T-Mobile تأیید کرد که هکرها اطلاعات ۴۸ میلیون نفر را نقض کرده اند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1229686353

T-Mobile به روز رسانی را در روز چهارشنبه منتشر کرد.


Jakub Porzycki/NurPhoto از طریق Getty Images

T-Mobile در به روزرسانی آخرین نقض اطلاعات خود که روز چهارشنبه منتشر گردید ، گفت که اطلاعات شخصی بیش از ۴۰ میلیون مشتری توسط هکرها سرقت گردیده است. این اطلاعات که متعلق به مشتریان سابق و احتمالی بود ، شامل نام ، تاریخ تولد ، مشخصات گواهینامه رانندگی و شماره های تامین اجتماعی بود.

علاوه بر این ، شرکت گفت که هکرها داده های مربوط به تقریباً ۷٫۸ میلیون مشتری کنونی پس از پرداخت را جابجا کرده اند. همچنین تأیید گردید که ۸۵۰،۰۰۰ نام فعال مشتریان پیش پرداخت T-Mobile ، شماره تلفن ها و پین های حساب فاش گردیده است.

این نقض ، که اولین بار در روز یکشنبه گزارش گردید ، یکی از حداقل چهار موردی است که از سال ۲۰۱۵ به حامل تلفن همراه برخورد کرده است. در این مناسبت ، معاون گزارش داد که یک فروشنده در یک انجمن زیرزمینی پیشنهاد فروش داده های مشتری با ۶ بیت کوین (تقریبا ۲۷۷،۰۰۰ دلار) را ارائه می داد. T-Mobile بعداً تأیید کرد که قربانی حمله سایبری گردیده است و اکنون در حال بررسی چند مشتری است که چند روز تحت تأثیر قرار گرفته است. در حال هماهنگی با مجریان قانون است.

“ما حفاظت از مشتریان خود را بسیار جدی می گیریم و به طور شبانه روزی در این تحقیقات پزشکی قانونی به کار خود ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که در مراقبت از مشتریان خود در برابر این حمله مخرب ، مراقبت می کنیم.” شرکت. “در حالی که تحقیقات ما در حال انجام است ، ما می خواستیم این یافته های اولیه را به اشتراک بگذاریم ، حتی اگر در تحقیقات خود حقایق بیشتری را بیاموزیم که باعث تغییر یا تکامل جزئیات بالا می شود.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت