چگونه شغل خود را رها کنید – و پولتان تمام نشود

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 زنی پشت میز پشت میز کامپیوتر نشسته و قهوه می کگردید و چشم هایش را مالش می دهد

Fiordaliso/گتی ایماژ

با وجود همه هیاهوها پیرامون مطالعه مایکروسافت ، بیش از ۴۰ درصد کارگران در سال جاری شغل خود را ترک کردند ، جنبشی که اکنون با عنوان استعفای بزرگ نامیده می شود ، این سوال را ایجاد می کند: اگر پس انداز ندارید ، در واقع چگونه کار می کنید استعفا بدهد؟

ماندن در شغل خود تا زمانی که یک پست جدید برای شما آماده نگردیده باگردید ، یک توصیه استاندارد است ، اما با ایجاد فشار ناشی از استرس ناشی از بیماری همه گیر و غرق گردیدن در فشار ، ممکن است برخی در اسرع وقت به آنها اطلاع دهند-خواه فرصت جدیدی برای آنها پیش بیاید. بالا یا نه سلامت آنها به آن بستگی دارد.

و در حالی که این درست است که میزان پس انداز شخصی در این کشور طی یک سال گذشته افزایش یافته است ، و تصمیم برای ترک کار را برای برخی افراد آسان تر کرده است ، بسیاری از افراد همچنان حقوق و دستمزد خود را ادامه می دهند. نظرسنجی اخیر انجمن حقوق و دستمزد آمریکا نشان داد که تقریباً از هر ۱۰ کارگر ۷ نفر در صورت تأخیر در پرداخت حقوقشان فقط یک هفته به مشکل بر می خورند.

اگر در شغلی گرفتار گردیدید که دیگر نمی توانید اداره کنید – به هر دلیلی – اما فکر نمی کنید که توان خروج را دارید ، در اینجا چند استراتژی و مرحله ای وجود دارد که اخیراً در پادکست من So Money مورد بحث قرار گرفته است که ممکن است کمک کند شما را در مسیر بهتری قرار دهد.

سعی کنید شغل خود را قبل از ترک آن اصلاح کنید

این می تواند مفید باگردید که قبل از رسیدن به نقطه شکست ، نارضایتی خود را در محل کار با یک مدیر ابراز کنیم. و زوایای زیادی برای بررسی وضعیت شما وجود دارد:

  • آیا شرکت می تواند ساعت یا محدوده کاری شما را تنظیم کند؟
  • آیا می توانید مرخصی طولانی مدت بگیرید ، در حالی که هنوز حقوق و مزایای خود را حفظ می کنید؟
  • آیا فرصتی برای شرکت در کلاسها یا آموزش برای یک نقش جدید در شرکت شما را هیجان زده می کند؟
  • آیا پول بیشتر معادله را برای شما تغییر می دهد؟

در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای درخواست آنچه می خواهید است. در بازار شغلی که افراد زیادی قصد ترک آن را دارند ، حفظ یک کارمند با ارزش هر پنی ارزش دارد. بر اساس گزارش انجمن مدیریت منابع انسانی که اغلب به آن اشاره گردیده است ، هزینه جایگزینی آنها به طور متوسط ​​شش تا نه ماه است ، درنظر گرفتن زمان ، پول و آموزش که برای تأمین نیروی جدید سرمایه گذاری گردیده است.

” شارلین لابی ، رئیس گروه ITM ، یک شرکت مشاوره ای که بر توسعه آموزش هایی تمرکز کرده و به حفظ استعدادهای محل کار کمک می کند ، می گوید: کارکنان فرصتی برای مذاکره در مورد شرایط مطلوب تر کار مانند دستمزد بهتر یا انعطاف پذیری بیشتر برنامه دارند.

لاوبی توصیه می کند قبل از اینکه با مدیر خود جلسه بگذارید ، پیشنهاد خاصی را در نظر داشته باشید. درباره مزایای شرکت تحقیق کنید ، به نیازهای خود فکر کنید و آماده بیان منطق خود باشید. و به دقت در نظر بگیرید که آیا درخواست موافقت گردیده در واقع برای شما تفاوت ایجاد می کند یا خیر. ترک شغل – بعد از اینکه مدیر شما به دنبال شما خفاش است – ممکن است یک پل را بسوزاند.

“تنها کاری که کارکنان باید قبل از درخواست هر چیزی انجام دهند این است که از خود این س askال را بپرسند که” اگر به هر چیزی که می خواهم برسم ، آیا خوشحال خواهم گردید؟ ” لاوبی می گوید: من دیده ام که کارمندان درخواست حقوق بیشتری می کنند و آن را دریافت می کنند ، اما چند ماه بعد آن را ترک می کنند. “این برای سازمانها و مدیران بسیار گیج کننده است.”

هزینه ها را در اولویت اول خود قرار دهید

اگر هنوز تصمیم به ترک دارید – اما مطمئن نیستید که چگونه قبل از به دست آوردن یک فرصت جدید هزینه های زندگی خود را تامین کنید – – محاسبه کنید که چقدر واقعاً برای بالا نگه داشتن سر خود نیاز دارید. ممکن است کمتر از آنچه فکر می کنید باگردید.

در ماه جولای ، متوسط ​​مدت بیکاری در ایالات متحده تقریباً ۳۰ هفته بود. با این حساب ، بودجه ای را تهیه کنید که فقط شامل ملزومات ، از جمله مسکن ، غذا و خدمات شهری و همچنین بیمه باگردید.

خبر خوب این است که در حال حاضر رکورد ۱۰٫۱ میلیون فرصت شغلی در ایالات متحده وجود دارد ، به گفته وزارت کار ، شانس شما برای یافتن سریع شغل جدید افزایش می یابد. لاوبی می گوید: “بازار کار در حال حاضر به نفع نامزدها است … بسیاری از سازمانها مشغول استخدام هستند. این امکان وجود دارد که یک فرد بتواند در حالی که هنوز مشغول به کار هستند ، بتواند به سرعت شغلی جدید پیدا کند.”

برای راه اندازی یک بالشتک پس انداز حیاتی است. با هزینه های ماهانه بلیط بزرگ شروع کنید ، جایی که حتی درصد کمی کاهش می تواند به پس انداز بزرگ تبدیل شود. به عنوان مثال ، کند کردن موقت بازپرداخت بدهی خود – فقط پرداخت حداقل ها – و توقف مشارکت ماهانه ۴۰۱ (k) می تواند صدها دلار در ماه سود دهد.

اگر در محل کار واقعاً بد هستید و سلامت روانی شما در خطر است ، این بسیار خوب است – بسیار مهم است – به خود اجازه دهید از قوانین سنتی مالی اصلی خارج شوید.

راههای دیگر برای کاوش: از صاحبخانه خود درخواست کاهش اجاره دهید. با مواد غذایی و بودجه خود کمی سخت گیرتر شوید. و برای قیمت بهتر در مورد هر قبض ماهیانه ، از جمله کابل ، اینترنت ، بیمه خانه و اتومبیل و همچنین تلفن خود مذاکره کنید.

هنگامی که تصمیم گرفتید باید شغل خود را ترک کنید ، ممکن است ببینید تیم هررا ، سردبیر سابق نیویورک تایمز که اخیراً پس از تجربه فرسودگی گردیدید شغل خود را ترک کرد ، می گوید: هررا در برنامه من توضیح داد که اوایل سال جاری نقشه کشیدن برای خروج خود را آغاز کرد و به قصد ترک و استراحت پس انداز کرد. او گفت: “هنگامی که متوجه گردیدم به این مرخصی احتیاج دارم ، برعکس کار کردم که چگونه می توان این کار را انجام داد.” تمرکز. اگر نمی توانید “شغل رویایی” خود را به دست آورید ، شغلی را در نظر بگیرید که شما را از کارفرمای فعلی شما رها می کند – و برای شما زمان بخرید و درآمد و مزایایی را برای سهولت انتقال خود فراهم کنید. ممکن است شغلی نباگردید که کاملاً با اشتیاق و مهارت های شما مطابقت داشته باگردید. ممکن است هزینه کمتری پرداخت کند. اما این می تواند وسیله ای برای رسیدن به هدف باگردید.

“جسیکا کارنی ، مهمان اخیر So Money و میزبان پادکست خود و سپس ترک کنید. “شاید بتوانید از آن سازمان غیر انتفاعی که دوست دارید در آن کار کنید دور شوید ، اما با استرس و تعداد ساعت ها زندگی شما را کاملاً نابود می کند. آیا می توانی مدتی به کار دیگری بپردازی و همه چیز را مشخص کنی؟ “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت