فیس بوک بیش از ۲۰ میلیون پست را به دلیل اطلاعات غلط COVID-19 حذف کرد

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-facebook-app-logo-on-phone-2021

فیس بوک می گوید که بیشتر در مبارزه با اطلاعات غلط واکسن COVID-19 تلاش می کند.


سارا تیو/CNET

فیس بوک و سرویس عکس آن اینستاگرام بیش از ۲۰ میلیون قطعه محتوی حاوی اطلاعات غلط COVID-19 را بین شروع همه گیری و ژوئن حذف کردند ، اما نتوانست بگوید که این نوع ادعاهای دروغین چقدر در سیستم عامل ها رایج است. [[۱۹۶۵۹۰۰۵] این شبکه اجتماعی میزان دیگر انواع محتوا مانند سخنان نفرت انگیز و برهنگی بزرگسالان را اندازه گیری می کند زیرا به شرکت حس می کند که پست های توهین آمیز فیس بوک از دست رفته است. ارائه این معیار برای اطلاعات غلط COVID-19 ، به گفته این شرکت ، پیچیده تر است.

“هر چند وقتی صحبت از COVID می شود ، همه چیز با سرعت بیشتری در حال پیشرفت است ، بنابراین تعیین و اندازه گیری شیوع را حتی مشکل تر می کند.” روز چهارشنبه.

سیاستمداران ، از جمله جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا و گروه های حامی ، شبکه های اجتماعی را به دلیل ناکامی در مبارزه موثر با گسترش COVID-19 و اطلاعات غلط واکسن مورد انتقاد قرار دادند. فیس بوک با بررسی کنندگان واقعیت همکاری می کند ، مردم را به اطلاعات معتبر هدایت می کند و اطلاعات غلط را برچسب می زند. اما محققان س thoseال کرده اند که این اقدامات چقدر در جلوگیری از گسترش ادعاهای دروغین آنلاین م effectiveثر است. به اشتباه ، “روزن گفت. “اینجا هیچ ایده آل وجود ندارد.”

فیس بوک اعلام کرد بیش از ۶۵ معیار برای ادعای دروغ درباره COVID-19 و واکسن ها دارد که باعث می شود پست ها را از سیستم عامل خود حذف کند. این شرکت از جمله ادعاهای دروغین مبنی بر اینکه واکسن COVID-19 باعث آلزایمر می شود و اینکه افراد واکسینه گردیده می توانند عوارض جانبی ثانویه برای دیگران ایجاد کنند ، به این لیست اضافه کرده است.

این شبکه اجتماعی اعلام کرد که بیش از ۳۰۰۰ حساب ، صفحه و گروه را به دلیل تخلف حذف کرده است. قوانین آن علیه COVID-19 و واکسن ها. همچنین هگردیدارهایی را در بیش از ۱۹۰ میلیون قطعه محتوای مرتبط با COVID در فیس بوک که بررسی کنندگان واقعیت رتبه بندی کرده اند ، نشان می دهد و این پست ها را در اخبار خبری مردم کمتر نشان می دهد.

فیس بوک ، که با دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه همکاری می کرد. از مریلند در نظرسنجی COVID-19 ، گفت که تردید واکسن برای مردم ایالات متحده در فیس بوک ۵۰ درصد کاهش یافته است. شبکه اجتماعی اعلام کرد که پذیرش واکسن در فرانسه ۳۵ درصد ، در اندونزی ۲۵ درصد و در نیجریه ۲۰ درصد افزایش یافته است.

این شرکت همچنین داده های جدیدی از جمله دامنه ها ، پیوندها ، صفحات و پست هایی که بیشترین بازدید را در این زمینه داشته اند ، به اشتراک گذاشت. ایالات متحده در فیس بوک بین آوریل و ژوئن. هنگامی که محتوا در News Feed ظاهر می شود و معیار با تعامل متفاوت است ، فیس بوک یک نمای شمارش می کند. این شبکه اجتماعی دارای ابزار تجزیه و تحلیل داده ها CrowdTangle است اما گزارش گردیده است که مدیران نگرانی هایی را در مورد داده هایی که نشان دهنده تعامل زیاد با سایت های راست گرا است ، مطرح کرده اند.

روزن گفت “روایتی که ظاهر گردیده است به سادگی اشتباه است” و اشاره کرد که CrowdTangle شامل داده های مربوط به تعاملات از مجموعه محدودی از صفحات ، گروه ها و حساب های خاص است.

فیس بوک گفت که پربیننده ترین دامنه YouTube است. بیشترین لینک مشاهده گردیده مربوط به منابع فارغ التحصیلان بازیکن و صفحه اول مربوط به یونیسف بود. پربیننده ترین پست ، تصویری از یک سخنران انگیزشی بود که از کاربران می خواست اولین کلماتی را که در یک حروف مشاهده می کردند ، مشخص کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت