Pinterest جستجوی جدید مدل مو را برای “نتایج زیبایی فراگیر” راه اندازی کرد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hair-pattern-desktop-image.png

Pinterest در یک ماه گذشته بیش از ۱۲۰ میلیون جستجو مو داشته است.


آریانا هویوس لاریا (Pinterest)

Pinterest دارای ویژگی جستجوی جدیدی است که با در نظر گرفتن گنجاندن ، به نتایج مطلوب تری به افراد می دهد. روز چهارشنبه ، سرویس رسانه های اجتماعی جستجوی الگوی مو “در نوع خود” را برای مشارکت بیشتر در زیبایی و نتایج جستجوی مو آغاز کرد.

در هفته های آینده ، مردم قادر خواهند بود زیبایی یا موهای وسیعی را وارد کنند. این شرکت در یک پست وبلاگی اعلام کرد که جستجوی آنها را بر اساس الگوهای خاص مو محدود کنید تا “الهاماتی که بیشتر به سبک و ترجیحات آنها مربوط است” پیدا کنید.

این ویژگی از “تشخیص شیء با دید کامپیوتر” استفاده می کند و به مردم اجازه می دهد تا نتایج را با شش الگوی مو تقویت کنند: محافظ ، فشرده ، فرفری ، موج دار ، صاف و تراشیده/طاس. Pinterest گفت که در بیش از ۵۰۰ میلیون تصویر روی پلتفرم خود الگوی مو را شناسایی کرده است.

Pinterest افزود که در ماه گذشته بیش از ۱۲۰ میلیون جستجو مو و بیش از ۵ میلیارد پین مربوط به مو در سایت انجام گردید. قابلیت جستجوی جدید مو پس از آن ایجاد می شود که Pinterest ویژگی محدوده رنگ پوست را در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرد. Pinterest همچنین در ابتدای ماه ژوئیه یک سیاست زیبایی جدید را اعلام کرد که از پذیرش بدن پشتیبانی می کرد. این سایت اکنون تبلیغات ، محصولات و تصاویر کاهش وزن را ممنوع کرده است. تصاویر بدنهای ایده آل و روشهای کاهش وزن نیز مجاز نیست.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

برنامه های شبکه اجتماعی مایکروسافت ، فیس بوک اطلاعات غلط را حذف می کند۱:۲۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت