اینتل برای دریافت واکسن COVID-19 250 دلار به کارکنان خود انگیزه می دهد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 intel-macafee-2

اینتل شروع به ارائه پاداش واکسیناسیون تا ۲۵۰ دلار می کند.


جیمز مارتین/CNET

برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیری ویروس کرونا ، از وب سایت های WHO و CDC دیدن کنید.

اینتل آخرین شرکت فناوری است که کارکنان را تشویق می کند تا در برابر COVID-19 واکسینه شوند ، اما برخلاف برخی دیگر از غول های فناوری ، گرفتن عکس ها را الزامی نمی کند.

روز چهارشنبه ، اینتل گفت که به عنوان تشکر از واکسیناسیون تا ۲۵۰ دلار به کارکنان خود می دهد و کارمندان ساعتی ۱۰۰ دلار اضافی کوپن غذا دریافت می کنند. کسانی که قبلاً واکسینه گردیده اند هنوز می توانند از این انگیزه استفاده کنند.

مدیر عامل اینتل پت جلسینگر در ایمیلی که در توییتر به اشتراک گذاشت ، مشوق کارکنان را اعلام کرد.

“من یک شخص اطلاعاتی هستم و داده ها نشان می دهد که واکسیناسیون یک عنصر مهم در پایان این همه گیری است” ، جلسینگر در ایمیلی که اینتل تأیید کرد ، گفت. “خطر عفونت در افراد واکسینه گردیده تقریباً سه برابر کاهش می یابد و خطر بیماری یا مرگ گردیدید ده برابر یا بیشتر کاهش می یابد.”

در حال حاضر ، اینتل نیازی به مدرک واکسیناسیون برای کارکنان خود ندارد. سایر شرکت های فناوری ، از جمله گوگل ، فیس بوک و Uber ، گفته اند که برای کارمندانی که به دفتر باز می گردند نیاز به مدرک واکسیناسیون دارند. بسیاری از شرکت ها مجبور گردیدند پروتکل های بازگشت به کار را در میان آخرین موج همه گیری به تعویق بیندازند یا دوباره ارزیابی کنند.

حتی اگر برخی از شرکتها هنوز در مورد نیاز به اثبات واکسیناسیون تصمیم نگرفته اند ، مدیران AT&T همچنین باید تا ۱۱ اکتبر واکسینه شوند ، و کارکنان خطوط هوایی یونایتد باید توسط شلیک واکسن واکسینه شوند. ۲۵ اکتبر. و پنتاگون از ارتش ایالات متحده می خواهد تا ۱۵ سپتامبر یا زودتر در صورت تأیید FDA واکسینه شود.

اینتل به کارکنان خود اجازه می دهد تا چهار ساعت زمان پرداخت کنند. یک سخنگوی شرکت گفت که برای هر قرار ملاقات واکسیناسیون خاموش است. اینتل تاریخ انقضای مشوق را برای کارکنان کشورهایی که هنوز واکسن در دسترس ندارند تمدید می کند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

انویدیا و اینتل تراشه های جدید ، Razer و آپدیت ایسوس …۱:۲۱

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاع رسانی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. همیشه در مورد هرگونه س questionsالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف سلامتی داشته باشید ، با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت