در مبدل میز ایستاده ۵۰٪ صرفه جویی کنید و به خود استراحت دهید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 flexisspot.png

Flexispot

“نشستن سیگار جدید است” ، عبارت ملودراماتیک است که احتمالاً از یک متخصص کایروپراکتیک یا متعصب یوگا شنیده اید. در حالی که احتمالاً مقایسه سیب و سیب نیست ، نشستن طولانی مدت برای [کمر شما] بسیار خطرناک است . اگر برای مدت طولانی پشت میز کار (یا روی نیمکت) کار می کنید ، یک میز ایستاده یا مبدل میز که شما را مجبور می کند مدتی روی پای خود بایستید واقعاً می تواند کمک کند. این مبدل محکم میز کار ایستاده Flexispot در حال حاضر در حال فروش است و در آمازون ۵۰ درصد به ۶۰ دلار کاهش یافته است. به طور معمول ، دو برابر بیشتر به فروش می رسد ، مانند بیشتر مدل های مشابه دیگر که پیدا کردیم.

این مبدل میز دو طبقه کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید از نشستن به حالت ایستاده با خیال راحت عبور کنید. همچنین سبک است اما به اندازه کافی بزرگ است که دو مانیتور کامل را در خود جای دهد.

اگر میز تحریر مورد علاقه خود را دارید ، مبدل عالی است. اگر به کل شبانگ احتیاج دارید ، یک دسته میزهای کامل Flexispot نیز به فروش می رسد ، از جمله این میز ایستاده با بالابر مکانیکی الکترونیکی ، تا ۲۰۰ دلار . همچنین یک میز ایستاده الکترونیکی با اندازه کامل با پورت های شارژ USB ، تا ۳۲۰ دلار وجود دارد.

و اگر واقعاً می خواهید عجیب و غریب شوید-و تناسب اندام داشته باشید ، یک میز دوچرخه ثابت روی آن وجود دارد. فروش ، تا ۳۲۰ دلار ، فقط برای امروز.

بیشتر بخوانید : ۷ ارتقاء ارگونومیک ضروری برای دفتر خانه شما

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت