراً کره چشم بیشتری را به خود جذب کرده است.


تسلا

در پی تحقیقات تازه در مورد سیستم خلبان خودکار تسلا در اداره امنیت ایمنی ترافیک بزرگراه ها ، بتا کامل راننده خودکار در حال حاضر در حال بررسی است. سناتور ریچارد بلومنتال از کانکتیکات و اد مارکی از ماساچوست از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا تحقیقات خود را در مورد “بازاریابی فریبنده” تسلا در مورد FSD آغاز کند. در یک توییت رسمی مارکی گفت: “تسلا بارها و بارها قابلیت های سیستم خلبان خودکار و سیستم رانندگی کامل خود را بیش از حد نشان داده است.” وی افزود: “این ادعاها ایمنی همه افراد در جاده ها را به خطر می اندازد.” این ادعاها می تواند ایمنی همه افراد در جاده را به خطر بیندازد. SenBlumenthal و من از FTC می خواهیم در مورد بازاریابی فریبنده تسلا تحقیق کند. https://t.co/77BtaIqvtM

– اد مارکی (SenMarkey) 18 اوت ۲۰۲۱ [۱۹۶۵۹۰۰۶] این هفته ، NHTSA پس از دریافت ۱۱ گزارش تصادف با وسایل نقلیه اضطراری ، تحقیقات رسمی در مورد سیستم خلبان خودکار شرکت را آغاز کرد. این گزارش ها شامل ۱۷ مجروح و یک کشته است. این یک نقطه عطف بزرگ برای تنظیم کننده های ایالات متحده است زیرا آنها این نوع فناوری ها و قابلیت های آنها را در بازار بررسی می کنند. نه Autopilot و نه بتا Full Self-Driving رانندگی کاملاً مستقل را ارائه نمی دهند و به عنوان یک سیستم کمک راننده سطح ۲ در مقیاس خودمختاری SAE رتبه بندی می شوند.

FTC تأیید کرد که نامه را دریافت کرده است و از انجام آن خودداری کرد بیشتر اظهار نظر کنید تسلا اداره روابط عمومی را برای درخواست نظرات ارائه نمی دهد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
تماشا این:

بررسی واقعیت در Tesla Full Self-Driving: what it is …۶:۱۲

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت