Waymo در حال ساخت مرکز حمل و نقل خودران در دالاس-فورت ورث است

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ryder-waymo

Ryder به Waymo از طریق مدیریت و سرویس ناوگان کامیون های خودران و توسعه امکانات مرکز انتقال کمک می کند.


Waymo

Waymo در حال ساخت یک مرکز حمل و نقل اختصاصی جدید در منطقه دالاس-فورت ورث تگزاس است. این تاسیسات به عنوان پایگاه Waymo Via ، واحد حمل و نقل و تحویل محلی آن و عملیات آن در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده عمل خواهد کرد. این خبر با اعلام همکاری جدید با کامیون رایدر و مدیریت ناوگان برای حمایت از ناوگان کامیون های خودران Waymo در سراسر کشور همراه است. از آن زمان آزمایشات خود را گسترش داده است تا نسل پنجم Waymo Driver AV را از خودروهای سواری خود به کامیون های بزرگ کلاس ۸ برای حمل و نقل تجاری برساند. حتی برای جابجایی بار مشتریان بین فورت ورث و هوستون با J.B Hunt قرارداد بست.

مرکز جدید ۹ هکتاری جنوبی دالاس یک سرمایه گذاری بزرگ دیگر در حمل و نقل خودران در تگزاس است و به عنوان مرکز اصلی عملیات وایمو ویا در این ایالت عمل خواهد کرد. این مرکز از ابتدا ساخته گردیده است تا عملیات و آزمایشات خودگردان تجاری امروز را در نظر بگیرد ، و همچنین برنامه های آینده Waymo برای ایجاد شبکه ای از قطب های انتقال خودران کامیون ها ، این مرکز به ارتباط با Waymo Via's Phoenix ، مرکز عملیات آریزونا کمک می کند تا حضور مارک را در منطقه گسترش دهد. منطقه جنوب شرقی.

مدل مرکز انتقال پیشنهاد می کند از کامیون های خودران سطح ۴ استفاده کنند که در بزرگراه ها در بزرگراه ها کار می کنند تا کالاها را بین قطب های منطقه جابجا کنند-تاسیسات بزرگی که این بارها در آن کاهش می یابد و به کامیون های کوچکتر و احتمالاً توسط انسان منتقل می شود. آخرین مرحله به مقصد خود مزیت کلیدی مدل هاب انتقال این است که کامیون های خودران می توانند تقریباً پیوسته بین هاب ها حرکت کنند ، فقط با سوخت گیری محدود ، که زمان کار را به حداکثر می رساند و هزینه عملیاتی در هر مایل را کاهش می دهد.

 19659011] waymo-via-امکانات

تاسیسات جدید باید عظیم باگردید و صدها کامیون و پرسنل را در خود جای دهد.


Waymo

این مراکز باید بسیار بزرگ باشند ، به همین دلیل است که مرکز جدید Waymo Via در دالاس ساخته گردیده است تا “صدها کامیون و پرسنل” را در خود جای دهد. Waymo پیش بینی می کند که این مرکز را در اوایل سال آینده باز کند و در حال حاضر به دنبال استعدادهای محلی برای کمک به اجرای این مجموعه است. تعمیر و نگهداری ، بازرسی ها و کمک های کنار جاده ای و همچنین یک شبکه ملی از ۵۰۰ امکانات به علاوه تعمیر و نگهداری.

رایدر قبلاً برای مشاوره در زمینه طراحی و طرح تاسیسات DFW دعوت گردیده است و در آینده ، بر مدیریت و نگهداری ناوگان Waymo Via در سراسر مراکز و سایتهای آزمایش آن در تگزاس ، آریزونا ، کالیفرنیا ، تمرکز خواهد کرد. اوهایو و میشیگان. با هم ، شرکت ها امیدوارند که تعمیر و نگهداری کامیون های آینده را در اطراف مدل مرکز انتقال استاندارد کرده و وعده های بیشتری برای حمل و نقل وایموی Driver-as-a-Service به حداکثر رسانده و در عین حال هزینه های حمل و نقل را برای مشتریان تجاری خود به حداکثر برسانند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت