بهترین سازندگان آنلاین برای سال ۲۰۲۱

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

داشتن اراده در محل از عزیزان شما پس از مرگ محافظت می کند و اطمینان می دهد که دارایی های شما به روشی که شما در نظر گرفته اید توزیع می شود. این سند که به طور رسمی به عنوان آخرین وصیت نامیده می شود ، یک سند قانونی است که شامل دستورالعمل های خاصی از طرح املاک است که در مورد افرادی که باید در صورت مرگ شما اموال شخصی شما را دریافت کنند. همچنین مجری را مشخص می کند – شخصی که مسئول انجام خواسته های شما ، از جمله ترتیب مراقبت از فرزندان خردسال و حیوانات خانگی شما و مدیریت توزیع دارایی های شما است.

اگر یک ملک کوچک بدون هیچ ملک و املاک دارید ، یک وصیت کننده آنلاین بهترین انتخاب برای اکثر مردم برای ایجاد سند طرح املاک است. اگر دارایی هایی دارید که برای توزیع ساده پس از مرگ بیش از حداکثر ایالت شما است یا اگر املاک بزرگ یا پیچیده ای دارید ، بهتر است با یک وکیل برنامه ریزی املاک کار کنید. در حالی که یک وکیل معمولی ممکن است بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار برای تهیه وصیتنامه از شما هزینه دریافت کند ، خدمات آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند یک سند برنامه ریزی املاک را با کسری از قیمت ایجاد کنید.

Nolo

این قانون محکم بسته نرم افزاری سند از Nolo ، که برای Windows و Mac موجود است ، تمام فرم های برنامه ریزی املاک و مستنداتی را که برای ۱۰۰ دلار نیاز دارید ، ارائه می دهد. نرم افزار اشکال حقوقی ، که قوانین و فرایندهای خاص دولت را در نظر می گیرد ، توسط تیمی از متخصصان حقوقی به طور مرتب به روز می شود. و هنگامی که آن را خریداری می کنید ، شما صاحب آن هستید ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید فرم ها یا اسناد جدیدی ایجاد کنید.

اشکال اصلی این است که Nolo شامل دسترسی به وکلا برای مشاوره حقوقی نمی شود – بنابراین هیچ متخصص حقوقی برای بررسی وجود ندارد. مدارک شما یا پاسخ به سوالات به این ترتیب ، Quicken WillMaker و Trust Nolo برای کسانی مناسب است که با درک نحوه تهیه وصیت نامه و برنامه بازی برای املاک خود به میز می آیند. نکته مثبت این است که شما می توانید وصیت نامه خود و سایر اسناد برنامه ریزی املاک را به صورت دوره ای مرور کرده و بدون نیاز به خرید مجدد نرم افزار ، تغییراتی ایجاد کنید. (با این وجود ، هر بار که تغییری اساسی ایجاد می کنید ، باید مجدداً وصیت نامه را اجرا کنید – معمولاً با دو شاهد و احتمالاً دفتر اسناد رسمی – و نسخه های قبلی را از بین ببرید.)

نوشتن وصیت نامه حدود ۲۵ دقیقه – کمی بیشتر از بقیه که سعی کردیم. اما Nolo Quicken WillMaker and Trust با کتابخانه ای گسترده از الگوها ، ابزارها و منابع ، از همه اراده سازان که ما سعی کردیم کاملاً دقیق ترین بود. نرم افزار کمی قدیمی به نظر می رسد ، اما جهت یابی آن بسیار ساده است.

DoYourOwnWill

اولین چیزها در ابتدا : استفاده از DoYourOwnWill رایگان است ، بدون هیچگونه هزینه یا پنهان. این مجموعه کاملی از اسناد عمومی برنامه ریزی املاک را ارائه می دهد ، اگرچه اسناد طرح املاک مربوط به ایالت ، راهنمای زیاد یا دسترسی یکپارچه به وکلا را نخواهید یافت.

اما اگر ملک نسبتاً ساده ای دارید و با این روند آشنا هستید – و برای انجام تحقیقات کافی بلندپرواز هستید – DoYourOwnWill یک گزینه برنامه ریزی رایگان وصیت نامه آنلاین رایگان است. من در حدود پنج دقیقه یک وصیتنامه اساسی تهیه کردم. این وب سایت شامل سوالات متداول و وبلاگ مفید با پاسخهای واضح به س questionsالات اساسی و راهنمایی برای شرایط پیچیده تر مانند لغو وکالت است.

پارچه

طراحی گردیده برای خانواده های جوان ، خدمات مبتنی بر برنامه Fabric ساده ، رایگان و کاربر است دوستانه – این امر بهترین انتخاب برای والدینی است که در نوشتن وصیتنامه تازه کار می کنند. صورت حساب این سرویس به عنوان راهی آسان برای مقابله با برخی سوالات سخت است. و با توجه به رویکرد راحت و ساده آن ، روند برنامه ریزی برای پایان زندگی کمتر شبیه یک مکالمه غم انگیز است و بیشتر شبیه به بخشی از زندگی روزمره است. پارچه با تسهیل مکالمه بسیار عالی است. اکثر ما عادت نداریم به طور منظم آن را انجام دهیم. بلکه تمرکز بر کمک به شما در تعیین راهنمایی های مشخص برای مراقبت از خانه و فرزندان شما در صورت ناتوانی شما است. همچنین می توانید برای بیمه عمر در بستر Fabric اقدام کنید.

ما رابط نرم افزار برنامه ریزی املاک را بصری دیدیم و تکمیل وصیت نامه تنها ۱۰ دقیقه طول کشید. در طول فرایند ، Fabric به شما این امکان را می دهد که به مجری خود ایمیل بزنید و اعلانی را مشاهده کنید ، اگرچه می توانید وصیت نامه خود را چاپ کرده و یک نسخه چاپی ارسال کنید.

سایر سازندگان آنلاین

LegalZoom

پیشنهاد LegalZoom تقریبا شبیه Rocket Lawyer است – اما گرانتر است با ۸۹ دلار ، LegalZoom به شما در ایجاد آخرین وصیت نامه کمک می کند و می توانید ۱۰ دلار دیگر برای دو هفته دسترسی به مشاوره حقوقی حرفه ای اضافه کنید. یا می توانید ۱۷۹ دلار برای بسته نرم افزاری Legal Zoom هزینه کنید که شامل همه چیزهایی است که برای ایجاد وصیت نامه زندگی و تعیین وکالت مالی با مشورت یک وکیل مستقل مورد نیاز است. همچنین می توانید دسترسی به فرم های فردی – از جمله قرارداد حمایت از حیوانات خانگی و وصیت نامه زنده – را برای هر کدام ۳۹ دلار خریداری کنید.

LawDepot

ما در بر داشت نرم افزار محروم Lawudepot برنامه ریزی املاک ارائه می دهد شبیه به نوع منابع شما در DoYourOwnWill پیدا خواهید کرد. اما هزینه LawDepot 33 دلار در ماه (پس از یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه) یا ۹۶ دلار برای یک سال کامل است. علاوه بر این ، سایت تا زمانی که تقریباً سند خود را تکمیل نکرده اید ، آن قیمت را به وضوح فاش نمی کند.

Trust & Will

سند اصلی وصیت نامه اصلی Trust & Will بصورت آنلاین از ۸۹ دلار شروع می شود ، با هزینه اضافی اسناد برنامه ریزی املاک هریک ۳۹ دلار هزینه دارند – مدل قیمت گذاری مشابه LegalZoom. اما “پشتیبانی تخصصی” آن شامل مشاوره مستقیم وکیل نمی شود. در عوض ، به اطلاعات مکتوب برنامه ریزی املاک و پشتیبانی فنی دسترسی پیدا می کنید. با این وجود ، راهنمای آن خوب است – قابل مقایسه با آنچه که از Rocket Lawyer دریافت می کنید – اما به طور قابل توجهی گران تر است.

سوالات متداول

چرا من به آخرین وصیتنامه نیاز دارم؟

اگر مالک چیزی هستید که می خواهید پس از مرگ به کسی منتقل کنید ، باید وصیت کنید. اجرای صحیح زمان مورد نیاز دادگاه برای رسیدگی به اموال شما را به حداقل می رساند و تضمین می کند که ذینفعان دارایی های شما را به سرعت و به طور م receiveثر دریافت می کنند. اگر قصد ندارید دارایی های خود را به خانواده یا دوستان خود منتقل کنید ، می توانید یک موسسه خیریه یا غیرانتفاعی را به عنوان ذینفع تعیین کنید.

وصیت نامه ام را نوشتم. حالا چی؟

پس از اتمام کار اداری ، آخرین مرحله ضروری را فراموش نکنید: اجرای وصیت نامه. هر ایالت قوانین خاص خود را در مورد اجرای صحیح سند قانونی دارد-از جمله تعداد شاهدان مورد نیاز برای امضای آن و اینکه آیا می توانید از “اقرارنامه خود” استفاده کنید. (قولنامه اثبات گردیده یک سند اضافی است که توسط یک دفتر اسناد رسمی امضا می شود و تأیید می کند که وصیت نامه به درستی اجرا گردیده است و به شما اطمینان می دهد که شاهدان شما نیازی به شهادت در دادگاه ندارند ، اگرچه اگر کسی وصیت نامه را به چالش بکگردید ، این اتفاق می افتد. ) در بیشتر ایالت ها ، شما نیاز به دو شاهد دارید تا وصیت نامه شما را امضا کنند و شاهد امضای آن باشید ، اگرچه برخی ایالت ها قوانین متفاوتی دارند.

هنگامی که وصیت نامه شما به درستی امضا و اجرا گردید ، آن را در مکانی امن مانند گاوصندوق نسوز یا صندوق امانات ذخیره کنید. هر کجا که تصمیم به ذخیره آن دارید ، مطمئن شوید که مجری و ذینفعان شما از مکان مطلع هستند.

وصیت چیست؟

وصیت یک فرایند قانونی است که وصیت نامه شما را تأیید می کند و املاک شما را تسویه می کند. دادگاه اسناد املاک شما را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که افراد مناسب چیزهای مناسب را دریافت می کنند. هرچه اراده شما واضح تر و دقیق تر باگردید ، این روند روان تر خواهد بود. اگر وصیت نامه مبهم باگردید ، مورد اعتراض قرار گیرد یا تشخیص داده شود که به طور نادرست اجرا گردیده است ، هرگونه هزینه مربوط به طولانی گردیدن روند دادگاه از املاک کسر می شود. هزینه بالای وثیقه می تواند تقریباً ۱۰ of از املاک متوسط ​​را بگیرد.

چه راه های دیگری برای دادن پول به خانواده ام هنگام مرگ وجود دارد؟

بیشتر حسابهای بانکی ، حسابهای کارگزاری و سایر داراییهای مالی به شما امکان می دهد که ذینفعانی را تعیین کنید ، و ایده خوبی است که حداقل یک حساب برای هر حساب اختصاص دهید تا از احتیاج به وثیقه جلوگیری شود.

فهرست اموال من باید چقدر دقیق باگردید؟

به طور کلی ، نیازی نیست که هر دارایی ای را که متعلق به شماست تعیین کنید. و اگر هر مورد را به صورت جداگانه فهرست بندی کنید ، جایی برای خطا باقی می گذارد و هر بار که از شر چیزی خلاص می شوید یا چیز جدیدی به دست می آورید ، باید آن را به روز کنید. ساده ترین و کارآمدترین حالت این است که بخش اعظم املاک خود را به یک شخص یا گروه کوچکی از افراد (به عنوان مثال همسر یا فرزندان باقی مانده) بسپارید.

چه موقع باید یک وکیل در برنامه ریزی املاک من مشارکت کنم؟

اگر شما یک ملک بزرگ یا پیچیده دارید یا دارای املاک هستید ، ارزش دارد ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار به یک متخصص حقوقی پرداخت کنید تا مطمئن شوید که به درستی تسویه گردیده است. کار با وکیل همچنین برای افرادی که دارای شرایط خانوادگی پیچیده تری هستند – فرزندان نامادری ، خانواده های ترکیبی و ناهماهنگی ، ایده خوبی است.

امانت زنده چیست – و آیا باید از آن به جای آن استفاده کنم؟

یک امانت زنده یک نهاد حقوقی ایجاد می کند ، یک امانت ، که دارنده دارایی های شما می شود. دارای متولی – شما ، تا زمان مرگ ، و سپس شخص دیگری که تعیین می کنید – است که مسئول مدیریت دارایی ها است. از آنجا که امانت یک نهاد متمایز و جدا از املاک شما است ، دارایی های آن مشمول وثیقه نمی شوند.

و این مزیت اصلی است – اجتناب از مشروط و هزینه های مربوط به آن. اما به چالش کشیدن امانت ها نیز دشوارتر است زیرا دارایی های آنها بر خلاف وصیت نامه های عمومی است. ایجاد اعتماد نیز ممکن است بسیار پیچیده تر و گران تر باگردید ، اما برای بسیاری از افراد منطقی است.

همه اسناد توصیه گردیده برای برنامه ریزی املاک من چیست؟

هنگام برنامه ریزی املاک خود ، اسناد اصلی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • آخرین وصیت و وصیت نامه.
  • امانت زنده.
  • وکالتنامه ، که به شخص دیگری مجوز می دهد تا به نمایندگی از شما در این زمینه عمل کند. اگر بمیرید یا ناتوان شوید ، در مورد مسائل مربوط به سلامتی ، مالی یا سایر امور خصوصی.
  • وصیت نامه زنده ، همچنین بخشنامه مراقبت های بهداشتی نامیده می شود ، که در آن شما می توانید خواسته های خود را برای مراقبت در پایان زندگی اعلام کنید در صورتی که نتوانید آن تصمیمات را بگیرید. به تنهایی

آیا باید پس از اتمام ایجاد وصیت نامه ، اشتراک خود را حفظ کنم؟

به طور کلی ، پس از تکمیل وصیت خود ، نیازی به ادامه اشتراک نخواهید داشت. اگرچه بسیاری از خدمات سعی می کنند آن را به عنوان یک فرآیند مداوم توصیف کنند – اینطور نیست. هر زمان که تجدید نظر قابل توجهی انجام می دهید ، باید کل کار را مجدداً انجام داده و نسخه های قدیمی را از بین ببرید. در برخی موارد می توانید به سادگی “codicil” را ضمیمه کنید تا یک بروزرسانی جزئی انجام شود. برای هر گونه به روز رسانی عمده ، باید سند جدیدی را پیش نویس کنید.

گذشته از یک بررسی دوره ای – هر چند سال یکبار باید کافی باگردید – شما نیازی به تجدید نظر در اراده خود ندارید. در صورت انتخاب اشتراک ، آن را فقط تا زمانی که نیاز به تهیه و اجرای اسناد ضروری دارید ، نگه دارید.

آیا وصیت نامه های آنلاین باید محضری باگردید؟

معمولاً ، نه. قوانین از نظر ایالت متفاوت است ، اما در اکثر موارد شما فقط باید دو شاهد (که ذینفع نیستند) امضا کنند و امضای آن را تماشا کنید.

راهنمای بیشتر برای سال ۲۰۲۱

محتوای سرمقاله در این صفحه صرفاً بر اساس ارزیابی های عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت