گفته می شود آمازون به فروشندگان در مورد ضرر و زیان لوایح ضد انحصار کنگره هشدار می دهد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 amazon-logo-seattle

قوانین با هدف تنظیم آمازون به مشاغل کوچک و متوسط ​​لطمه می زند ، غول تجارت الکترونیک گزارش داده است که به تجار در ایمیل ها هگردیدار داده است.


بن فاکس روبین/CNET

آمازون با هگردیدار درباره گروهی از اسکناس هایی که از طریق کنگره در حال حرکت هستند ، به گروهی از شرکت هایی که در بازار غول خرده فروشی می فروشند هگردیدار داد که قانون پیشنهادی می تواند به آنها آسیب برساند. با توجه به CNBC ، از شرکت ها خواسته گردید تا با کارشناسان سیاستگذاری که برای آمازون کار می کنند تماس بگیرند.

“ما نگران هستیم که آنها به طور بالقوه می توانند تأثیرات منفی قابل توجهی بر مشاغل کوچک و متوسط ​​مانند شما داشته باشند. فروشگاه ، “گزارش گردیده است که این شرکت در ایمیل ها گفته است.

آمازون بلافاصله به درخواست CNET برای اظهار نظر پاسخ نداد. این شرکت ایمیل ها را به CNBC تأیید کرد و به سازمان خبری گفت که از زمانی که قانون گذاران بسته ای از قوانین را با هدف تنظیم شرکت های بزرگ فناوری مانند آمازون وضع کرده اند ، از فروشندگان س inquالاتی دریافت کرده است. مقررات در چندین جبهه ، از جمله لوایح ضدتراست ارائه گردیده توسط گروهی از احزاب قانونگذار . دو صورتحساب می تواند مستقیماً بر روابط آمازون با فروشندگان شخص ثالث تأثیر بگذارد و آنها را از الزام تجار به خرید محصولات آمازون برای بهبود نتایج جستجو یا دسترسی به بازار این شرکت محدود کند.

علاوه بر این ، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده اکنون توسط لینا خان ، اصلاح کننده ضد تراست که به طور گسترده در مورد چگونگی اعمال قوانین به منظور گسترش رقابت باید در بخش فناوری به طور گسترده ای بنویسد ، نوشته است. آمازون و فیس بوک هر دو درخواست کرده اند که خان از تحقیقات فعلی در مورد شیوه های مشاغل خود کنار گذاشته شود.

فروش شخص ثالث درآمد بیشتری برای آمازون نسبت به خرده فروشی خود شرکت به ارمغان آورد. طبق سهمی که در ماه ژوئن به پایان رسید ، طبق پرونده های SEC ، این بخش را به بخش مهمی از تجارت شرکت تبدیل کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت