مرور خاطرات: Inception با محله چینی ها در سرگرمی سرگرم کننده آینده نزدیک ملاقات می کند

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 یادآوری

یادآوری


بن روتشتاین/برادران وارنر

آنها دیگر اینطور را نمی سازند. Reminiscence نه تنها یک تفریح ​​دقیق از هیجان های فیلم نوآر فیلم قدیمی مدرسه است ، بلکه نوعی داستان اصلی متوسط ​​است که در سال های اخیر توسط دنباله ها و فرنچایزها از چند پلکس خارج گردیده است. بنابراین ، شایسته است که خاطره گویی نیز داستانی درباره خاطرات است که شما را به یاد زمان هایی می اندازد که در حین ارائه یک تکه سرگرم کننده از فیلم های علمی تخیلی ستاره دار بودید.

هیو جکمن ، ربکا فرگوسن و تاندیو نیوتن در Reminiscence ، این جمعه ، ۲۰ آگوست ، مانند دیگر فیلم های Warner Bros مانند The Suicide Squad و Dune ، نیز در همان روز در سرویس پخش HBO Max در دسترس است. و به مدت یک ماه باقی می ماند

در آینده نزدیک ، موج با آسمان خراش ها در حالی که شهر میامی غرق گردیده است برخورد می کند. جنگ و ویرانی های زیست محیطی جهان را از سر گذرانده است ، اما این یک دیستوپیا پس از آخرالزمانی نیست: همه چیز عمدتاً یکسان ادامه می یابد ، به ویژه در حالی که ثروتمندان به بهره برداری از فقرا ادامه می دهند. جکمن در حال پاشیدن در خیابان های پرآب ، نقش یک آدامس سگ را بازی می کند که به مردم کمک می کند تا خاطرات شادتری را زنده کنند ، اما با ربکا فرگوسن با یک لباس قرمز فراموش نگردیدنی از درب خانه عبور می کند.

نویسنده و کارگردان لیزا جوی از بازآفرینی قالب فیلم نوآر کلاسیک بسیار سرگرم کننده است: یک زن مرد زن مردی مشکل دار با کت و شلوار وسوسه می کند تا از رازی که می داند نباید بگیرد ، پرده برداری کند ، با کشف فساد در میان افراد کم زندگی و جامعه بالا به طور یکسان اما جوی همچنین خالق HBO hit Westworld است و Reminiscence بیانگر آن است که در آینده نزدیک فناوری جدیدی برای بشریت فرار می کند-فقط برای این که عشق و نفرت ، ضرب وشتم و قتل می تواند ” به این راحتی نمی توان از آن فرار کرد.

همانطور که از افراد پشت وست ورلد انتظار داشتید ، یک یا دو پیچ و تاب فرش در طرح پرکاربرد whodunnit وجود دارد که در سبک کلاسیک نوآر کلاسیک پیچیده تر می شود. باز هم ، این خاطرات همه چیز را از خداحافظ دوست داشتنی من گرفته تا محله چینی ها به نمایش می گذارد. در قلب این راز ربکا فرگوسن به عنوان یک زن فریبنده فریبنده قرار دارد ، با تغییراتی شکننده و جذاب ، با نور طلایی.

جکمن خاطرات ارزشمند مردم را از طریق دستگاهی به نام Tank پخش می کند ، که خود فن آوری هجوم رویاها را در آغاز به یاد می آورد. در توضیح چگونگی کارکرد ابزار استخراج حافظه تزلزل های مشخصی وجود دارد-به عنوان مثال ، خاطرات نه از نظر شخصی که به خاطر می آورد ، بلکه گویا سوژه توسط گروهی از دوربین فیلمبرداری گردیده است که مواردی را که سوژه می تواند ضبط کند ، ضبط کرده است. در آن زمان ندیده بودم این تانک وسیله ای جذاب برای کشف سرنخ ها است ، اگرچه جکمن را برای ناظرهای منفعل در قسمت های طولانی فیلم کاهش می دهد. با این اوصاف ، این بخش از داستان به موضوعی برای فضول گرایی می پردازد که به عنوان بیننده به ما باز می گردد. و در شکل زن مرگبار ، موضوعی جذاب برای دیدن آنچه می خواهید ببینید وجود دارد.

در بین خاطرات ، جکمن با درخواست پاسخ ها و ضربات مشت به ساختمان های ویران گردیده پاشیده می شود ، در حالی که صدای رف های شنیدنی او بر “گذشته” می گذرد. “و چگونه” ما را شکار می کند. ” پشتیبان او Thandiwe Newton ستاره Westworld است که در نقش جانشین کمی سپاسگزار حضور دارد. بازیگران مکمل گروهی عمدتاً ناشناس از شخصیت های ثانویه (بدخلق DA ، پلیس خمیده ، بارون سرزمین ناهنجار) هستند ، اما دانیل وو به عنوان یک شاهزاده جنایی با خط خوب در کت های براق برجسته می شود.

چند زن شیک صحنه های کبود کبود بازی را به اوج خود می رسانند ، در حالی که طرح پیچیده نوآر فیلم از نظر فیلمبرداری با نور خورشید یک جلوه بصری شیک به خود می دهد. مردم شبها زندگی می کنند و این نشان می دهد که تعادل بشریت با طبیعت نامتعادل است ، بنابراین خورشید بی رحمانه ، قسمت های نوری از نور را بر روی صحنه های درخشان می فرستد. فیلمبرداری پل کامرون با یک صدای غرغره از آهنگساز بازی تاج و تخت رامین جوادی تکمیل می شود ، اگرچه موسیقی گاه به گاه در غم و اندوه غرق می شود ، جایی که یک فوریت اضطراری قسمت های کندتر داستان را شعله ور می کند.

خاطره نویسی اولین حضور مطمئن لیسا جوی در صفحه بزرگ است ، که با بازی مدرن تروپ های کلاسیک سینمایی را با پیچشی مدرن بازسازی می کند. ممکن است این روزها آنها را چنین نکنند ، اما واقعاً این کار را می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت