اگر مریخ نورد پشتکار ناسا از Google Photos استفاده می کرد ، به نظر می رسید

2021-08-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 googleperseverancescreenshot

یک ویدئوی Google نشان می دهد که اگر مریخ نورد ناسا از Google Photos برای مدیریت بسیاری از تصاویر مریخ خود استفاده کند ، چگونه خواهد بود.

شاید روزی که ما انسان ها سرانجام به مریخ می رسیم ، تلفن های Android خود و آلبوم ها و مونتاژهای Google Photos را که ایجاد کرده ایم ، ببریم. تا آن زمان ، ما می توانیم از طریق ویدئوی گوگل که تصور می کند اگر مریخ نورد پشتکار ناسا از سیستم عکسبرداری استفاده کند ، چگونه زندگی می کنیم. ] فرود در سیاره سرخ در ۱۸ فوریه. این یک عکس شیرین از طریق صخره ها ، مناظر ، سلفی ها و هلیکوپتر نبوغ است. از طریق آلبوم های خیالی مریخ نورد ، از جمله مجموعه هایی با برچسب “Shadow Selfies” ، “Rocks” و “Additional Rocks”.

استقامت از زمان ورود بیش از ۱۲۵۰۰۰ عکس گرفته است. اگر مریخ نورد واقعاً از Google Photos برای بایگانی تصاویر خود استفاده می کرد ، احتمالاً باید برای ذخیره سازی بیشتر آماده می گردید.

برخی از جوک های علمی خوب در این فیلم ضبط گردیده است ، از جمله قسمتی که مریخ نورد به دنبال “آب” و “مریخی ها” می گردد و پیام بدون نتیجه دریافت می کند. اما تپه های شنی داستان دیگری است.

در حالی که این ویدئو بازاریابی هوشمندانه ای برای Google Photos است ، همچنین راهی سرگرم کننده برای طرفداران فضایی است تا دوباره ماجراجویی های مریخ نورد را مرور کرده و دوباره تجربه کنند. تنها چیزی که وجود دارد عکس خنده دار Perseverance از “ butt crack rock ” است. آن را در “صخره های اضافی”

ثبت کنید تا تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت