راههای ارزان برای ایجاد حس خانه جدید در خانه جدید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1268386068

گتی

نقل مکان به یک خانه جدید می تواند سرگرم کننده باگردید – یا دلهره آور. چه برای شادی و چه باتلاق ، تزئین و طراحی فضای جدید شما می تواند گران تمام شود. به گفته انجمن ملی خانه سازان ، به طور متوسط ​​، خریداران خانه های جدید در سال اول مالکیت ، مبلغ ۱۰،۰۰۰ دلار برای مبلمان ، لوازم خانگی ، تعمیرات و بازسازی هزینه می کنند. و این هزینه ها علاوه بر سایر هزینه هایی که صاحبان خانه های جدید هنگام خرید خانه جدید متحمل می شوند ، مانند پیش پرداخت ، هزینه های بسته گردیدن و هزینه های جابجایی.

“اولیویا ماریانی” ، مدیر بازاریابی در Curbio ، می گوید: “پس از پیش پرداخت مبلغی برای خانه ، بسیاری از صاحبان خانه های جدید یک اتاق مشاجره مالی ندارند تا بتوانند بازسازی های بزرگ را انجام دهند.” با این حال ، طراوت های بسیار کوچکتر و ارزان تری وجود دارد که می توانند برای تبدیل خانه به خانه خود انجام دهند. ”

معلوم می شود که برای ارتقاء حفاری های خود مجبور نیستید ثروت اندکی خرج کنید. ما شما را با ۱۱ روش مقرون به صرفه برای تغییر فضای جدید خود بدون اتلاف بودجه آشنا می کنیم.

یک لایه رنگ جدید اضافه کنید

 gettyimages-958154544

گتی

ماریانی می گوید: “برای شروع ، بهترین مکان برای ایجاد یک صفحه خالی برای شخصی سازی ، رنگ است.” “رنگ آمیزی دیوارها راهی ساده و آشکار برای جلوه دادن و ایجاد ظاهری جدید در خانه است ، اما رنگ آمیزی کابینت یکی دیگر از راه های عالی برای طراوت بخشیدن به ظاهر خانه است.”

برای تصمیم گیری در مورد طرح رنگ ، روانشناسی رنگ را انتخاب کنید تا فضای مناسب برای هر اتاق ایجاد شود. قرمزها تمایل به افزایش انرژی دارند ، در حالی که پرتقال فعالیت را تقویت می کند و سبزها استرس را از بین می برند. اگر دیوارهای خانه شما با رنگهای خنثی اولیه رنگ آمیزی گردیده اند ، کمی رنگ به ادویه جات اضافه کنید.

قطعات هنری مورد علاقه خود را آویزان کنید

دیوارهای خالی ممکن است کسل کننده و الهام بخش باشند ، بنابراین تزئین خانه با قطعات هنری جالب که نشان دهنده سبک شخصی شما است ، راهی آسان برای تغییر هر اتاق است. از طریق سایت هایی مانند Society6 ، Etsy و Artfinder می توانید هنرهای مقرون به صرفه (اعم از اصلی و کپی) را به صورت آنلاین پیدا کنید.

قاب را فراموش نکنید. فریمی را انتخاب کنید که تکمیل کننده قطعه باگردید ، اما از جلوه اصلی اصلی منحرف نشود. الکسیس پیترز ، مشاور استراتژیک طراحی داخلی در Real Estate Bees می گوید: شما همچنین می توانید از چراغ های تصویری برای افزودن آرامش و جذابیت استفاده کنید.

تزئین با گیاهان

 gettyimages-530329210

گتی

“آنجلا دنیستون” ، که مشاور مشاور استراتژیک طراحی داخلی در ملک های ملکی است ، می گوید: “فضای بیرون را بیاورید! افزودن سبزی و گل های تازه به خانه احساس شادابی و خانه می دهد.” نشان داده گردیده است که افزودن گیاهان به فضای شما باعث افزایش روحیه ، افزایش انرژی ، کاهش استرس و بهبود خلاقیت می شود. گیاهان همچنین به فیلتر کردن هوای خانه شما کمک می کنند ، که سیستم ایمنی بدن شما را راضی نگه می دارد. بر اساس نور ، فضا و میزان توجه مورد نیاز آنها. برخی از گیاهان برای حیوانات خانگی مضر هستند ، بنابراین آنها را دور از دسترس قرار دهید یا در گیاهان دوستدار حیوانات خانگی یا مصنوعی سرمایه گذاری کنید. یکی از بهترین مکانها برای خرید دکوراسیون و مبلمان مقرون به صرفه از دوستان و خانواده است. شاید تعجب کنید که متوجه شوید افرادی که می شناسید از شر چیزهای ناخواسته در شرایط مناسب که ممکن است به خوبی در فضای شما جا بیفتد خلاص می شوند.

همچنین می توانید از فروش حیاط و فروش املاک در منطقه خود ، که اغلب دارای مبلمان و دکوراسیون ارزان هستند ، دیدن کنید. به فقط به خاطر داشته باشید که در حالی که می توانید معاملات فوق العاده ای را در فروش حیاط به دست آورید ، برخی از اقلام ممکن است به کمی TLC یا حداقل یک لایه رنگ جدید نیاز داشته باشند.

اتاق ها را با منسوجات جدید ارتقا دهید

“دنیستون” می گوید: “هنگام طراحی خانه خود ، از چسباندن روی پارچه نترسید. بالش ها ، پتوها ، فرش ها و پرده ها اتاق را جذاب تر و دنج تر می کند.” منسوجات نه تنها راهی آسان برای طراحی هر اتاق در خانه شما هستند ، بلکه می توانید قطعات منحصر به فرد و مقرون به صرفه را بصورت آنلاین در مکانهایی مانند Wayfair ، آمازون و بازار جهانی پیدا کنید. منسوجات همچنین می توانند به قطعات مبلمان فرسوده که ممکن است فوراً مجبور به ارتقاء آنها نشوید ، جان تازه ای ببخشند.

هنگام خرید منسوجات برای خانه ، متخصصان توصیه می کنند که به یک پالت رنگی ، ترکیب الگوها و لایه بندی بافت های مختلف پایبند باشید. پیترز توصیه می کند ، “پنج رنگی را انتخاب کنید که می خواهید خانه خود را با آن ست کنید و از آن منحرف نشوید.” برای اینکه همه چیز مقرون به صرفه باگردید ، قطعات قدیمی را با قطعات جدید مخلوط کنید که به خانه شما ظاهر و حسی بدهد که به دنبال آن هستید.

لوازم جانبی را عوض کنید

 gettyimages-1268386148

گتی

اگر خانه شما دارای چراغ های قدیمی است که با زیبایی جدید شما سازگار نیست ، آنها را عوض کنید. بسته به روحیه ای که می خواهید در هر اتاق ایجاد کنید ، نورپردازی باید به عنوان یک نقطه کانونی یا به عنوان تأکید بر فضای موجود عمل کند.

مانند هنر ، هنگام طراحی مجدد اتاق ، توجه به اندازه و موقعیت وسایل نور نیز مهم است. خانه به عنوان مثال ، یک لوستر ۴ پا ، احتمالاً در یک سرسرای بزرگ بهتر از میز ناهارخوری شما به نظر می رسد. همچنین می توانید دیمرها را برای کمک به خلق و خوی کلی و متعادل سازی نور طبیعی اضافه کنید. پیترز می گوید: “بزرگ برو یا به خانه برو.” “لامپ های غول پیکر می توانند اتاق را تغییر دهند. علاوه بر این ، نور ملایم که تابش می کنند درخشش گرم به فضا می بخگردید و هر اتاقی را دوست داشتنی و دنج نشان می دهد.” کوچکترین لهجه ها می توانند تأثیر زیادی داشته باشند. ارتقاء سخت افزار کابینت ، تغییر روکش سوئیچ خروجی ، افزودن دستگیره های جالب درب و حتی جایگزینی قالب تاج می تواند فوراً ظاهر و احساس خانه شما را تغییر دهد. ده ها قطعه برای به روز رسانی دارید ، قیمت می تواند افزایش یابد. رنگ آمیزی سخت افزار شما ممکن است در این مورد گزینه مقرون به صرفه تری باگردید – حتی می توانید از رنگ های اسپری فلزی استفاده کنید تا دستگیره های پلاستیکی ارزان قیمت گران تر به نظر برسند. در پینترست ، اینستاگرام و مجلات بهبود خانه جستجو کنید تا از خانه خود الهام بگیرید. اتاق به اتاق کار کنید تا بتوانید همه چیز را مدیریت کنید و با یک نوع لهجه در یک زمان شروع کنید.

لهجه هایی را که هنگام ورود به یک اتاق دیده نمی شوید نیز تخفیف ندهید. افزودن کاغذ تماس به قفسه بندی یا استفاده از دستگاه های کشو می تواند حال و هوای خانه شما را بهبود بخگردید. پیترز می گوید: “هیچ چیز بهتر از این نیست که کشوی آشپزخانه را باز کنید و وسایل آشپزی را با رنگ هماهنگ و در مکانی مشخص پیدا کنید.” راهی ساده و مقرون به صرفه برای ارتقاء فضای خود با بودجه. شمع ، پخش کننده و اسپری اتاق می تواند به ارتقای فضای شما کمک کند و رایحه های مختلف می تواند احساسات ، خلق و خو و احساسات متفاوتی را برانگیزد. رایحه های فصلی همچنین می توانند باعث خوشایندتر گردیدن خانه شما شوند و وقتی چیز جدیدی می خواهید به راحتی عوض می شوند.

به طور منظم فضای خود را تمیز و از بین ببرید

اگرچه ممکن است این نکته را برای دکوراسیون منزل در نظر نگیرید ، اما یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن احساس خوب در خانه جدید تمیز کردن و رختکن کردن به طور منظم است. بر اساس یک مطالعه Clorox ، یک خانه تمیز می تواند بر روحیه شما نیز تأثیر مثبت بگذارد – طبق مطالعه Clorox ، ۸۰ of از افرادی که در یک فضای تمیز زندگی می کنند آرامش بیشتری دارند و ۶۰ than از استرس کمتری نسبت به همتایان خود دارند.

همچنین بسیار مقرون به صرفه اگر هفته ای یک یا دو ساعت وقت اضافی دارید ، نیازی به هزینه برای خدمه نظافت حرفه ای ندارید. اگر به طور معمول از تمیز کردن تا آخرین لحظه اجتناب می کنید ، ممکن است از اینکه چقدر در خانه احساس آرامش می کنید وقتی همه چیز مرتب و مرتب است شگفت زده شوید.

برای سرگرمی های مورد علاقه خود فضا ایجاد کنید

یکی از بزرگترین مزایای مالکیت خانه ، طراحی فضا متناسب با نیازهای خاص شما است. برای اینکه خانه جدیدتان بیشتر شبیه خانه باگردید ، فضاهایی را برای سرگرمی هایی که شما و خانواده تان از آن لذت می برید ایجاد کنید.

اگر عاشق نقاشی هستید ، یک استودیوی هنری کوچک در گوشه ای بلااستفاده ایجاد کنید ، جایی که وسایل نقاشی و وسایل هنری شما برای همیشه زندگی کنند. اگر معماها سرعت شما را بیشتر می کنند ، یک میز ارزان برای استفاده منحصراً از پازل پیدا کنید و میز ناهارخوری خود را بدون هرج و مرج حفظ کنید. دوستداران یوگا می توانند فضایی آرام با عناصر آرام بخش مانند شمع و فضای سبز برای مدیتیشن و ورزش ایجاد کنند.

محتوای سرمقاله در این صفحه صرفاً بر اساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، ممکن است وقتی روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت