پورشه پیش نمایشی از خودروی مفهومی برقی جدید دارد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تیزر مفهومی پورشه EV

بسیار خوب ، من شیفته هستم.


پورشه

ممکن است در نمایشگاه اتومبیل نیویورک ۲۰۲۱ از دست داده باشیم ، اما در آلمان ، هنوز برای IAA که امسال از فرانکفورت به مونیخ حرکت می کند ، با سرعت تمام جلو است. این برند در روز دوشنبه اعلام کرد که در آنجا شاهد یک خودروی مفهومی جدید پورشه خواهیم بود. تنها چیزی که می دانیم این است که یک خودرو الکتریکی خواهد بود و تصویر بالا چراغ جلو آن را نشان می دهد.

چراغ های جلو بسیار شبیه به طراحی پورشه تایکان است ، اما نحوه توصیف مارک از این خودروی مفهومی تنها به یک خودرو دیگر اشاره نمی کند سدان یا SUV در عوض ، این شرکت ورزش موتورسواری را مطرح کرد و اشاره کرد که این ورزش “سخت ترین زمینه آزمایش برای نوآوری های مهندسی در راه تولید سری” است. بنابراین این می تواند یک مفهوم برای موتور سواری باگردید ، یا می تواند یک وسیله نقلیه جدید باگردید که تحت تأثیر موتورسواری قرار گرفته است. و باکستر . ممکن است در آینده شاهد پیش نمایش این خودروی مفهومی در مورد چنین خودرویی باشیم ، اما باز هم این مورد تائید نگردیده است.

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم پورشه در آستین خود چه چیزی دارد ، اما اولین خودروی الکتریکی این شرکت ، Taycan ، بسیار خوب است. یک خودروی اسپرت برقی نیز ممکن است بسیار عالی باگردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت