Green Knight چهارشنبه در یک نمایش مجازی یکبار با قیمت ۲۰ دلار پخش می شود

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 دیو پاتل در شوالیه سبز

شوالیه سبز در ۳۰ ژوئیه در ایالات متحده به طور انحصاری در سینماها اکران گردید ، درست زمانی که نوع دلتا COVID-19 شروع به عصبانی گردیدن تماشاگران برای بازگشت حضوری سینماها کرده بود.


A24

شوالیه سبز ، فیلم فانتزی قرون وسطایی که از زمان اکرانش در ایالات متحده در پایان ماه ژوئیه تنها در سینماها در دسترس بوده است ، توزیع کننده آن A24 (19459015) گفت که فقط چهارشنبه یک نمایش مجازی ویژه خواهد داشت. جریان ۲۰ دلاری که باعث می شود فیلم در پنجره چهار ساعته چهارشنبه از ساعت ۶ بعد از ظهر تماشا شود. PT/9 شب ET ، منعکس کننده مشکل مداوم فیلم هایی است که با ظهور COVID-19 به نظر می رسد بر تمایل تماشاگران فیلم برای بازگشت حضوری به سینماها تأثیر می گذارد.

برای پخش فیلم ، باید دسترسی را با ۲۰ دلار خریداری کنید ، که A24 به شما توصیه می کند قبل از زمان شروع آن را انجام دهید. سپس فروشندگان تیکت می توانند پخش فیلم را در هر زمان بین ساعت ۶ بعد از ظهر شروع کنند. PT و ۱۰ شب PT چهارشنبه ؛ هنگامی که پخش فیلم دو ساعته شروع می شود ، بینندگان در مجموع چهار ساعت فرصت دارند تا قبل از قطع دسترسی آن را تماشا کنند ، که به آنها این فرصت را می دهد که مکث کرده یا عقب برگردند. علاوه بر خود شوالیه سبز ، نمایش شامل برنامه های قبل و بعد از نمایش ، از جمله پرسش و پاسخ بازیگران و خدمه است.

فیلم برای پخش در وب یا برنامه A24 برای Roku یا Apple TV در دسترس خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد نحوه تماشای نمایش در سوالات متداول A24 موجود است.

یک کلمه احتیاط: هنگام تعویض ، در مورد تعویض دستگاه ها یا تازه کردن مرورگر خود مراقب باشید. خریداران تنها دو نمای فیلم را در پنجره چهار ساعته دریافت می کنند. پس از شروع پخش فیلم ، یک نمای دیگر برای شما باقی می ماند. پخش ویدئو از یک دستگاه دیگر ، یا بازسازی مرورگر و پخش مجدد ویدیو ، از نمای اضافی استفاده می کند. با هرگونه کلافگی بیشتر ، شما قفل می شوید.

و به خاطر داشته باشید که سنت اجاره آنلاین شوالیه سبز از روز پنجشنبه شروع می شود ، درست یک روز پس از این نمایش مجازی تنها یکبار. از فردا ، فیلم در همه مکانهای اصلی که می توانید فیلم ها را به صورت آنلاین در ایالات متحده اجاره کنید در دسترس خواهد بود. احتمالاً اجاره های آنلاین سنتی شامل هیچ یک از برنامه های پاداش برنامه ریزی گردیده برای نمایش مجازی نخواهد بود و A24 قیمت اجاره های آنلاین The Green Knight را منتشر نکرده است ، بنابراین ممکن است قیمت اجاره ها متفاوت از نمایش مجازی باگردید.

شوالیه سبز اولین فیلمی نیست که A24 انتخاب کرده است تا از طریق مدل آنلاین “اتاق نمایش” خود اکران کند. در اوایل بیماری همه گیر زمانی که سینماها در بیشتر ایالات متحده غیرقابل دسترسی بودند ، A24 چندین نمایش مجازی برای فیلم خود Minari ، که در آن زمان مدعی اسکار بود ، برگزار کرد. (میناری در نهایت موفق به کسب ۶ نامزدی اسکار و یک برد گردید.)

اما جایی که میناری در چندین نمایش در اتاق نمایش آنلاین A24 در دسترس بود ، نمایش پنجشنبه شوالیه سبز “فقط برای یک شب” است. A24 قبلاً نمایش دیگری “فقط یک شب” برای فیلم Zola برگزار کرد ، فیلمی که بر اساس یک موضوع حماسی و ویروسی در توییتر ساخته گردیده بود.

همانند فیلم زولا ، نمایش آنلاین هفته آینده شوالیه سبز شامل پرسش و پاسخ با بازیگران و خدمه فیلم به عنوان پاداش خواهد بود.

در دسترس بودن آنلاین شوالیه سبز نشان می دهد که چگونه الگوهای اکران فیلم ها هنوز به حالت عادی قبل از همه گیری برنمی گردند-و احتمالاً هرگز برنمی گردد.

پس از افزایش امیدواری در هالیوود در بهار امسال که گسترش واکسیناسیون منجر به تجدید حیات باکس آفیس در تابستان امسال خواهد گردید ، نوع دلتا COVID-19 آچار دیگری را وارد کار کرده است. این نوع موارد و موارد بستری در بیمارستان ها در سراسر جهان افزایش یافته است ، پس از آنکه واکسن مانع بسیاری از تماشاگران سینما در مورد ازدحام در سینماها گردید. در حال حاضر ، نظرسنجی ها نشان می دهد مصرف کنندگان دوباره برای سینما راحت نیستند.

در بیشتر تابستان ، به نظر می رسد گیشه به طور پیوسته در مقایسه با ده سال ۲۰۲۰ و حضور کم خونی در اوایل امسال تقویت گردیده است. اما نمایش ناامیدکننده آخر هفته گذشته توسط The Suicide Squad ، یک فیلم حق رای دادن DC با نقدهای مثبت مثبت منتقدان و طرفداران ، نشان داد که نگرانی های ناشی از COVID-19 دوباره بر ثروت گیشه فیلم ها می افزاید.

اما تا زمانی که COVID همچنان گزینه های تماشای خانه را به عنوان یک ضرورت برای فیلم های جدید به محض اکران (یا بلافاصله پس از آن) در سینماها تبدیل می کند ، به احتمال زیاد این گزینه ها در انتظارات طرفداران فیلم برای نحوه فیلمها حتی پس از کاهش خطرات ناشی از کرونا باید در دسترس باشند.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – – اما نه…۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت